TOP vasariškos pramogos, kurias gali išmėgint rudenį

Nors orai atvėso, tačiau dar nevėlu įgyvendinti vasariškas svajones! Įspūdžio dovanų ekspertai „Laisvalaikio dovanos“ rekomenduoja 10 populiariausių pramogų, kurias privalote patirti dar šį rudenį.

1. Skrydis parasparniu


Ar kada nors svajojote mokėti skraidyti? Skrydis parasparniu leis pasijusti lyg ant sparnų. Kaip paukščiai pakilę į 300500 metrų aukštį, grožėsitės kvapą gniaužiančiais vaizdais, matysite žalias panoramas, miesto žvilgesį. Skrydis parasparniu pramoga, kurią būtina išbandyti bent kartą gyvenime.


Skrydis parasparniu
Skrydis parasparniu
Partnerio archyvas


2. Skrydis oro balionu


Įsimylėję žmonės jaučiasi lyg ant sparnų, o koks jausmas iš tikrųjų skristi padangėse? Išbandykite skrydį oro balionu ir pakilkite iki 3 kilometrų aukštį, iš kurio atsiveria įspūdingo grožio Lietuvos kraštovaizdžiai. Iš aukštai pamatykite žemę taip, kaip mato paukščiai.


3. Šuolis parašiutu


Jei amerikietiški atrakcionų kalneliai nekelia šiurpuliukų pats laikas išbandyti šuolį parašiutu. Aukštis, greitis, baimė, drebančios kojos, vienas įkvėpimas žengiant žingsnį ir adrenalino pliūpsnis! Šuolis parašiutu suteikia daug naujų potyrių ir emocijų, kurios išliks atmintyje dar ilgai.


4. Šuolis su virve


Gyvenime daugiausiai džiaugsmo teikia momentai, kuomet išdrįstam išeiti iš savo komforto zonos ribų. Šuolis su virve Alytuje ideali vasaros pramoga. Jūs šoksite nuo aukščiausio pėsčiųjų tilto, kurio aukštis siekia net 38 metrus. Šią vasarą dar galite išdrįsti ir patirti laisvo kritimo jausmą, ir įveikti baimes.


5. Skriek su „Ferrari“ arba „Lamborghini


Ar kada nors svajojote valdyti galingąjį „Ferrari“ žirgą? O gal Jums labiau patinka siaučiantis Lamborghini bulius? Dar turite galimybę įgyvendinti troškimą ir sėdėti už savo svajonių automobilio vairo. Išbandykite „Ferrari“ arba Lamborghini galimybes ir skriekite svajonių automobiliu „Nemuno žiedo“ trasoje arba vairuokite miesto gatvėse. Išpildykite savo svajonę ir pajusite galingą variklio riaumojimą.


Skriek su „Ferrari“ arba „Lamborghini“
Skriek su „Ferrari“ arba „Lamborghini“
Partnerio archyvas


7. Sportinio ralio automobilio vairavimo pamoka vaikui


Automobilius mėgsta ne tik suaugę, bet ir vaikai. Rekomenduojame išbandyti vasaros pramogą vaikams sportinio ralio automobilio vairavimo pamoką. Automobilis yra su automatine pavarų dėže, todėl vaikas galės pats sėsti už automobilio vairo ir mokytis vairuoti kartu su profesionaliu instruktoriumi. Linksmas ir pojūčių pilnas laisvalaikis garantuotas.


8. Pasivažinėjimas kartingais


Padangų cypimas, greitis, adrenalinas tik kelios emocijos, kurias sukelia pasivažinėjimas kartingais. Šiai pramogai automobilio vairuotojo teisės nėra reikalingos, todėl nepriklausomai kiek jums metų, galėsite valdyti transporto priemonę patys, greitai lėkti saugioje aikštelėje ir linksmai lenktyniauti su draugais. Pasivažinėjimas kartingais – šauni pramoga kiekvienam greičio aistruoliui. Pralenk savo draugus kartodromo trasoje!


Sveikatingumo programa sanatorijoje „Tulpė“
Sveikatingumo programa sanatorijoje „Tulpė“
Partnerio archyvas


9. Sveikatingumo programa sanatorijoje „Tulpė“


Pabėkite nuo miesto šurmulio ir pasimėgaukite išskirtiniais SPA malonumais Birštone. Sanatorija „Tulpė“ kviečia pasinerti į kurortišką ramybę ir atpalaiduojančias SPA procedūras kartu su mylimu žmogumi. Čia Jūsų laukia: gardus maistas, baseino ir pirčių kompleksas, masažų malonumai, SPA procedūros, gydytojo konsultacija bei daug kitų pramogų ir atpalaiduojančio poilsio.


10. Vakarienė televizijos bokšte


Kada buvote pasimatyme? Kada paskutinį kartą nusivedėte tėvus ar senelius į vakarienę? Nors vasara baigiasi ir saulė pradeda anksčiau leistis, dabar tobulas metas apsilankyti televizijos bokšte. Televizijos bokšte ragausite gardų maistą ir iš aukštai grožėsitės saulėje paskendusiais Vilniaus miesto vaizdais. Šilti pokalbiai su artimaisiais ir kvapą gniaužiantys vaizdai garantuoti.


11. Plaukimas jachta Trakuose


Plaukimas jachta Trakuose puikus būdas atsipalaiduoti, nuraminti protą ir mintis. Pasikvieskite artimųjų ar draugų kompaniją ir aplankykite istorinę Trakų pilį, išvyskite Užutrakio dvarą ir Galvės ežero panoramą. Mėgaukitės paskutiniais saulės spinduliais ir ramiu poilsiu gamtoje su mylimais žmonėmis.


Plaukimas jachta Trakuose
Plaukimas jachta Trakuose
Partnerio archyvas


Visas šias ir dar daugiau kaip 1500 pasiūlymų rasite įspūdžio dovanų rasite „Laisvalaikio Dovanos“ internetinėje ir firminėse parduotuvėse, kuriose dovanų kuponai galioja net 3 metus. Tad kiekvienas atrasite laiko pasisemti naujų įspūdžių ir patirčių bet kokiu sezonu.Užsakymo nr.: PT_76085

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis