Penktadienio horoskopas: Jaučiai neišsisuks nuo nepageidaujamo bendravimo, Mergelės neturėtų tikėtis ramios dienos

Rugpjūčio 5-oji – Tarptautinė alaus diena.

Pirmą rugpjūčio penktadienį švenčiama Tarptautinė alaus diena. Nuo 2007 m. ji pradėta švęsti JAV, Kalifornijoje, Santa Kruzo baruose. Vėliau išplito po visą pasaulį. Šią dieną visi alaus mėgėjai kviečiami iškelti alaus bokalą su draugais.


Rugpjūčio penktoji, penktadienis – 217-oji metų diena (penktoji 31-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 148 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Nona, Osvaldas, Rimtas, Vaida, Vaidas, Vilija;

rytoj: Bilvina, Bilvinas, Bilvinė, Bylotė, Daiva, Josbutas, Josbutė, Josgailas, Josgailė. Karolina, Vaidutis;

poryt: Drąsius, Drąsutis, Jogilas, Jogilė, Jogina, Joginas, Kajetonas, Kajus, Klaudija, Sikstas.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.34, leidžiasi 21.15. Dienos ilgumas – 15.41.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Liūto ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Atidėliojimas – laiko vagis“ (E. Jungas).


**************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 5-ajai, penktadieniui


AVINAS. Regis, neišvengsite finansinių rūpesčių. Gali tekti už kažką mokėti daugiau nei planavote arba gauti mažiau už suteiktą paslaugą iš draudimo įstaigos ar kt. Apdairiai tvarkykite savus ir svetimus pinigus.


JAUTIS. Nuo pageidaujamo ir nepageidaujamo bendravimo šiandien neišsisuksite. Nedidinkite konfrontacijos, neerzinkite konkurentų savo išsišokimais bei netaktu. Mandagus elgesys daug labiau padės susitarti.


DVYNIAI. Darbo reikalai atims daugiau laiko ir jėgų nei tikitės. Jeigu dabar atostogaujate, tai turbūt vis tiek gausite informacijos, susijusios su į(si)darbinimu, sveikatos tyrimais.


VĖŽYS. Būkite labai atsakingi priimdami sprendimus, susijusius su vaikais ir darbo reikalais. Vakarop jau padvelks savaitgalio nuotaikomis. Norėsis sportuoti, skirti pasimatymus.


LIŪTAS. Prieštaringa diena. Prisiklausysite kalbų, keliančių nerimą, sumaištį. Jeigu esate toli nuo namų, jausitės labai nejaukiai. Venkite įtampos, geriau padarykite per mažai nei persistenkite.


MERGELĖ. Ramios dienos nesitikėkite. Galbūt šiokių tokių rūpesčių sukels transporto, ryšių problemos arba nesusikalbėjimas su kažkuo iš aplinkinių. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs prie vairo.


SVARSTYKLĖS. Ši diena privers pasirūpinti nebaigtais darbais, numatytais pirkiniais. Sutelkite dėmesį į praktiškus dalykus. Pasitelkite į pagalbą ir kitus žmones, kad jie prie jūsų prisidėtų.


SKORPIONAS. Tai bus veiklos ir emocijų kupina diena. Visame kame remkitės patirtimi ir išmintimi. Nesistenkite atsiplėšti sau to, kas jums nepriklauso. Savaitgaliui galite paskirti pasimatymą arba gauti intriguojamą pasiūlymą.


ŠAULYS. Kebli situacija gali priversti jus pasijusti nejaukiai ir priversti jus keisti planus Verčiau nepasitikėkite abejotina informacija bei atsitiktiniais pažįstamais. Saugokite savo ir kitų sveikatą.


OŽIARAGIS. Šiandien bus sunku padaryti gerą įspūdį aplinkiniams, įgyti pasitikėjimą. Žymiai lengviau bus susikompromituoti, pasirodyti savanaudžiais. Draugiškas, malonus elgesys padėtų to išvengti.


VANDENIS. Nelengva bus realizuoti rimtus planus. Regis, teks bendrauti su reikliais, nelanksčiais asmenimis, pareigūnais. Nederėtų prisiimti per sunkių įsipareigojimų.


ŽUVYS. Šiandien patirsite didelę emocinę įtampą, jeigu kažkur išvykstate žinodami apie galimus sunkumus kelyje. Veikiausiai jų išties pasitaikys, tačiau situacija nebus.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis