Sekmadienio horoskopas: Ožiaragiai bus sudirgę, Vandenių laukia šauni diena

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Pasaulinė kontracepcijos diena. Pasaulinė kurčiųjų diena.

Rugsėjo 26-ąją švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.


Pasaulinė kontracepcijos diena paskelbta, siekiant sumažinti neplanuotų nėštumų skaičių. 1968 m. Jungtinės Tautos paskelbė teisę į kontracepciją bei šeimos planavimą. Visame pasaulyje per metus suskaičiuojama 80 mln. neplanuoto nėštumo atvejų. Maždaug 58 proc. jų baigiasi abortu. Daugiausia neplanuotų nėštumų būna dėl to, kad moteris nesinaudoja kontracepcijos priemonėmis.


1951 m. Tarptautinė kurčiųjų federacija paskelbė paskutinį rugsėjo sekmadienį Pasauline kurčiųjų diena. Šią dieną skatinama spręsti kurčiųjų integracijos į visuomenę problemas.


Rugsėjo 26-oji – sekmadienis – 269-oji metų diena (paskutinė 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 96 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Damijonas, Gražė, Gražina, Justina, Justinas, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydenė, Vydenis, Vydgailas, Vydgailė;

rytoj: Adalbertas, Danga, Daugenė, Daugenis, Kęsbartas, Kęsbartė, Kęsgailas, Kęsgailė, Kęsmantas, Kęsmantė, Kovaida, Kovaidas, Kovilas, Kovilė;

poryt: Saliamonas, Salius, Salys, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Vacė, Vacius, Vacys, Vaclova, Vaclovas, Vientautas, Vientautė.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.09, leidžiasi 19.11. Dienos ilgumas – 12.02.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Nelaimė visada atskrenda ant sparnų, o išeina klibikščiuodama“ (Volteras).


***************

Astrologinė prognozė rugsėjo 26-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Šiandien tikėtini išsiilgti pasižmonėjimai, padiskutavimai. Tik vargu ar nepriplepėsite, ko nereikia. Labai svarbu tramdyti aštrų liežuvį. Imkitės pagaliau konkrečių veiksmų, jeigu svajojate apie praktinių tikslų realizavimą.


JAUTIS. Jūsų įtaka aplinkiniams bus gana pozityvi, nors patys tikriausiai nesulauksite to paties. Kažkas gali mėginti pasinaudoti jūsų vardu ar dosnumu. Galbūt nerimausite dėl užgriuvusių materialinių problemų.


DVYNIAI. Šiandieną gana neadekvačiai vertinsite kitus žmones ir bendrą situaciją. Gali paaiškėti, kad pervertinote savo arba jų galimybes. Jeigu išsakysite jausmus, jie gali atsimušti kaip į sieną. Dėl nesulaukiamo atsako gali kilti nesusipratimai.


VĖŽYS. Šiandien bendrauti su jumis nebūtinai norės tie, į kuriuos nukreipsite savo dėmesį. Galbūt nelabai turėsite, ką jiems pasiūlyti, kuo sudominti. Pasisaugokite sukčių.


LIŪTAS. Kuo beužsiimtumėte, prireiks kantrybės, nes rezultatas nebūtinai iš karto bus toks, kokio siekiate. Galbūt nerimausite dėl savo vaidmens, įtakos kolektyve, visuomenėje. Atsijokite netikrus draugus.


MERGELĖ. Šiandien mintys suksis apie darbus, sveikatą, augintinius. Gali būti, kad vakare save graušite dėl kai kurių nepadarytų darbų, neįvykdytų planų. Nebūkite sau per griežti.


SVARSTYKLĖS. Trauks platesni horizontai, norėsis ištrūkti iš įprastos aplinkos, sudalyvauti renginiuose, varžybose ar kt. Tačiau gali sulaikyti įvairūs rūpesčiai, pinigų stygius. O jeigu visgi kur nors toliau vyksite, būkite itin atidūs kelyje.


SKORPIONAS. Šiandien turėtumėte susitikti su giminaičiais, senais draugais. Gali išaiškėti nelabai malonūs dalykai. Jiems arba jums ypač rūpės finansinės, paveldėjimo, psichologinės, seksualinės problemos, todėl kalbos labiausiai suksis apie tai.


ŠAULYS. Jausmų pasaulyje tikėtina sumaištis. Nekokia diena aiškintis santykius, kritikuoti partnerį, aplinkinius. Pastaruosius vertinkite blaiviai, nesitikėkite iš jų daugiau nei jie gali jums pasiūlyti. Verčiau aktyviai leiskite laisvalaikį, sportuokite.


OŽIARAGIS. Galite būti kiek sudirgę, jeigu atsisakėte siūlomų pagundų dėl kažkokių suplanuotų reikalų. Beje, tai gali apsaugoti jus nuo papildomų problemų, sveikatos sutrikdymo. Naujos pažintys vėliau gali nuvilti, todėl nepasitikėkite pirmu įspūdžiu.


VANDENIS. Gana šauni diena, jeigu vengsite rizikos ir stengsitės ne vien dėl savęs. Pralinksminę, pamaloninę aplinkinius, ir patys jausitės daug geriau. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais.


ŽUVYS. Šiandien gali paaiškėti, kad šeimyninės problemos turi gilias šaknis. Galbūt teks susitaikyti su gana nemaloniais dalykais. Venkite skolinti, išlaidauti, saugokite save ir šeimos narius nuo nepalankių svetimų įtakų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis