Ketvirtadienio horoskopas: Mergelėms patartina atvirai reikšti idėjas, Vandeniams itin palankus metas ryžtis pokyčiams

Astrologinė prognozė sausio 26-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Nors atrodysite darbštūs, nestigs energijos, iniciatyvos ir pasitikėjimo savimi, bet kažkas gali strigti, susitrukdyti dėl gedimo ar kolegų nepasirengimo tinkamai darbuotis. Tačiau jums seksis sporto, šou verslo, kūrybos srityse.


JAUTIS. Nelabai maloni diena, tačiau atrodysite gana žaismingi. Prioritetą teiksite vaikams, jų problemoms spręsti. Galite išvengti problemų, jeigu neišlaidausite, neklimpsite į skolas. Mokymams, egzaminui diena turėtų būti palanki.


DVYNIAI. Regis, jums teks labiau rūpintis artimais žmonėmis. Turbūt internetu aktyviai bendrausite su užsienyje esančiu šeimos nariu ar draugu. Laisvalaikiu norėsis jaukiai įsitaisyti namuose ir smaguriauti, skaityti knygą ar kt.


VĖŽYS. Šiandien būsite linkę išklausyti kitus bei patys atverti širdį ir išgirsti naudingų patarimų. Būsite linkę investuoti į tai, kas jums suteiktų daugiau energijos, sveikatos ar grožio.


LIŪTAS. Šiandien gali tekti atlikti praktiškumo reikalaujančius darbus. Mieliausiai atliksite tas veiklas ir teiksite paslaugas, už kurias žadamas neblogas atlygis ar kitokia nauda. Tačiau kai kurie renginiai, sportas jus džiugins, nors teks mokėti už dalyvavimą.


MERGELĖ. Nors jums bus dėl ko nerimauti, tačiau po truputį situacija išsigrynins. Kitų žmonių intrigos nebegalės jums pakenkti. Ypač jei patys imsite atvirai reikšti savo nuomonę, idėjas.


SVARSTYKLĖS. Diena žada netikėtumų. Sunku bus suprasti, kur slypi tiesa - ar rimtose kalbose, ar abejotinose apkalbose, ar yra užfiksuota popieriuje. Kalbėdami nesąmones, rizikuosite susikompromituoti, prarasti pasitikėjimą.


SKORPIONAS. Dėl kitų žmonių dėmesio, patarimų šiandien turėtumėte pasijusti tvirčiau, saugiau. Vakare raskite būdų šauniai ir sveikai atsipalaiduoti, pasportuokite.


ŠAULYS. Šiandien svarbu disciplinuotai dirbti, nesipykti su viršininku, kolegomis, nes bus lengva patekti į nemalonę. Namuose pravartu tvarkyti ūkinius reikalus. Pasistenkite nesikarščiuoti dėl niekų ir pamėginti suprasti kitus, atsidurti jų kailyje.


OŽIARAGIS. Situacija darbe, moksle bus gana palanki, tapsite veiklesni. Galimi netikėti kontaktai su reikšmingais žmonėmis. Galite išgirsti vertingų patarimų verslo, turto klausimais.


VANDENIS. Degsite noru keistis ir ką nors keisti aplink save. Ir iš tiesų gali susidaryti galimybės vienokioms ar kitokioms transformacijoms. Tuo pačiu gali išryškėti jūsų vidinės psichologinės problemos. Galbūt jas aštrins nerealizuotos aistros ar tikslai.


ŽUVYS. Šiandien netrūks nerimo, vidinės įtampos. Dejavimas, nervinimasis nieko nepakeis, tad verčiau užsiimkite tuo, kas bent kažkiek teikia malonumo. Žinoma, tai neturėtų būti veikla, kenkianti jums ar kitiems.


Geros dienos! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis