Pirmadienio horoskopas: Avinams šiandien ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote, Šauliai nenustygs vietoje

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena; Pasaulinė kontracepcijos diena.

* Rugsėjo 26-ąją švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

 

* 1968 m. Jungtinės Tautos paskelbė teisę į kontracepciją bei šeimos planavimą. Visame pasaulyje per metus suskaičiuojama 80 mln. neplanuoto nėštumo atvejų. Maždaug 58 proc. jų baigiasi abortu. Daugiausia neplanuotų nėštumų būna dėl to, kad moteris nesinaudoja kontracepcijos priemonėmis.

 

Rugsėjo dvidešimt šeštoji, pirmadienis – 269-oji metų diena (pirmoji 39-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 96 dienos.

 

Savo vardadienius šiandien švenčia: Damijonas, Gražė, Gražina, Justina, Justinas, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydenė, Vydenis, Vydgailas, Vydgailė;

 

rytoj: Adalbertas, Danga, Daugenė, Daugenis, Kęsbartas, Kęsbartė, Kęsgailas, Kęsgailė, Kęsmantas, Kęsmantė, Kovaida, Kovaidas, Kovilas, Kovilė;

 

poryt: Saliamonas, Salius, Salys, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Vacė, Vacius, Vacys, Vaclova, Vaclovas, Vientautas, Vientautė.

 

**************

 

Dangaus kūnai:

 

Saulė šiandien teka 07.09, leidžiasi 19.11. Dienos ilgumas – 12.02.

 

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

 

Saulė Svarstyklių ženkle.

 

**************

 

Protingos mintys:

 

„Žmogus, kuris neskaito gerų knygų, nėra pranašesnis už žmogų, kuris nemoka skaityti“ (Markas Tvenas).

 

**************

 

Astrologinė prognozė rugsėjo 26-ajai, pirmadieniui

 

AVINAS. Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote, – partneriai, artimieji gali turėti kitokių planų, todėl teks derintis, keisti dienotvarkę. Vargu ar pavyks išvengti tam tikro konkuravimo dėl įtakos, patinkančio objekto ar pan.

 

JAUTIS. Galbūt imsitės reikalų, kurie dėl naujų aplinkybių pradeda atrodyti realiai įgyvendinami. Labai svarbios jums atrodys aplinkinių simpatijos, meilės romantika, graži aplinka.

 

DVYNIAI. Šią naktį prasidėjo jaunaties fazė, o tai reiškia, kad formuojasi tam tikros gairės ilgesniam laikui. Regis, didės jūsų kūrybinis potencialas, daugės šmaikštumo, žaismingumo.

 

VĖŽYS. Jaunaties pradžia jus paskatins daugiau dėmesio skirti šeimai bei vidiniam pasauliui, paieškai tos savasties, kuri leistų geriau save realizuoti, nebijoti atsiverti šalia esantiems, mylėti ir būti mylimiems.

 

LIŪTAS. Šiandien galite tikėtis aktyvaus aplinkinių dėmesio ir palaikymo. Komercinis pojūtis, apsukrumas, informuotumas turėtų padėti rasti tinkamą sprendimą aktualiu klausimu.

 

MERGELĖ. Pravartu pradėti aktyviai veikti, jeigu norite papildomai pasipelnyti. Ypač seksis darbuotis tose srityse, kur reikalingas įkvėpimas, kūrybingumas, psichologinė įžvalga. Nuostabių potyrių, jausmų teiks meilė, vaikai.

 

SVARSTYKLĖS. Prasidėjo jaunatis, kuri jums gali būti ypač svarbi, nes paskatins taikiai spręsti svarbiausius konfliktus, o galbūt ir tuoktis ar skirtis, palaikyti oponentus dėl bendro gėrio arba kaip tik jiems pasipriešinti.

 

SKORPIONAS. Regis, aplinkinius labai domins jūsų paslaptys ir planai. Kol kas tikrai neaptarinėkite su visais savo planų, svarbių sumanymų. Gali būti, kad gims žavių meilės vilčių. Flirtas džiugins, pasimatymai suteiks pikantiškų potyrių

 

ŠAULYS. Nenustygsite vietoje, veršitės bendrauti, pasireikšti scenoje ar iš tribūnos. Yra tikimybė, kad pavyks susitarti dėl to, kas jus ypač domina ir jaudina. Svarbu siekti darnos su savimi ir kitais.

 

OŽIARAGIS. Bet kokia kaina sieksite įgyvendinti turto ar kitus aktualius projektus, įvairiais būdais ginsite savo interesus. Meilės jausmai, jos troškulys gali paskatinti permainas.

 

VANDENIS. Kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis ateityje gali duoti naudos. Jeigu šiandien leisitės į kelionę, pasistenkite neužmiršti būtinų dokumentų. Tikėtinas neįprastas potyris.

 

ŽUVYS. Regis, dėl kažko nerimausite. Tai gali būti susiję su šeimos arba meilės situacija, finansais. Galbūt turėsite atsakingų reikalų su bankais, draudimo įstaiga, akcijų birža ar kt. Turėtumėte įgyvendinti meilės troškimus, realizuoti aistras.

 

Geros dienos!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis