Penktadienio horoskopas: Skorpionai gvildens paslaptis, Liūtams šiandien seksis daryti įspūdį

Astrologinė prognozė sausio 27-ajai, penktadieniui

AVINAS. Ši diena gali paskatinti daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurių pažiūros, nuomonės stipriai skiriasi nuo jūsiškių. Pasirodys, kad įmanoma suderinti interesus ir gerbti, vertinti vieniems kitus. Pagilės jūsų supratimas, labiau suartėsite.


JAUTIS. Nusimato įprastiniai darbai ir kontaktai. Maža tikimybė, kad įvyks kas nors netikėto. Jei jūsų veikla reikalauja įžvalgos ir gilių įgūdžių, jums seksis nepriekaištingai. Pasisaugokite traumų, infekcijų, nes jūsų organizmas gana neatsparus.


DVYNIAI. Norėsis sportinių ir kitokių pramogų, romantikos, rūpės vaikų poreikiai bei interesai, stengsitės juos suprasti, gerai sutarti. Labiau nei paprastai gebėsite ištverti vaikų keliamą triukšmą, o jų energiją panaudoti konstruktyviai.


VĖŽYS. Stengsitės gerai padirbėti ir darbe, ir namuose. Jeigu ieškotės darbo, net ir neišeidami iš namų, galite rasti šį tą, kas jus sudomins. Pagalbos, dėmesio prireiks šeimos nariams, arba būtent jums norėsis artimo peties atsiremti.


LIŪTAS. Informatyvi diena. Išgirsite aktualių jums dalykų arba kitus mokysite, šviesite. Atrodysite energingi, įtaigūs, darysite puikų įspūdį tiems, su kuriais jums teks bendrauti. Tai lems palankias, naudingas perspektyvas.


MERGELĖ. Šiandien jums gali parūpti verslo, turto, tiekimo, pinigų klausimai. Galbūt įveiksite nemažą praktinę, ūkinę ar techninę problemą. Jei tai susiję su jūsų teikiamomis paslaugomis, nemažai užsidirbsite ar sudarysite naudingą sandorį.


SVARSTYKLĖS. Galima pažintis su originaliu žmogumi, netikėtas pasiūlymas, avantiūra. Pradės labiau aiškėti, kuo galite pasikliauti ir kaip su kiekvienu turėtumėte bendrauti. Gudrumu, diplomatija galite daug laimėti ir nuginkluoti bet kokį oponentą.


SKORPIONAS. Šiandien geriau jausitės, jei vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos. Nors dirbti ir užsidirbti jums seksis, vis dėlto labiau nei paprastai gresia infekcijos, persitempimai. Puikiai veiks intuicija. Seksis gvildenti paslaptis.


ŠAULYS. Nenuobodi diena. Norėsis nuotykių, naujovių, draugystės. Iš pažįstamo asmens galite gauti protingą patarimą ar puikų pasiūlymą. Tai padės pagerinti įvaizdį, pakeisti aplinkinių nuomonę į palankesnę pusę.


OŽIARAGIS. Regis, jums labiausiai rūpės darbai, karjeros perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, bendraminčiais. Galite sužinoti ar išsiaiškinti kažką labai svarbaus. Galbūt tai lems reikšmingą permainą.


VANDENIS. Tikėtini pokalbiai su įtakingomis ar išsilavinusiomis moterimis, užsieniečiais. Neblogai seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai. Pravartu ieškoti naujų kelių savo tikslams įgyvendinti.


ŽUVYS. Šiandieną svarbūs bus verslo, skolų, mokesčių, draudimo, finansinių įsipareigojimų klausimai. Tiktų planuoti pajamas ir išlaidas, įvertinti finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis, teikti ataskaitas, sąmatas ir t. t.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis