Edukacinės pramogos, kurias privalote išbandyti per šiuos mokslo metus

Knygos, laiptai, koridoriai, spintelės ir… skambutis į pertrauką! Štai ir atėjo naujų mokslo metų pradžia, įkvepianti atrasti naujas sritis. Įspūdžio dovanų ekspertai „Laisvalaikio dovanos“ tiek mažiems, tiek dideliems rekomenduoja į laisvalaikio tvarkaraštį įtraukti edukacinių pramogų ir ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir išmokti ką nors naujo. 

Pasijusk tikru lenktynininku – ralio automobilio vairavimo pamoka vaikui


Įveikite pirmąjį lenktynių ruožą! Ralio automobilio vairavimo pamoka vaikui – ne tik smagi pramoga, bet ir naudinga transporto priemonės valdymo patirtis. Vaikas atsisės už sportinio ir visiškai saugaus automobilio vairo, o profesionalus instruktorius supažindins su vairavimo pagrindais. Tai puiki edukacinė patirtis jaunajam sportinių automobilių gerbėjui.


Grožio pamokos – išmokite atskleisti žavesį


Grožio pamokų metu išmoksite makiažo ir plaukų priežiūros subtilybių, susipažinsite ir išbandysite profesionalią kosmetiką, sužinosite, kokios spalvos tinka būtent jums. Ruduo puikus metas gilinti žinias, kurias vėliau galėsite pritaikyti kasdien.


Patobulinkite šokių judesius ir sužibėkite šokių aikštelėje


Jei jau seniai norite išmokti šokti ar patobulinti jau turimus įgūdžius dabar pats tinkamiausias metas pradėti siekti savo tikslų. Išbandykite tango, zumbos, salsos, bachatos, hip hop, pramoginius ar kaubojiškų šokius ir atraskite aistringąjį šokių pasaulį!


Patobulinkite šokių judesius ir sužibėkite šokių aikštelėje
Patobulinkite šokių judesius ir sužibėkite šokių aikštelėje
Partnerio archyvas


Išmėginkite jėgas kapitono kailyje: jachtos buriavimo pamoka


Pažabokite vėjo stichiją ir įgykite naujos patirties buriuodami. Šie mokslo metai yra tobulas metas siekti mokslo žinių ir puikus laikas žengti pirmuosius savarankiško buriavimo žingsnius. Buriavimo pamokoje sužinosite jachtos valdymo principus ir įgausite praktinių gebėjimų. Šiais mokslo metais galite atrasti naują hobį!


Sužinokite patiekalų ruošimo triukų maisto gaminimo pamokos


Dievinate gaminti maistą? Tuomet Jūs privalote išbandyti maisto gaminimo pamokas ir dar labiau patobulinti savo kulinarinius gebėjimus. Pamokų metu galite išmokti naujų virtuvės paslapčių, prisiliest prie skirtingų šalių kultūros, pažinti Italijos, Meksikos, Japonijos, Tailando, Azijos, Lietuvos ir kitų šalių virtuves.


Sužinokite patiekalų ruošimo triukų – maisto gaminimo pamokos
Sužinokite patiekalų ruošimo triukų – maisto gaminimo pamokos
Partnerio archyvas


Praktiška pramoga – ekstremalaus vairavimo pamokos


Jau rudenėja, todėl laikui bėgant prastės oro sąlygos, o eismas kelyje darysis sudėtingesnis. Rekomenduojame tam ruoštis iš anksto ir jau dabar išbandyti ekstremalaus vairavimo pamoką. Pamokos metu išmoksite važiuoti sudėtingomis oro sąlygomis, neužklimpti, įveikti gilias brastas ir ištraukti nelaimėje atsidūrusį kolegą.


Mylintiems gyvūnus smagi pažintis su žirgais


Atraskite naują hobį jodinėjimą žirgais. Jojimo pamokos metu susipažinsite su jodinėjimo pagrindais, pajausite žirgo laisvę, harmoniją ir ramybę bei pasikrausite teigiamų emocijų. Tai puiki edukacinė pramoga bet kurio amžiaus žmonėms.


Linksmai praleiskite laiką su draugais


Nepamirškite po pamokų ir darbų atsikvėpti ir smagiai praleisti laiką su draugais! Su draugų kompanija išbandykite įdomų biliardo arba snukerio žaidimą. Žaidimo pamokos metu žinių ir įgūdžių įgausite iš Lietuvos profesionalų. Treneriai išmokys žaidimo subtilybių, triukų ir papasakos linksmų istorijų.


Atraskite būtent jūsų asmenybę atspindinčius kvepalus


Kvepalų kūrimo pamoka – įdomus, atpalaiduojantis ir netradicinis užsiėmimas. Šiais mokslo metais atraskite mylimą veiklą ir išmokite kvepalų subtilybių. Sužinokite, kokį poveikį emocijoms turi skirtingi kvapai, kokią įtaką jie gali daryti organizmui, į ką svarbu atsižvelgti renkantis kvepalus. Išmokite parfumerijos paslapčių ir susikurkite asmeninius kvepalus.


Atraskite būtent jūsų asmenybę atspindinčius kvepalus
Atraskite būtent jūsų asmenybę atspindinčius kvepalus
Partnerio archyvas


Visus šiuos ir daugiau kaip 1500 pasiūlymų rasite „Laisvalaikio Dovanos“ internetinėje ir firminėse parduotuvėse. Dovanų kuponai galioja net 3 metus, tad kiekvienas atrasite laiko pasisemti naujų įspūdžių ir išmokti ką nors naujo per šiuos mokslo metus. 

Užsakymo nr.: PT_76086

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis