Pirmosios Naujųjų metų dienos horoskopas: Liūtai gali sublizgėti, Vandenių laukia geros naujienos

Sausio 1 d. prasideda Naujieji metai. Lietuvos vėliavos diena.

Naujieji metai – šventė, kai minime metų virsmą. Tai sąlyginė kalendorinių metų pradžia. Sausio 1-oji, kaip Naujųjų metų diena, Lietuvoje pradėta švęsti pagal krikščioniškojo Vakarų pasaulio tradicijas ne anksčiau kaip XIX a.


Sausio pirmoji – Lietuvos vėliavos diena. Kiekvienais metais Vilniuje, Gedimino pilies bokšte, iškilmingai iškeliama Lietuvos Respublikos vėliava. Tai siejama su 1919 m. sausio 1 diena, kai dešimt drąsių savanorių iškėlė trispalvę Gedimino pilyje, pagerbė salvėmis ir sugiedojo Lietuvos himną.


Kasmet, sausio 1 dieną, minint Lietuvos vėliavos dieną, Vilniuje ant Gedimino kalno rengiama iškilminga vėliavos pakeitimo ceremonija.


Sausio pirmoji, šeštadienis, – 1-oji metų diena, iki Naujųjų metų lieka 364 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Arvaida, Arvaidas, Arvaidė, Arvaldas, Arvaldė, Arvė, Eufrozina, Mečislovas, Mečius, Mečys;

rytoj: Fulgentas, Fulgis, Gailius, Gailutė, Jukunda, Jukundas, Mažvyda, Mažvydas, Pulgis;

poryt: Genovaitė, Kangailas, Kangailė, Kangeda, Kangedas, Vida, Vidas, Vidgailas, Vidgailė, Vidginas, Vidginė.


**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.42, leidžiasi 16.02. Dienos ilgumas – 07.20.

Šiandien – septintoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Dalį laiko iš mūsų vagia, dalį – atima, o dalis nepastebimai nuslysta šalin“ (Seneka).


***************

Astrologinė prognozė sausio 1-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su išvyka, renginiu, ekskursija. Šią pirmąją naujų metų dieną išties tiktų leisti toliau nuo namų, galbūt net užsienyje. Arba galite internetu megzti pažintis su užsieniečiais.


JAUTIS. Gali būti, kad Naujųjų šventimas užsitęsė ir vyksta kiek neįprastai. Galite patirti staigmenų arba kažkam jų suteikti. Gali būti kalbama apie internetinį užsakymą, jo pristatymą, artėjantį egzaminą ar pan.


DVYNIAI. Labai aktualus bus meilės arba partnerystės klausimas. Šią naujų metų geriausia būtų leisti su gyvenimo partneriu – jus tai suartins, atgaivins jausmus. Laukia sėkmė ir kūrybiniuose projektuose. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.


VĖŽYS. Palanku ieškoti naujų dalykinių galimybių, šiuo klausimu naršyti internete, siųsti cv. Jeigu ką tik pagerinote savo įvaizdį, tai neliks neįvertinta. Regis, svaigsite nuo komplimentų. 


LIŪTAS. Jeigu kažkaip esate susiję su šou verslu, šiandien turėsite galimybių sublizgėti bei užsidirbti pinigų. Regis, jums ir šalia esantiems bus išties smagu. Puoselėsite naujas viltis, mintyse kursite projektus.


MERGELĖ. Galite pabendrausite su asmeniu, galinčiu jums pasiūlyti neblogą sandorį ar įspūdingą pramogą, kelionę. Visgi tęstinis Naujųjų šventimas gali apsiriboti įprasta aplinka ir klajonėmis internete, jeigu šiandien liksite namuose su artimaisiais.


SVARSTYKLĖS. Puiki diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Pasitaisys santykiai su giminaičiais, kaimynais, ne pas vieną užsuksite į svečius arba patys svečių sulauksite.


SKORPIONAS. Puikus metas su dovanų kuponais pirkti sau dovanas, svečiuotis, smaguriauti. Bet kuriuo atveju ir šiandien tiktų švęsti jaukioje aplinkoje, kurioje malonumo pakaktų ir kūnui, ir gomuriui, ir sielai.


ŠAULYS. Šiandien gresia ne tik jausmų gausa, o ir svaigalų perteklius. Jeigu šito išvengsite, diena bus rami, gurmaniška. Galite patirti kūrybinį, artistinį sublizgėjimą.


OŽIARAGIS. Pasižymėsite puikia intuicija, subtiliu skoniu, o gal ir meniniu polėkiu. Regis, pajusite užuojautą mažiau laimingiems žmonėms. Norėsis intymumo, tylos. Galvokite apie meilės svajonių išsipildymą, ir tai taps labiau įgyvendinama.


VANDENIS. Tikėtini intriguojami pasiūlymai, geros naujienos. Norite ar nenorite, šiandien naujus metus toliau švęsite draugų būryje, masiniame renginyje arba su svečiais savo namuose.


ŽUVYS. Gana nuotaikinga diena, nors nestigs rūpesčių ir suksitės kaip voverės. Nuo pat ryto trauks svaigalai arba teks bendrauti su apsvaigusiais veikėjais. Šiandien naujuosius turbūt švęsite ne įprastoje aplinkoje, o tarp įžymybių, autoritetų, užsieniečių ar pan.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis