Penktadienio horoskopas: ims pildytis romantiškos Avinų viltys, Vėžiams derėtų atkreipti dėmesį į gandus, nebylius simpatijų ženklus

Astrologinė prognozė sausio 20-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Šiandien galima tikėtis ir šilto, ir šalto. Taps aišku, kad tik griaunant sena galima sukurti ką nors nauja. Tik kažin ar verta. Juk nebūtinai nauja pasirodys lengva ir geriau. Nusimato techniniai rūpesčiai. Galbūt ims pildytis jūsų romantiškos viltys.


JAUTIS. Neblogai judės su turtu, prekyba susiję reikalai. Jeigu ketinate pasipelnyti kitų sąskaita ar nelegaliu būdu, trumpam gali pasirodyti, kad jums sekasi. Visgi įspūdis veikiausiai bus apgaulingas. Nepraraskite apdairumo.


DVYNIAI. Įvairių patyrimų diena. Galbūt džiaugsitės tuo, kad pagaliau pavyko į save atkreipti kažkieno dėmesį, įsigyti norimą daiktą ar susitaikyti su artimu žmogumi. Tačiau anaiptol nesidžiaugsite, sugadinę techniką, užsidirbę baudą, susidūrę su antstoliais ar pan.


VĖŽYS. Atkreipkite dėmesį į užuominas, nebylius simpatijos ženklus, gandus. Iš to galima daryti tam tikras išvadas. Tik nekurkite nepraktiškų planų bei iliuzijų. Jeigu prisiimsite papildomų įsipareigojimų, prisižadėsite, vakare turbūt gailėsitės.


LIŪTAS. Galite patekti į įvykių sūkurį. Kai kas gali pasiūlyti susitaikymą, draugystę, o gal kelionę, pramogą, nuotykį. Tik neužrūstinkite asmenų, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos.


MERGELĖ. Regis, skubėsite atlikti privalomus darbus ir pasidžiaugti malonesniais užsiėmimais. Gali būti, kad apie tėviškas pareigas primins vaikų elgesys ir jų poreikiai, kurių tenkinimas plonina jūsų piniginę.


SVARSTYKLĖS. Jūsų valioje gera linkme pakreipti santykius šeimoje, išspręsti neaiškumus su mylimu žmogumi. Kartu nueikite į kokį renginį. Jeigu galvosite vien apie savo patogumus ir norus, kažin ar būsite suprasti.


SKORPIONAS. Būsite nusiteikę išlaidauti, atsipalaiduoti, neskaičiuodami valandų ir pinigų. Vertindami savo jausmus, psichologinį saugumą, nepamirškite, kad ir kitiems tai svarbu. Būkite korektiški.


ŠAULYS. Šiandieniniai pasiūlymai draugauti ar net sueiti kartu gyventi bus pagrįsti gerais ketinimais ir nuoširdžiais jausmais. Tikėtinas meilės nuotykis, aistringas susižavėjimas arba kūrybinis pripažinimas, sublizgėjimas žaidime, konkurse.


OŽIARAGIS. Šiandien nusimato techniniai rūpesčiai - galbūt reikės ką nors taisyti, remontuoti, aiškintis dėl broko, nuostolio, draudimo, baudų ar pan. Neatsparumas peršalimo ligoms ypač sustiprės.


VANDENIS. Diena gali būti kiek komplikuota. Sugebėsite daryti įspūdį patinkantiems asmenims. Kita vertus, didesnė avarijų grėsmė, lengva sukelti slaptą priešiškumą. Neverta gadinti kitiems gyvenimo. Sau, žinoma, taip pat.


ŽUVYS. Nors ši diena jums bus emociškai nelengva, vis dėlto nusimato džiuginančių įvykių. Būsite nusiteikę paišlaidauti artimųjų gerovės, namų jaukumo ir gardžių kvapų virtuvėje. Internetu užsisakytas daiktas gali nuvilti.
Geros dienos! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis