Ketvirtadienio horoskopas: Skorpionams pakaks rūpesčių, Vandenių laukia svarbios pažintys

Spalio 14-oji – Karaliaus Mindaugo vardo diena. Pasaulinė standartizacijos diena. Pasaulinė regėjimo diena.

1946 m. spalio 14 d. Londone vyko konferencija, kurios metu nuspręsta įsteigti Tarptautinę standartizacijos organizaciją ISO (graikiškai isos „lygus“).


Pasaulio sveikatos organizacija antrąjį spalio ketvirtadienį paskelbė Pasauline regėjimo diena. Šią dieną žmonės skatinami pasirūpinti savo akimis, apsilankyti pas gydytoją. Akys padeda mums pažinti aplinkinį pasaulį, grožėtis juo ir apsisaugoti nuo pavojų. Akys vadinamos sielos veidrodžiu. Privalome jomis rūpintis, nenumoti ranka į akių nuovargį ir skausmus. Regėjimo sutrikimų priežastys yra įvairios. Tai gali būti infekcinės ir neinfekcinės (pvz., hipertoninė liga, aterosklerozė, cukrinis diabetas ir kt.) ligos, mechaniniai pažeidimai, medžiagų apykaitos sutrikimai, vitaminų ar mineralų trūkumas, paveldimumas, užteršta aplinka, įtemptas regimasis darbas, senėjimas ir kt.

Spalio keturioliktoji, ketvirtadienis – 287-oji metų diena (ketvirtoji 41-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 78 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Bugailas, Bugailė, Bugvilas, Burgailas, Burgailė, Kalikstas, Kalikstė, Kalistas, Kalistė, Mindaugas, Rimvydė, Vincentas;

rytoj: Domantas, Domantė, Domilas, Leonarda, Leonardas, Tautvilė, Teresė, Terezijus, Terė;

poryt: Aurelija, Dovaidas, Dovaidė, Dovaldas, Dovaldė, Galia, Galius, Gedvyga, Grėta, Grėtė, Gryta, Grytė, Gutautas, Jadvyga, Magryta, Margarita, Margyta.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.43, leidžiasi 18.26. Dienos ilgumas – 10.43.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


***************

Protingos mintys:

„Žmonės gali būti laimingi tik tada, kai nemano, kad gyvenimo tikslas – laimė“ (Dž. Orvelas).


****************

Astrologinė prognozė spalio 14-ai, ketvirtadieniui


AVINAS. Šiandien pravartu kai kuriuos darbus pavesti kitiems, pasiskirstyti po lygiai, kad nepatirtumėte per didelių krūvių. Jeigu nuomositės, pirksite įrangą ar techniką, reikalaukite garantijų, tvarkingų dokumentų.


JAUTIS. Nuo pat ryto mintys suksis apie nebaigtus darbus, galimus sunkumus. Rūpesčių, įtampos gali sukelti savo taisykles diktuojantys asmenys. Ramiai dirbkite tai, ką reikia ir tausokite savo nervus.


DVYNIAI. Jeigu jums labai svarbus yra teisinis, studijų ar autoriteto klausimas, tai atsiras priežasčių nerimauti. Baiminsitės, kad neišaiškėtų jums garbės nedarantys dalykai.


VĖŽYS. Tikriausiai būsite nusiteikę aiškintis santykius, kovoti dėl finansinių ar verslo interesų, visuomeninės ir socialinės padėties bei kitų svarbių dalykų. Stenkitės be reikalo neišlaidauti.


LIŪTAS. Šiandien spręsite rebusus, susijusius su asmeniniais bei dalykiniais santykiais. Tiems, su kuriais susidursite, yra žymiai lengviau apkaltinti kitą žmogų nei atleisti, suprasti. Būtų geriau, kad nepristigtumėte kantrybės ir geranoriškumo.


MERGELĖ. Ši diena bus darbinga, tačiau ryte pradedant darbus jums atrodys, kad prieš akis – neįveikiamas kalnas. Jums išties teks paskubėti kažką atlikti, pateikti ataskaitas, tačiau su viskuo susidorosite. Saugokite sveikatą, nenumokite ranka į simptomus.


SVARSTYKLĖS. Diena bus labai prieštaringa. Džiugins flirtai, patinkančių asmenų dėmesys, tačiau stresą gali sukelti vaikų situacija, neplanuotos išlaidos ar nuostolis.


SKORPIONAS. Šiandien pakaks rūpesčių. Labiausiai jums rūpės, kas vyksta su artimais žmonėmis bei jūsų santykiais. Verčiau nusiteikite pozityviai, tramdykite nekokius impulsus, kad patys sau ar kitiems neapsunkintumėte situacijos.


ŠAULYS. Aktualios turėtų būti su žiniasklaida, informacija, mokslu susijusios naujienos, susitikimai. Nenumatytos ryšių, transporto, pervežimų ar sveikatos problemos gali kiek išmušti iš vėžių.


OŽIARAGIS. Verslo, nuosavybės, nuomos, remonto reikalai tikriausiai neduos jums ramybės. Regis, jų uoliai imsitės. Vakare netikėtų rūpesčių gali sukelti vaikai arba meilės objektas.


VANDENIS. Nusimato atsakingi darbai, svarbios pažintys, sutartys. Regis, atrodysite labai rimti ir paniurę. Tačiau vakare gali prasiveržti sunkiai valdomos emocijos, aistros, noras rizikingai elgtis.


ŽUVYS. Būsite gana nedarbingi, todėl džiaugsitės, jeigu kas nors už jus rūpinsis praktiniais reikalais. Iš paskalų sužinosite tai, kas jums padės planuoti tolesnius savo veiksmus. Būkite atsargūs kelyje.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis