Vilniuje prasidėjo didžiausia grožio industrijos fiesta – paroda „Pelenė”

Šiandien nuo pat ankstyvo ryto į Lietuvos parodų ir kongresų centrą „Litexpo“ renkasi mylintys ir kuriantys grožį. 25 kartą vykstanti didžiausia Baltijos šalyse grožio industrijos paroda „Pelenė 2018“ – kupina pasaulinių šios rinkos naujienų.

Čia jau prasidėjo grožio meistrų pasirodymai ir čempionatai, mokymai bei gausybė seminarų. Prioritetą šių metų paroda teikia kosmetologijos ir SPA temoms.

Organizatorių nuotr.

„Prieš 25-erius metus „Litexpo“ paskleistas grožio pažadas šiandien išgyvena atgimimą. Praėjusi sunkius, pasirinkimų ir dvejonių laikus, grožio paroda rado savo kelią į profesionalų ir lankytojų širdis.

Organizatorių nuotr.

Prasidėjusi vos nuo vienos salės, šiais metais „Pelenė“ pirmą kartą žengia į visas „Litexpo“ sales. Tikimės, kad atsinaujinusi, išgryninusi idėjas ir sumanymus, „Pelenė“ taps vieta, kuri suburia Lietuvos ir pasaulio grožio bei sveikatinimo įmones, grožio produktų gamintojus, žinomus prekių ženklus ir savo srities profesionalus“, – sakė Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ vadovas Justinas Bortkevičius.

Organizatorių nuotr.

Šiais metais grožio paroda sulaukė per 350 dalyvių. Pirmą kartą stendai, mobilūs grožio salonai, kosmetologijos kabinetai, demonstracijų erdvės užpildė visas 5 „Litexpo“ centro sales, o „Pelenės“ dalyviai jose įsikūrė pagal parodos temas.

Pirmuosiuose, neseniai atnaujintuose centro rūmuose, įsikūrė estetinės medicinos profesionalai. Čia galima rasti kosmetologijos įrangos, specialistams skirtų priemonių ir kosmetikos. Kosmetologijos kabinetuose parodos lankytojai galės išbandyti veido bei kūno procedūras, išgirsti profesionalų patarimų.

Organizatorių nuotr.

Konferencijų salėse vyksta seminarai ir mokymai kosmetologams, IX atviras Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų konkursas, pirmasis „Estetinės mezoterapijos kongresas“ bei parodos konferencija „Kosmetologo veiklą reguliuojantys tesės aktai Lietuvoje ir EU“.

2-oji parodų ir kongresų centro salė skirta SPA ir sveikatingumui. Pirmą kartą grožio parodoje pristatoma lietuviška pirtis: atliekamos gražinimo procedūros, vyksta autoriniai pirties meistrų pasirodymai, vanojimo mėgėjų varžybos.

Organizatorių nuotr.

3-oji salėje šiais metais įsikūrė nagų priežiūros, antakių ir blakstienų priežiūros priemonių bei paslaugų tiekėjai, taip pat – parfumeriai.

4-oje salėje tradiciškai įsikūrė juvelyrai, rankdarbių meistrai, autorinio dizaino kūrėjai.

Organizatorių nuotr.

5-oji, didžiausia salė „Pelenėje“, skirta plaukų stilistams, makiažo meistrams, įvaizdžio kūrėjams. Žinomi specialistai demonstruoja, kaip gimsta madingiausi sezono kirpimai ir makiažai. Parodoje vyksta pasaulyje pripažintų kirpimo meistrų pasirodymai, savo šou rengia ir išskirtines konsultacijas teikia barzdaskučiai.

Organizatorių nuotr.

Jubiliejinė, tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė 2018“ grožio pažadą skleidžia nuo šiandien iki sekmadienio Lietuvos kongresų ir parodų centre „Litexpo“.

Akimirkos iš parodos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis