Nuo vasario 1 d. Tailandas atnaujins keliones be karantino

Tailandas nuo vasario 1 d. atnaujins kelionių be karantino schemą, ketvirtadienį pranešė pareigūnai. Programa buvo sustabdyta dėl sparčiai plintančios omikron atmainos. Pandemijos kelionių ribojimai sukrėtė turizmo dominuojamą karalystės ekonomiką, lankytojų sumažėjo trigubai.


Visiškai paskiepyti keliautojai dabar galės atvykti pagal schemą “testuokis ir eik“ – galės pasidaryti testą pirmą ir penktąją dieną po atvykimo, žurnalistams sakė šalies COVID-19 darbo grupės atstovas Taweesinas Visanuyothinas.


Laukdami testo rezultatų lankytojai turės izoliuotis viešbutyje, taip pat atsisiųsti stebėjimo programėlę, kad būtų galima įsitikinti, jog laikosi taisyklių.


Siekdamas atsigauti po prasčiausių ekonominių rezultatų, kokių nebuvo nuo 1997 m. Azijos finansų krizės, Tailandas lapkritį pradėjo taikyti schemą „testuokis ir eik“ kaip alternatyvą dviejų savaičių karantinui viešbutyje. Baiminantis omikron, praėjusio mėnesio pabaigoje programa buvo sustabdyta, tačiau mirčių ir hospitalizavimo atvejų nepadaugėjo

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis