Antradienio horoskopas: Skorpionai liks darbštūs, o Ožiaragiams dangaus įtakos skatins jūsų priekabumą, liežuvio aštrumą

Astrologinė prognozė lapkričio 16-ajai, antradieniui

AVINAS. Regis, būsite aktyvūs, veiklūs, bet kartu ir nerimastingi, kupini įtampos. Aštrių emocijų gali sukelti dominančio asmens poelgis, jūsų ar jo sukelta žala. Save ir kitus saugokite nuo traumų, ugnies.


JAUTIS. Ši diena žada išbandymų reputacijai arba sveikatai. Jeigu kažkur išvykstate, turėkite su savimi vaistinėlę, nepamirškite būtinų dokumentų ir nepraraskite budrumo kelyje. Saugokitės traumų, venkite konfliktų.


DVYNIAI. Draugų, pažįstamų, kolektyvo įtaka jums sustiprės, tačiau tai nebūtinai išeis į gera. Jeigu bus galimybė, išsiaiškinkite dalykines, finansines perspektyvas. Ypač saugokite sveikatą.


VĖŽYS. Tikriausiai teks kalbėtis profesiniais, verslo klausimais, dalyvauti susirinkime. Jeigu susikoncentruosite ties viena svarbia sritimi, ilgainiui pasieksite, ko trokštate. Atsargiai kelyje bei viešumoje, nes incidentų grėsmė gana didelė. Saugokite vaikus.


LIŪTAS. Regis, nerimaujate dėl dalykinio pokalbio, viešo pristatymo, egzamino, susitikimo su užsieniečiais ar galimos teisinės problemos. Nesklandumų išties gali pasitaikyti.


MERGELĖ. Regis, bus kalbama apie mokesčius, paskolas, paveldėjimą, draudimą. Galbūt pavyks grąžinti ar atsiimti skolą, ir tuomet tarsi akmuo nusiris nuo krūtinės. Didesnė rizika kelyje, todėl itin laikykitės eismo taisyklių.


SVARSTYKLĖS. Tikriausiai ginčysitės su oponentais, reikšite savo pilietinę poziciją, dėl kažko maištausite. Būtų gerai, kad nekonfliktuotumėte nors su gyvenimo partneriu, artimaisiais.


SKORPIONAS. Būsite tikri darbštuoliai, dėl savęs ir kitų pasiryžę kalnus nuversti. Deja, jums ne viskas seksis. Ten, kur reikia ypatingos kantrybės arba turėti aukštesnę kvalifikaciją, gali kilti problemų. Be to, destruktyviai veiks oponentai.


ŠAULYS. Regis, jus domina šou renginiai, sportas, loterijos, kūrybinė veikla. Žalos gali pridaryti neprognozuojami asmenys, vaikai. Ypač saugokite savo ir kitų sveikatą.


OŽIARAGIS. Šiandienės dangaus įtakos skatins jūsų priekabumą, liežuvio aštrumą. Problemų gali sukelti vaikai, avantiūras mėgstantys asmenys, aistringi gerbėjai ar pan. Saugokitės agresijos, traumų, ugnies.


VANDENIS. Rūpesčių gali sukelti straipsnis, interviu, egzaminas, transporto įvykis. Regis, pamokymų sulauksite iš artimos aplinkos asmenų, ir kai kurie jums nepatiks. Stenkitės būti atlaidesni tiems, kurie jus įžeidė ar nesupranta. Saugokitės ugnies, avarijų.


ŽUVYS. Norėsis mėgautis gyvenimo komfortu, meile. Regis, atversite savo širdį ar piniginę dominančiam asmeniui. Galbūt gausite honorarą ar kt. atlygį. Atsargiai kelyje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis