Kokią kalėdinę dovaną įteikti? Originalios dovanų idėjos

Kokią kalėdinę dovaną įteikti artimiesiems? Jei ši problema neleidžia Jums užmigti, čia rasite keletą sumanymų. Šiais metais kviečiame rinktis originalumą. Vietoj standartinių dovanų pakvieskite artimuosius į nuostabų emocijų ir potyrių pasaulį – padovanokite nepamirštamą patirtį!

Kaip nustebinti artimuosius Kalėdų proga?


Daugeliui kalėdinės dovanos asocijuojasi su gražiai supakuotomis dėžutėmis arba maišeliais po eglute, tačiau didelė staigmena bus čia rastas vokas. Laikydamas jį rankose, gavėjas tikrai susimąstys, kas yra viduje. Skamba kaip tobulas gruodžio staigmenos scenarijus? Galite ją padaryti savo artimiesiems! Užsisakykite potyrių kuponą ir įdėkite jį į gražų voką. Gavėjo veido išraiška bus nepakartojama. Tuo įsitikinsite patys!


Ką padėti po Kalėdų eglute – įdomios ir neįprastos dovanų idėjos


Viena įdomiausių kalėdinių dovanų idėjų yra kvietimas vakarienei tamsoje. Tai pasiūlymas tiems, kurie ieško kulinarinių potyrių. Sumanymas yra tikrai originalus ir unikalus. Kai vakarienės metu regėjimas bus „išjungtas“, likusieji jutimai veiks daug stipriau. Įdomus pasiūlymas yra ir pasivažinėjimas šunų kinkiniais – tai puiki kalėdinė dovana. Tokią kelionę lydinčios emocijos tikrai ilgam išliks Jūsų artimųjų atmintyje.


Kursai ambicingiems ir smalsiems – edukacinė dovana


Įdomi kalėdinės dovanos idėja yra kursai, susiję su gavėjo pomėgiais, kurių dėka jis galės pagilinti savo žinias ir įgyti naujų įgūdžių. Galite rinktis užsienio kalbų ar konkrečios pramonės šakos, kulinarijos ar keramikos kursus! Kiekvienam galima rasti sumanymą, atitinkantį jo skonį ir pomėgius. Kalėdų proga padovanotas asmeninis tobulėjimas– tikrai gražus planas, kurį verta įgyvendinti.


Adrenalino kupinos dovanos


Originalumu dvelkia ir dovana, kurią galima ilgai prisiminti. Be abejo, tai gali būti kuponas beprotiškam sumanymui: šuoliui parašiutu arba su guma ar nardymas karjere. Jūsų artimųjų grupėje yra asmuo, kuris mėgsta pajusti stiprią adrenalino dozę? Tuomet tobula jam skirta dovana bus ekstremalus renginys, kuriame iki šiol jis neturėjo galimybės dalyvauti. Tai gali būti karinis išgyvenimas, motokrosas ar savaitgalio išgyvenimo mokykla. Pakvieskite Jums brangų asmenį į renginį, kurio metu – be pramogų – jis turės galimybę išbandyti savo taktinius įgūdžius!


Labai svarbu, kad kalėdinė dovana būtų originali ir pritaikyta prie gavėjo pomėgių. Tuomet tai bus šauniausia po eglute rasta staigmena!

Užsakymo nr.: PT_77603

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis