Penktadienio horoskopas: Žuvims šiandien sustiprės noras bėgti nuo asmeninių problemų, Mergelėms diena bus gana prieštaringa

Rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido atminimo diena.

* Rugsėjo 23-iąją minima Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. 1943-iaisiais rugsėjo 23 d. buvo sunaikintas Vilniaus getas: nužudyti arba į koncentracijos stovyklas išvežti paskutinieji žydų tautybės Vilniaus gyventojai. Iš beveik 40 tūkstančių jo kalinių žydų nacių okupacijos pabaigos sulaukė tik 2-3 tūkst. žmonių. Vilniaus geto likvidavimo diena – rugsėjo 23-ioji, 1990 m. buvo paskelbta Lietuvos žydų genocido diena ir įtraukta į atmintinų dienų sąrašą.

 

Holokausto aukomis Lietuvoje tapo apie 200 tūkst. žydų. Skaičiuojama, kad išgyvenusiųjų skaičius tesiekė vos 10-12 tūkst. asmenų, tai reiškia, kad Lietuva prarado daugiau nei 90 proc. savo žydų populiacijos.

 

 

 

Rugsėjo dvidešimt trečioji, penktadienis – 266-oji metų diena (penktoji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 99 dienos.

 

Savo vardadienius šiandien švenčia: Galintas, Lina, Linas, Linė, Linius, Teklė;

 

rytoj: Gedvilas, Gedvilė, Gedvinas, Gedvinė, Geraldas, Gerardas, Haroldas, Ramūnas, Ramunė;

 

poryt: Aurelija, Aušrinė, Budrė, Budrius, Budrys, Kleopas, Vaigina, Vaiginas, Vaiginta, Vaigintas.

 

**************

 

Dangaus kūnai:

 

Saulė šiandien teka 07.03, leidžiasi 19.19. Dienos ilgumas – 12.16.

 

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

 

Saulė Svarstyklių ženkle.

 

**************

 

Protingos mintys:

 

„Gera knyga, graži kalba gali būti naudinga ir padaryti daug gero, bet geras pavyzdys užvis naudingiausias“ (Konfucijus).

 

**************

 

Astrologinė prognozė rugsėjo 23-iajai, penktadieniui

 

AVINAS. Galite pasijusti nekaip. Galbūt šiek tiek sunegaluosite arba išaiškės nemalonus faktas, melas, klasta. Tarnybinis meilės romanas arba nelegali dalykinė avantiūra gali iškilti į viešumą.

 

JAUTIS. Gali džiuginti naujos pažintys, visuomeninė veikla. Visgi nesitikėkite iš to didelės naudos ir stabilumo. Neskubėkite nusivilti, jei bendraminčių kompanija arba mylimas žmogus nepritars jūsų norams.

 

DVYNIAI. Gali susvyruoti kai kurie planai, įsitikinimai, sklaidysis iliuzijos. Galite patirti apkalbų, intrigų darbe. O galbūt darbe seksis gerai, tačiau nepakankamai vertinami pasijusite namuose.

 

VĖŽYS. Galite gauti informacijos, susijusios su verslu, nekilnojamuoju turtu, užsisakyta preke namams ar pan. Nestokosite kūrybingumo, jei jums šiandien teks kurti tekstus, reklamą ar kt. Galbūt ruošitės savaitgalio išvykai.

 

LIŪTAS. Ramiai dirbkite savo įprastinius darbus, stenkitės užbaigti tai, ką derėtų pagal numatytą terminą. Savo kokybės ir kainos santykiu ar konkrečia savybe gali neįtikti užsisakyta prekė.

 

MERGELĖ. Diena bus gana prieštaringa. Galima nemažai nuveikti padedant kitiems. Tačiau reikia mokėti aplinkinius įtikinti, kad prisidėtų, patarpininkautų, o tai nelengvai pavyks.

 

SVARSTYKLĖS. Šiandien nesiimkite atsakingų darbų. Jei įmanoma, atsiribokite nuo to, ko vis tiek negalite paveikti. Gali paaiškėti, kad sklaidosi rožinės iliuzijos. Arba jos kaip tik atsiras prieš akis tarsi svaigus rūkelis.

 

SKORPIONAS. Vargu ar pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių nuostatų. Labiau rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata.

 

ŠAULYS. Šiandien pasistenkite nepriekaištingai atlikti darbus, kad savaitgalį pasitiktumėte ramia širdimi bei sąžine. Galite sulaukti intriguojančių pasiūlymų. Pasistenkite atskirti realybę nuo iliuzijų. Nesielkite lengvabūdiškai, neveidmainiaukite.

 

OŽIARAGIS. Palaikymo ir supratimo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių arba specialistų. Tiktų užsiimti moksline, kūrybine veikla. Jeigu vykstate į kelionę, pasistenkite nepamiršti pasirūpinti tuo, kuo privalote pasirūpinti prieš išvykdami.

 

VANDENIS. Ši diena primins, kad turite susilaikyti nuo išlaidavimo nebūtiniems dalykams, nes pirmiausia reikia sumokėti mokesčius, įmokas. Nepasiduokite manipuliavimui bei patys elkitės sąžiningai. Sakykite ir darykite tik tai, dėl ko neabejojate.

 

ŽUVYS. Šiandien sustiprės noras bėgti nuo asmeninių problemų. Dėl to veršitės bendrauti, nesvarbu su kuo ir kaip. Lengva apsigauti ar suklaidinti kitus. Nederėtų pasitikėti pirmu įspūdžiu, pašnekovų gražbyliavimais, pataikavimais. 

 

Geros dienos!

 Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis