Antradienio horoskopas: Mergelių laukia geri pasiekimai, Šauliams slaptų vilčių gali sukelti romantiškas epizodas

Astrologinė prognozė sausio 24-ajai, antradieniui.


AVINAS. Turėsite rūpesčių, galbūt ne viskas klostysis taip, kaip planavote. Tačiau yra tikimybė, kad nesunkiai rasite jums palankių žmonių, galinčių paremti, palaikyti. Pademonstruosite nuovokumą, intelektą.


JAUTIS. Viskas turėtų sektis gana lengvai, bet savo žavesiu ir sėkme aklai nepasitikėkite. Galbūt tai, kas patinka jums, ne visiškai priimtina kitiems.


DVYNIAI. Neblogai seksis numatyti darbai. Pakils fizinis ir emocinis aktyvumas. Pravartu labiau pasidomėti savo sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas. Vakare daugiau dėmesio skirkite tiems, kurie jus myli, jumis rūpinasi.


VĖŽYS. Aplink netrūks norinčių pabendrauti ir ką nors jums pasiūlyti. Gerai pasijusite, jeigu su dominančiu žmogumi aptarsite artimiausius ateities planus. Galimas darbo interviu.


LIŪTAS. Tiek šeima, tiek darbo reikalai, kolegos reikalaus daugiau dėmesio, bet ir iš jų galite tikėtis pagalbos, didesnio noro prisidėti prie bendros gerovės kūrimo, remonto, įvairių ruošos darbų ir pan.


MERGELĖ. Neblogų pasiekimų galite tikėtis reikaluose, susijusiuose su mokslu, reklama, žiniasklaida, ryšiais. Palanku aiškintis santykius su giminaičiais, kaimynais.


SVARSTYKLĖS. Rūpės finansiniai, turtiniai dalykai ir juos spręsti būtų gana palanku. Tikėtina, jog atsiras galimybė užsidirbti pinigų, parduoti, pakeisti ar įsigyti norimą objektą, prekę.


SKORPIONAS. Daugiau dėmesio skirkite kasdieniniams reikalams ir žmonėms, kurie laukia jūsų dėmesio, pagalbos. Pasidžiaukite tuo gėriu ir grožiu, kuris jus supa ir nuoširdžiai jį įvertinkite.


ŠAULYS. Šiandien neišeis plaukti pasroviui, nors to ir norėtumėte. Būkite apdairūs, neatskleiskite savo planų - veikdami konfidencialiai daugiau laimėsite. Slaptų vilčių gali sukelti romantiškas epizodas.


OŽIARAGIS. Šiandien užmegzta nauja pažintis gali suteikti naują kryptį jūsų sugebėjimams bei tikslams. Arba gali paaiškėti, ar turės eigą kažkoks jus dominantis projektas.


VANDENIS. Galima nervinė įtampa dėl nenumatytų aplinkybių. Tačiau svarbius reikalus tvarkyti galima ir patartina. Nesustokite pusiaukelėje netgi tuo atveju, jei pajusite nusivylimą.


ŽUVYS. Palanku užsiimti veikla, susijusia su informacija, kelionėmis, tarptautine komercija, teise. Galbūt iš užsienio arba iš oficialios institucijos gausite žinią ar kvietimą susitikti su dominančiu asmeniu.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis