Šeštadienio horoskopas: Jaučiams nuotaiką skaidrins susitikimai su žmonėmis, Ožiaragiai gali tikėtis įdomių kontaktų, susitikimų

Lapkričio 13-oji – Pasaulinė gerumo diena.


Data pasirinkta todėl, kad Tokijuje 1998 m. įvyko 1-ojo Pasaulinė gerumo judėjimo (angl. World Kindness Movement) konferencija. Šią dieną visuomenė skatinama peržengti klasinius, religinius ar rasinius nesutarimus, nusišypsoti praeiviams, paskambinti artimiesiems ir draugams.

 

Lapkričio tryliktoji, šeštadienis – 317-oji metų diena (šeštoji 45-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 48 dienos.

 

Savo vardadienius šiandien švenčia Arkadas, Arkadijus, Didakas, Eirimė, Jaurimtas, Jaurimtė, Jautra, Jautrė, Narvydas, Norvyda, Norvydas, Norvydė;

 

rytoj: Adeodadas, Emilas, Emilė, Emilija, Emilijona, Emilijonas, Emilis, Judita, Rama, Ramantas, Ramantė, Ramvydas, Ramvydė, Ramė, Ramys, Ramotas, Saulenė;

 

poryt: Alberta, Albertas, Albertina, Leopolda, Leopoldas, Lygeda, Lygedas, Lygirda, Lygirdas, Lygirdė, Žadvilas, Žadvilė, Žadvydas, Žadvydė.

 

**************

 

Dangaus kūnai:

 

Saulė šiandien teka 07.43, leidžiasi 16.22. Dienos ilgumas – 08.39.

 

Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

 

Saulė Skorpiono ženkle.

 

***************

 

Protingos mintys:

 

„Visi nori gyventi ilgai, bet niekas nenori pasenti“ (Dž. Sviftas).

 

****************

 

Astrologinė prognozė lapkričio 13-ajai, šeštadieniui

 

AVINAS. Šiandien galite ramiai atsidėti meditacijoms, svajonėms ir menui. Tiesa, sustiprėjusi intuicija gali pasitarnauti ir kitose srityse. Visgi venkite avantiūrų, svaigalų, nepasikliaukite sukčiais. Saugokite sveikatą.

 

JAUTIS. Nuotaiką skaidrins susitikimai su žmonėmis, kurie toleruoja, priima jūsų pažiūras, keistenybes, pomėgius. Visgi įtampos sukels nekorektiški ginčai. Neaštrinkite situacijos atviru oponavimu ar erzinimu.

 

DVYNIAI. Šiandien gali atsirasti darbų, kurių visiškai nesinorės imtis, bet išsisukti bus beveik neįmanoma. Arba negalėsite išvengti viešo dėmesio. Mažiau reaguokite į apkalbas, tačiau atviro šmeižto netoleruokite.

 

VĖŽYS. Šiandien dairysitės ko nors nekasdieniško, bėgsite nuo rutinos. Galima kelionė į renginį, varžybas, įdomi ekskursija, paroda ar kt. O galbūt tiesiog įniksite į rimtas knygas ar internetą ir ilgai ten užsibūsite.

 

LIŪTAS. Diena bus gana nerami, jeigu daug tikitės iš partnerio arba esate nuo jo finansiškai priklausomi. Vertėtų apdairiai elgtis su pinigais, nuosavybe. Skolindami pinigus, vertingus daiktus, protingai apsidrauskite.

 

MERGELĖ. Nesureikšminkite savo norų bei įsivaizdavimų, stenkitės būti supratingi, bet tuo pačiu neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Subtiliai kurkite šiltus santykius. Venkite rizikos kelyje.

 

SVARSTYKLĖS. Pasistenkite išlikti sveiki ir optimistiški. Tuomet pavyks nuveikti tai, ką planavote. Mažinkite vartotojiškumą, neišlaidaukite. Šiandien nerekomenduojama ragauti neįprastus patiekalus bei gėrimus.

 

SKORPIONAS. Nusimato intriguojami pasiūlymai, provokuojamos situacijos. Leisdamiesi į nuotykius pagalvokite apie pasekmes, kad užsimiršę nenueitumėte per toli. Nieko gero, jei antroji pusė parodys jums duris ar įsivelsite į dvigubą žaidimą.

 

ŠAULYS. Diena bus ne tokia maloni, kaip tikitės. Staiga galite pasijusti pervargę, išsieikvoję. Namų atmosfera atpalaiduos tik tuo atveju, jeigu galite sau leisti nieko rimto neveikti ir niekuo nesirūpinti.

 

OŽIARAGIS. Galite tikėtis įdomių kontaktų, susitikimų. Galbūt vyksite į neįprastą renginį. Būsite nusiteikę ir nuotykiams, romantikai, diskusijoms. Netgi kritika atrodys nebaisi. To, kas jus žeidžia, sugebėsite „negirdėti“.

 

VANDENIS. Jums rūpės reikalai, kurie duoda arba atima nemažai pinigų. Galite ieškoti būdų, kaip naudingiau ką nors parduoti, išnuomoti ir pan. Neapsigaukite. Būtinas ypatingas taktas bendraujant, nes neatsargiu žodžiu galite pakenkti sau ar kitam.

 

ŽUVYS. Nekaip jausitės, jeigu pasirodys, kad kažkokios jūsų pastangos nuėjo niekais arba atnešė ne tokias pasekmes, kokių tikėjotės. Kita vertus, seksis nesavanaudiškos veiklos, dvasinės praktikos. Atsargiai kelyje.

 

Geros dienos!

 

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis