Sekmadienio horoskopas: Dvynių laukia šauni diena, Skorpionams gali kilti nenumaldomas noras pasikeisti

Birželio 26-oji – Tarptautinė kovos su narkomanija diena. Tarptautinė diena prievartos aukoms paremti.


1987 m. JTO Generalinė Asamblėja paskelbė birželio 26-ąją Tarptautine kovos su narkomanija diena. Ši diena skirta paskatinti kovą su narkomanija, išlaisvinti visuomenę iš priklausomybės nuo kvaišalų. Kasmet narkotikus vartojančių žmonių amžius vis jaunėja. Narkomanija – tai liga, atsirandanti dėl trumpalaikio ar sistemingo narkotinių medžiagų vartojimo.

 

Tarptautinė diena prievartos aukoms paremti minima nuo 1997 m. Jungtinių Tautų sprendimu, rekomendavus Ekonominei ir socialinei tarnybai. Ši diena minima, siekiant užkirsti kelią prievartai ir sutvirtinti Konvenciją prieš prievartą ir kitus žeminamus veiksmus, kuri įsigaliojo 1987 m. birželio 26-ąją.

 

Birželio dvidešimt šeštoji, sekmadienis – 177-oji metų diena (paskutinė 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 188 dienos.

 

Savo vardadienius šiandien švenčia Jaunė, Jaunius, Jaunys, Jaunutė, Mingauda, Mingaudas, Ramunė, Viltautas, Viltautė, Virgilijus;

 

rytoj: Ema, Gediminas, Gediminė, Ladas, Ladys, Vlada, Vladas, Vladislova, Vladislovas, Vladys;

 

poryt: Gaudrė, Irenėjas, Irenijus, Leonas, Serena, Serenas, Šarūnas, Tulgeda, Tulgedas, Tulgirda, Tulgirdas, Tulgirdė, Tulys.

 

*************

 

Dangaus kūnai:

 

Saulė šiandien teka 04.43, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.17.

 

Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena.

 

Saulė Vėžio ženkle.

 

**************

 

Protingos mintys:

 

„Pareiga yra tai, ko tikimės iš kitų“ (O. Vaildas).

 

*****************

 

Astrologinė prognozė birželio 26-ajai, sekmadieniui

 

AVINAS. Regis, kils ūpas bendrauti, dalintis įspūdžiais, jausmais, flirtuoti, vilioti. Galite skirti pasimatymus, siūlytis į svečius ar ką nors pakviesti į pasimatymą. Per daug neįsiaudrinkite, pasilikite šiek tiek ramios asmeninės erdvės.

 

JAUTIS. Tai turėtų būti rami, soti, maloni diena. Regis, bet kokioje situacijoje rasite kuo pasidžiaugti. Laimės pojūčiui nereikės nei didelių turtų, nei ypatingo komforto.

 

DVYNIAI. Šauni diena. Seksis kūrybingai improvizuoti, gebėsite išreikšti jausmus, sužavėti. Meilės, grožio, komforto ir žaidimų norėsis labiau nei paprastai. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, džiaugsitės rezultatais.

 

VĖŽYS. Gali atsirasti reikalų, kurie geriau seksis, jeigu laikysite liežuvį už dantų ir kuo mažiau reikšitės viešumoje. Tikėtinas slaptas romantiškas nuotykis. Galbūt įsibanguos fantazijos ir rožinės viltys.

 

LIŪTAS. Šiandien tiktų reikšti empatiją, simpatiją, rūpestį, meilę, nes jums bus atsakyta tuo pačiu. Gerai jausitės bet kokioje draugijoje. Išsiskleis dar nepastebėtos jūsų savybės.

 

MERGELĖ. Beveik visą dieną suksite galvą, kaip planuoti savo gyvenimą, ateitį, kad viskas būtų gerai visose srityse. Pirmiausia susiplanuokite atostogų laisvalaikį – juk vasara įsibėgėjo.

 

SVARSTYKLĖS. Galite gauti svarbios informacijos, sužinoti aktualių naujienų. Tikriausiai noriai bendrausite su nepažįstamais žmonėmis. Kalbos suksis apie keliones, mokslus, politiką. Jeigu esate išvykę, keliaujate, mėgausitės naujais įspūdžiais.

 

SKORPIONAS. Šiandieną gali kilti nenumaldomas noras pasikeisti, pagerinti savo gyvenimo kokybę, išvaizdą. Galbūt kalbėsitės su artimaisiais apie namų aplinkos pertvarkymą, gyvenamosios vietos keitimą ir pan.

 

ŠAULYS. Su meilės jausmu širdyje, su patikimu partneriu šiandien galėsite ir kalnus vartyti. Lengvai spręsis tarpasmeninės problemos. Tai gali būti ir produktyvi kūrybos diena.

 

OŽIARAGIS. Sėkmingai koreguosite įvaizdį, praturtinsite savo garderobą dailiomis detalėmis. Regis, daug jūsų dėmesio sulauks augintiniai. Mielai juos puošite, lepinsite.

 

VANDENIS. Būsite draugiški, linkę šmaikštauti, flirtuoti, dovanoti šilumą, dėmesį. Jūsų širdyje atsiras vietos meilei ir kūrybiniam įkvėpimui. Regis, jus sudomins vaikų ar mylimųjų interesai, stengsitės jų paisyti.

 

ŽUVYS. Šiandien daug galvosite apie šeimą, meilę, tarpusavio santykius. Ne viskas sklandu – gali neraminti įvairios problemos. Visgi tikrai surasite kuo pasidžiaugti.

 

Geros dienos!

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis