Kalėdinės dovanos moterims: kaip palepinti artimąsias

Artėjant švenčių maratonui vis dažniau užklumpame save mąstant apie kalėdinių dovanų idėjas artimiesiems. Norime, kad Kalėdų dovanos sukeltų nuoširdaus džiaugsmo emocijas, būtų vertingos ir atmintyje išliktų ilgam. Puikus sprendimas Kalėdų proga savo artimiesiems dėmesį parodyti dovanomis, kurios leidžia atsipalaiduoti ar palepinti kūną maloniomis procedūromis. Dalinamės Kalėdinių dovanų moterims idėjomis, kuriomis galėsite palepinti savo artimąsias ar suteikti poilsio akimirką sau. 

Grožį puoselėjančios kalėdinės dovanos moterims

 

Kiekvienai moteriai norisi jaustis gražiai. Kalėdų progą leiskite tai išpuoselėti, dovanodami gaivinančias grožio procedūras. Procedūros plaukams, odai, nagams dovaną galite parinkti pagal kiekvienos moters poreikius. Atkreipkite dėmesį į tai, kam jūsų artimoji skiria daugiausia dėmesio. Galbūt labai rūpinasi savo plaukais, stengiasi palaikyti jų žvilgesį, o gal susiduria su odos problemomis, kurių stengiasi atsikratyti. Dovanokite atstatomąją procedūrą plaukams, veido valymą ar kūno šveitimą. Jeigu jūsų artima moteris yra linkusi savo veido bruožus pabrėžti makiažu, apsvarstykite galimybę jos įgūdžius su kosmetikos priemonėmis dar labiau patobulinti. Kalėdų progą dovanokite dieninio ar vakarinio makiažo pamoką, po kurios artimoji mėgausis ypatingai išpuoselėta išvaizda, kiekvieną kartą į rankas paėmus makiažo šepetėlį. Rūpinimasis išvaizda ne tik leidžia jaustis gražesnėmis, tačiau ir didina pasitikėjimą, leidžia skirti laiko sau ir skatina mylėti save. Kalėdinės dovanos moterims – tai puikus būdas pasirūpinti jos grožiu ir dar labiau didinti pasitikėjimą savimi.


Kalėdinės dovanos moterims: kaip palepinti artimąsias
Kalėdinės dovanos moterims: kaip palepinti artimąsias
Partnerio archyvas

 

Dovanokite trumpas atostogas


Šiuolaikinė moteris pasižymi dideliu užimtumu darbas, šeima ir mėgstami hobiai užima didelę laiko dalį. Tačiau tuo pat metu nereikia pamiršti, kad ten, kur didelis užimtumas, dažnai iškyla ir nuovargio, emocinio perdegimo tikimybė. Kad taip nenutiktų, svarbu kartas nuo karto pasilepinti ypač maloniu, atpalaiduojančiu, atsakingai parinktu poilsiu. Tai artimai moteriai galite suteikti Kalėdų proga. Padovanokite galimybę mėgautis trumpomis atostogomis viename iš Lietuvos kurortų. Palanga, Birštonas, Druskininkai leis gėrėtis neapsakomo grožio gamta, pailsėti jaukiame viešbutyje, pasimėgauti gardžia vakariene restorane. Nepamirštamomis poilsio akimirkomis moteris gali mėgautis ir ne viena. Dovanokite poilsį dviem tokiu būdu trumpos atostogos virs dar gražesniu prisiminimu. Tikriausiai niekas neprilygsta ramybės akimirkoms praleistoms kartu su mylimu žmogumi. Per Kalėdas palepinkite save arba artimą moterį jaukiu poilsiu, kuris leis trumpam pasimiršti ir atsipalaiduoti.


Kalėdinės dovanos moterims: kaip palepinti artimąsias
Kalėdinės dovanos moterims: kaip palepinti artimąsias
Partnerio archyvas


Kūną atgaivinančios ir jėgų suteikiančios kalėdinės dovanos moterims

 

Nesvarbu, ar moteris yra vadovė užimanti aukštas pareigas, visur skubanti mama ar tiesiog patiria daug streso ir dažnai neranda laiko išsvajotam poilsiui masažų ir SPA dovanos tikrai padės jai atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Skirtingai nuo ilgesnių išvykų skirtų poilsiui, trumpa energijos bomba gali būti pasiekiama čia pat – artimosios mieste, šalia namų ar darbo. Ten, kur jai patogiausia. Patirti energizuojantį poilsį užtruks neilgai, o nauda bus didelė. Tai puikus variantas toms, kurios neturi laiko ilgalaikėms išvykoms. Kalėdų proga suteikite galimybę išbandyti rytietiškus masažus ir SPA procedūras. Masažų metu moteris gali mėgautis atpalaiduojančiais prisilietimais, kurie padeda mintimis nusikelti į ramybės oazę. Masažai ne tik leidžia pailsėti, tačiau teikia ir didelę naudą žmogaus sveikatai gerina kraujotaką, padeda atsikratyti įtampos, padidiną energingumą, dažnai net malšina pasitaikantį raumenų skausmą. Taip pat galite apsvarstyti galimybę padovanoti poilsį SPA erdvėje, leiskite pasimėgauti maloniu laiku baseine, sūkurinėje vonioje ar pirtyje. SPA erdvėje praleistos gaivinančios akimirkos atmintyje išliks ilgam ir suteiks ilgai išliekantį kokybiško poilsio pojūtį. Dovanokite ilgai lauktas poilsio akimirkas.


Kalėdinės dovanos moterims: kaip palepinti artimąsias
Kalėdinės dovanos moterims: kaip palepinti artimąsias
Partnerio archyvas

 

Kalėdų proga pasirūpinkite moterų sveikata


Kalėdomis džiaugiamės labiausiai, kai iš dangaus krenta snaigės ir aplink pusnys sniego. Tai suteikia tikro šventiško žavesio. Tačiau mėgaujantis sniegu ir snaigėmis tenka susitaikyti ir su kūną virpinančiu šalčiu. Šiuo sezonu lengviausia susirgti, kadangi dažnai nusilpsta mūsų imuninė sistema. Puiki Kalėdų dovana tai galimybė suteikti daugiau dėmesio sveikatai ir gerai savijautai. Todėl padovanokite savo artimai moteriai sveikatinimosi procedūras ar jų programas. Šios procedūros ne tik sustiprins imuninę sistemą, pagerins bendrą savijautą, tačiau ir suteiks galimybę pasimėgauti raminančiu poilsiu, trumpam ištrūkti iš kasdienės rutinos ir atsikratyti streso. Gydomųjų procedūrų efektas jaučiamas iškart, tad dovanos gavėjos nuotaika ir savijauta pagerės akimirksniu. Kalėdų progą nudžiuginkite artimą moterį rūpesčiu ir dėmesingumu duokite šansą be rūpesčių pasirūpinti savo sveikata.


Dar daugiau būdų Kalėdų proga palepinti artimas moteris rasite įspūdžio dovanų parduotuvėje Laisvalaikio dovanos. SPA poilsis, nakvynės viešbutyje, masažai, grožio procedūros tai ir dar daugiau kaip 1300 pasiūlymų rasite internetinėje ir firminėse parduotuvėse. O jeigu norėtumėte moteriai suteikti pasirinkimo laisvę – siūlome išbandyti dovanų rinkinius, kurie yra pati universaliausia dovana, leidžianti pačiai išsirinkti norimą pasiūlymą. „JAI“, „Išskirtiniai SPA ritualai“, „Karališkas poilsis“, „Masažų ir SPA magija“ – kiekviename iš šių rinkinių moteris ras sau tinkamiausią būdą pailsėti. Leiskitės į Kalėdinės dovanos moterims paiešką ir nustebinkite jas rūpesčiu, dėmesiu ir malonumų kupinu laiku.

Užsakymo nr.: PT_71093

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis