Trečiadienio horoskopas: Mergelių laukia prieštaringa, Ožiaragių - kupina emocijų diena

Spalio 13-oji – Tarptautinė kostiumų diena. Europos saugaus eismo diena. Pasaulinė trombozės diena. Tarptautinė diena prieš stichines nelaimes.

Spalio 13-oji paskelbta Tarptautine kostiumų diena. Šią dieną siūloma vyrams vilkėti kostiumus – ne tik darbe, mokykloje, bet ir laisvalaikiu, taip įrodant, kad kostiumas gali būti universalus drabužis.


Spalio 13 dieną Europos šalyse minima Europos saugaus eismo diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, skatinti atsargiau elgtis keliuose. Saugaus eismo diena švenčiama net keletą kartų per metus. Spalio 13 dieną minima Europos saugaus eismo diena, o balandžio 6-oji paskelbta Lietuvos saugaus eismo diena.


2001 m. Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė antrąjį spalio mėnesio trečiadienį Tarptautine diena prieš stichines nelaimes. Šią dieną siekiama atkreipti viso pasaulio šalių dėmesį į stichines nelaimes, suteikti informacijos, kaip iš anksto joms pasiruošti ir kaip sumažinti jų padarinius. Prie stichinių nelaimių priskiriami vulkanų išsiveržimai, žemės drebėjimai, uraganai, potvyniai. Kasmet pasaulyje įvyksta apie 14-23 žemės drebėjimai.


Spalio tryliktoji, trečiadienis – 286-oji metų diena (trečioji 41-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 79 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Edas, Edgaras, Edgardas, Edis, Eduarda, Eduardas, Eduardė, Edvardas, Mintara, Mintaras, Mintarė, Mintas, Mintė, Nortautas, Nortautė;

rytoj: Bugailas, Bugailė, Bugvilas, Burgailas, Burgailė, Kalikstas, Kalikstė, Kalistas, Kalistė, Mindaugas, Rimvydė, Vincentas;

poryt: Domantas, Domantė, Domilas, Leonarda, Leonardas, Tautvilė, Teresė, Terezijus, Terė.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.41, leidžiasi 18.29. Dienos ilgumas – 10.48.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


***************

Protingos mintys:

„Akyse giria, už akių spiria“ (Lietuvių patarlė).


****************

Astrologinė prognozė spalio 13-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Šiandien nesitikėkite lengvos sėkmės ir garantijų dėl rezultatų. Teks disciplinuotai ir kantriai dirbti. Neduokite valios neigiamoms emocijoms. Jūsų konkurentai ir priešai tuo tik pasidžiaugtų.


JAUTIS. Tikriausiai daug dėmesio skirsite politikai, finansams, kultūrai ar mokslui. Įtemptai darbuositės, jei turite reikalų su užsieniečiais. Gali atskrieti svarbios naujienos iš toli.


DVYNIAI. Galimi reikalai, susiję su įmonės pinigais, investicijomis, draudimu, paskolomis. Nepriekaištaukite ir nekritikuokite savo partnerių, kolegų, jeigu jie labai stengėsi, bet ne viskas pavyko.


VĖŽYS. Gali būti, kad patirsite tam tikrus išbandymus, piktą kritiką, nes neužtikrinta situacija naudosis jūsų priešai. Pasitikėkite savo jėgomis, tęskite pradėtą darbą ir nebijokite konkurencijos.


LIŪTAS. Aktyviai sieksite realizuoti savo dalykinius sugebėjimus ir galimybes. Galimas pasiūlymas, susijęs su įsidarbinimu, tarnybine komandiruote, kelione, pareigų keitimu. Arba jūs labiausiai domėsitės paskirtu romantišku pasimatymu.


MERGELĖ. Prieštaringa diena. Viena vertus, seksis atlikti įvairius darbus, rasti būdų susidoroti su iššūkiais, bet, kita vertus, sunku bus atsispirti abejotinoms avantiūroms.


SVARSTYKLĖS. Atsakingai žiūrėkite į bet kokį naują įsipareigojimą, jeigu neišvengiamai teks jį prisiimti. Nelankstumas ir kategoriškumas neišeitų jums į naudą. Neužsipulkite tų, kurie mąsto kitaip nei jūs.


SKORPIONAS. Galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymą, gauti ar teikti rimtą interviu. Galbūt šiokių tokių rūpesčių sukels sveikatos problemos arba nesusikalbėjimas su kažkuo iš kolegų, klientų.


ŠAULYS. Turėtumėte sėkmingai tvarkyti įvairius reikalus, pasitelkdami kolektyvą, rėmėjus. Tikriausiai užteks kantrybės atlikti užduotis iki galo ir pasiekti norimus rezultatus.


OŽIARAGIS. Tai bus veiklos ir emocijų kupina diena. Gebėsite planingai tęsti praktinius darbus bei tai, kam reikia fizinės energijos ir pragmatiškumo. Regis, rimtų pastangų reikalausite ir iš aplinkinių. Tai ne visiems patiks.


VANDENIS. Susikaupusios problemos reikalauja rimtų apmąstymų bei analizės. Blaiviai vertinkite bet kokią gaunamą informaciją. Mažiau klausykite gandų, apkalbų ir visur remkitės realiais faktais.


ŽUVYS. Turėsite nemažai reikalų. Laiką glemšis ir susirinkimai, pokalbiai, socialiniai tinklai. Atidžiai „persijokite“ pasiūlymus, ypač tuos, kurie reikalauja nemažų išlaidų, investicijų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis