Paroda charizmatiškai ir drąsiai moteriai neliko nepastebėta žinomų kauniečių (GALERIJA)

Pasigrožėti tapybos darbais ir papuošalais kauniečiai rinkosi į neįprastą erdvę – tatuiruočių studiją-galeriją. Parodos atidaryme buvo galima sutikti dainininkę Ingridą Kazlauskaitę, plaukų meistrą Karolį Murauską su gyvenimo drauge Simona, šokėją Gintarę Slausgalvienę su dukrele.

Sumanymas surengti neįprastą vakarėlį „Remis Tattoo“ galerijoje kilo šiuo metu svetur gyvenančiai ir ten tapybos parodose dalyvaujančiai jaunos kartos lietuvių menininkei Gintarei Kuršvietytei. „Visada jaučiau meilę tatuiruotėms. Susipažinusi su galerijos savininku Remiu labai apsidžiaugiau, kad galėsiu čia eksponuoti savo darbus. Pati turiu kelias tatuiruotes ir žinau, kad turėsiu jų dar daugiau. Laukiu tinkamos akimirkos, kai rimtai pradėsiu „marginti“ savo kūną. Dabar apsiriboju mažyčiais kūno piešiniais. Neslėpsiu, turiu svajonę ir pati išmokti šio amato“, – tikisi Gintarė.


Ir tai visai tikėtina, mat Gintarė savo gyvenime neapsiriboja viena meno sritimi. Į šią parodą Kaune lietuvė atskrido iš Dublino, kur prestižiniame „The Shelbourne“ viešbutyje kurį laiką dirbo floriste. Netrukus Gintarė žada grįžti prie interjero dizaino ir daugiau laiko skirti piešimui.


Kodėl svetur dalyvaujanti parodose menininkė šįsyk pasirinko Kauną? Gal kad yra kilusi iš šio miesto? „Ne, esu iš Marijampolės, bet Kaunas – visai netoli mano gimtojo miesto. Mano manymu, tai vienas gražiausių Lietuvos miestų. Tiesa, visai neseniai į mano darbus buvo galima pažiūrėti uostamiestyje, o šiandien viliuosi, kad greitu metu man pavyks prisistatyti ir sostinės publikai“, – viliasi G. Kuršvietytė.


Su Gintarės darbais virtualiai galima susipažinti ir internetinėje erdvėje Amberonboard.com. Iš daugelio autorės darbų žvelgia moteris. Kokia ji? „Drąsi, charizmatiška, stipri ir moteriška. Savo paveiksluose stengiuosi pavaizduoti savimi pasitikinčią moterį“, teigia menininkė. 


Gintarė sako, kad savo darbuose mėgstanti naudoti įvairias smulkias detales. Neretai pasitaiko, kad tai būna papuošalai. Kadangi juos tapanti savo drobėse, štai kodėl ir nusprendė parašyti „NG Design“ įkūrėjai Neringai Santockei: dviems jaunoms menininkėms pavyko suvienijus jėgas išvystyti įdomų ir moterišką projektą.


„Esu dėkinga likimui, kad suvedė mane su Gintare. Jos kūryba mane inspiravo naujiems darbams ir moteriškumo atskleidimui“, – neslepia N. Santockė. Ji teigia visada mėgusi masyvius papuošalus. „Jei puoštis, tai puoštis taip, kad visi pastebėtų! Labiausiai akcentuoju sages, jos didelės ir įspūdingos. Akį traukiančios ir nelieka nepastebėtos, dažnai žmonių žvilgsnius sukaustančios ir tai turi didelę galią mums. Tai – tarsi apsauga nuo nužiūrėjimų ir blogų minčių“, – sako papuošalų kūrėja. Neringa neslepia, kad šie metai į jos gyvenimą atnešė daug nelengvų išgyvenimų ir šiandien ji kuria tik juodai baltus aksesuarus, kurie dominuoja ir šioje Kauno galerijoje pristatomoje autorės kolekcijoje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis