Elanos horoskopas Vasario mėnesiui pagal Taro kortas: visiems zodiako ženklams

Vargu ar galima rasti žmogų, kuris nors kartą gyvenime nebūtų skaitęs savo horoskopo, net ir pats sportiškiausias žmogus bent kartelį įdomumo dėlei buvo skyreles trejetą sekundžių šiam skaitalui.

Tie kas domisi astrologija, turbūt jau žino, kad Zodiakų ženklai siejami su kosminiais kūnais ir astrologija, o Taro kortos ir jų mitologija paremtos italų legendomis.

 

Tačiau net ir Taro kortos gali būti interpretuojamos per paslaptingų žvaigždynų prizmę. Šio tipo horoskopai ypatingi tuo, jog čia sutelkiama daugiau dėmesio pačiam žmogaus personažui, jo charakteriui.

 

Kaip buvo sudarytas horoskopas?

 

Horoskopui sudaryti trauksiu vieną kortą iš kaladės kiekvienam zodiako ženklui. Verta žinoti, kad Taro kortų kaladėje egzistuoja 78 specialios kortos.

 

Tiesa pasakius tikslingiausia šį kortų būrimą vadinti ne horoskopu, o liaudyje jau spėjusį išgarsėti pavadinimu - Taroskopas. Kaip jau minėta aukščiau Taroskopuose vyrauja ne tik astrologija, kaip kad sudarant tradicinius horoskopus, tačiau čia kartu derinamos ir taro kortos.

 

Kas aš esu?

 

Mano vardas Svetlana, esu Tarologė Elana.lt tinklalapio savininkė ir įkūrėja. Mane galima vadinti būrėja, nes svetainėje siūlau privačius Taro kortų būrimus, tačiau ir nemokamą turinį susijųsį su kortomis.


Tarologė Svetlana
Tarologė Svetlana
Partnerio archyvas

 

Vasario mėnesio Taroskopas visiems Zodiako ženklams

 

Vasario mėnesio horoskopas pagal Taro kortas daugeliui Zodiako ženklų pranašauja kupiną įdomių įvykių ir susitikimų dieną. Be to, dabar pats laikas atsisakyti kažko seno ir pradėti kažką naujo.

 

AVINAS

 

Ištraukta korta: Imperatorius

 

Avinui, laikas nustoti galvoti tik apie save. Pats laikas pasirūpinti kitais. Jūsų artimiesiems to reikia. Nustokite kontroliuoti viską aplinkui ir paleiskite situaciją. Atminkite, kad nuovargis gali atimti jūsų paskutines jėgas ir tai neigiamai paveiks visus jūsų gyvenimo spektrus.

 

JAUTIS

 

Ištraukta korta: Lazdų riteris

 

Svajojate tapti “drugeliu” ir skraidyti, bet vis tiek negalite išlipti iš savo kokono. Riteris yra stipri korta, kovotojas, kuris drąsiai eina į mūšį. Jūs turite padaryti tą patį ir turėti drąsos žengti žingsnius savo ateities link.

 

DVYNIAI

 

Ištraukta korta: Monetų tūzas

 

Horoskopas pagal Taro kortas Dvyniams pranašauja lengvą dieną. Pats laikas atsisakyti seno ir pradėti kažką naujo. Taip pat turite išspręsti konfliktą su žmogumi, kuris nuolat yra šalia jūsų, bet nėra jūsų draugas.

 

VĖŽYS

 

Ištraukta korta: Taurių septynakė

 

Nebijokite judėti į priekį. Galite statyti viską ir laimėti. Bet net jei pralaimėsite, tai suteiks naujų jėgų judėti link savo laimės. Nebijok nieko ir nieko.

 

LIŪTAS

 

Ištraukta korta: Monetų devyntakė

 

Liūtui, Taro kortos horoskopas rodo, kad turėtumėte kažką radikaliai pakeisti savo gyvenime. Meskite hobius, nutraukite santykius, kurie jums neteikia malonumo, ar pakeiskite išvaizdą - pasirinkimas yra jūsų.

 

MERGELĖ

 

Ištraukta korta: Kardų dešimtakė

 

Tau reikia pailsėti. Šis mėnesis bus produktyvus, tačiau tuo pačiu turėtumėte daugiau laiko skirti dalykams, kurie jums teikia malonumą. Nustokite neigiamai reaguoti į kritiką, verčiau įsiklausykite į ją.

 

SVARSTYKLĖS

 

Ištraukta korta: Lazdų trejetas

 

Nepaisant to, kad vasario mėnesis Svarstyklėms bus lengvas, jų aplinka jaus visą savo susierzinimą. Šis ženklas turėtų kontroliuoti savo žodžius ir veiksmus, nes jie gali įžeisti ir įžeisti artimus žmones.

 

SKORPIONAS

 

Ištraukta korta: Taurių penketukas

 

Skorpionui, reikėtų nustoti bandyti susigrąžinti praeitį. Atminkite, kad tai, kas jau praėjo, niekada negrįš. Dėl susitelkimo į prisiminimus negalite judėti toliau.

 

ŠAULYS

 

Ištraukta korta: Monetų trejetukas

 

Patyrėte “metamorfozę”, bet savęs ir savo principų neišdavėte. Tai jūsų stiprybė ir galia. Visą vasario mėnesį tinkamas metas valdyti bet kokius procesus kurie jums teikią naudą.

 

OŽIARAGIS

 

Ištraukta korta: Kardų tūzas

 

Kelias griūva po vaikščiojančiojo kojomis. Tačiau jis taip pat kuria naujus kelius. Nebijokite pakeisti savo gyvenimo į gerąją pusę. Negalvokite tai kas to neverti, sutelkite dėmesį tik į save. Atėjo laikas susikaupti ir imtis veiksmų.

 

VANDENIS

 

Ištraukta korta: Monetų karalius

 

Nebijokite kovoti. Atėjo laikas pasiimti tai, kas teisėtai priklauso tau. Jūs nuolat sugeriate skausmą ir negalite jaustis laimingi. Kiekvienas žingsnis yra rizika, bet rezultatas to vertas.

 

ŽUVYS

 

Ištraukta korta: Lazdų ketvertas

 

Žuvų horoskopas Vasariui rekomenduoja skirti daugiau laiko sau. Venkite triukšmingos veiklos, nes ji gali sukelti panikos priepuolius ir sugadinti nuotaiką.

 

Jei Jums patiko prognozės galite apsilankyti ir Facebook puslapyje (Elana.lt), ten daugiau nemokamo turinio skelbiama kiekvieną dieną.

 

 

 

Užsakymo nr.: PT_71798

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis