Britų karališkuosiuose rūmuose oficialiai baigėsi gedulas dėl Elžbietos II mirties

Vėliavos ant rūmų vėl plevėsuoja įprastai, karališkosios šeimos nariai vėl keliauja: gedulas dėl Elžbietos II mirties oficialiai baigėsi ir britų karališkuosiuose rūmuose. Antradienį į karališkąsias rezidencijas vėl sugrįžo kasdienybė.

Nacionalinės gedulo iškilmės dėl monarchės mirties baigėsi jau prieš savaitę. Tačiau karališkoji šeima – karalius Karolis III, jo vaikai ir anūkai privačiai gedėjo dar savaitę. Karolis III, kuris šiuo metu dar yra Škotijoje, ketvirtadienį tik kalbėjosi telefonus su naujuoju iždo kancleriu Kwasiu Kwartengu, penktadienį pristačiusiu ginčytinus biudžeto planus.

 

96-erių karalienė Elžbieta II mirė rugsėjo 8 dieną.

 

Grįžus kasdienybei, karališkajai šeimai prasideda nauja era. Dabar ne tik kad Karolis III vadovauja monarchijai - naujus vaidmenis turi ir Williamas su Kate.

 

Velso princas ir princesė antradienį išvyko į vakarinę šalies dalį. Jie nori „kuo greičiau“ aplankyti Velsą ir pagilinti savo pasitikėjimo kupinus santykius su velsiečiais, pareiškė pora, kai karalius Karolis III jiems suteikė naujus titulus.

 

Pastarąjį kartą Williamas ir Kate Velse lankėsi birželį, kai buvo minimas karalienės Elžbietos II 70-asis valdymo jubiliejus.

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis