„Kristiana” ir baras Apoteka pristato naują projektą - kokteiliai, įkvėpti naujosios „Rivierès de Cartier“ kvepalų kolekcijos

Naujausia Cartier kvepalų kolekcija Rivières de Cartier kviečia apsigaubti džiaugsmo ir nerūpestingumo aromatais ir panerti į gamtą su kolekcija, kuri simbolizuoja gyvenimą. Su šia kolekcija, jos kūrėja Mathilde Laurent mums primena, kad vanduo yra žmogaus ir gamtos pagrindas, nešantis mums skaidrumą, aiškumą, bet svarbiausia – patį gyvenimą. O gyvenimas juk dažnai ir teka lyg upė. Upė, kuri su savimi neša visus gamtos kvapus, kuriuos sutinka savo kelyje – mineralus, medžius, gėles, vaisius. Kiekvienas Rivières de Cartier aromatas – tai lyg upė, nešanti gamtos energiją, kvapus ir atspalvius mums - belieka imti ir mėgautis.

Su pagarba gamtai, Cartier skiria ypatingą dėmesį šios linijos tvarumui: kvepalų buteliukai sukurti iš mažiau stiklo, o pakuotė pagaminta iš etiškai išgauto kartono, o jos dizainas užtikrina, kad kartono sunaudojama kiek įmanoma mažiau.


Baras Apoteka skiria ypatingai daug dėmesio savo svečiams, ne tik vaišina juos gėrimais, bet ir pasakoja jiems apie jų istorija, supažindina su ingridientais. Baro koncepcija paremta savo kūrybos kokteiliais, dėmėsiu dėtalėms, tvarumui. Baro išskirtinumas - konceptualūs meniu, pavyzdžiui, meniu paremtas daržovėmis, suteikęs svečiams galimybę paragauti kokteilių su įvairiausiomis daržovėmis. Apoteka nuolat siūlo kokteilius, gaminamus iš sezoninių daržovių ir vaisių, taip baras prisideda prie tvarumo.


Kristiana, įkvėpta Apotekos aistros kūrybai ir įžvelgusi bendrą panašumą tarp Apotekos ir naujosios Rivières de Cartier kvepalų linijos – abiejų skiriamą dėmesį tvarumui, inicijavo naują projektą – kokteiliai pagal kvepalus. Apotekos barmenai, pasinerę į kvapus ir skonius, sukūrė tris naujus kokteilius, kiekvienas jų - įkvėptas vieno iš trijų naujų Cartier kvapų. Vilniaus gyventojai ir svečiai jau dabar turi galimybę apsilankyti bare ir, išbandę visus tris naujuosius Rivières de Cartier kvapus, pagal tai išsirinkti kokteilį.


Luxuriance
Luxuriance
Partnerio archyvas


Luxuriance


Sodrus ir daugialypis, šis aromatas yra kaip upė trykštanti gamtos natomis tokiomis kaip papartis, mastikos medis, ąžuolas, rozmarinas ir laukinės žolelės. Natūralus laukinio gaivumo šaltinis, kurio pirminę energiją dar labiau pabrėžia pelargonija.


Luxuriance kokteilis sukurtas su Pisco (vynuogių distiliatas iš Peru), itin gaiviais Timut-Lemon pipirais ir kalomandinais (ang. Calamansi). Tai gamtos jėgos ir lengvumo derinys.


Insouciance
Insouciance
Partnerio archyvas


Insouciance


Upė, kuri yra saldi ir nevaržoma, žvilga besimėgaudama saulės spinduliais. Ji atspindi šviesą, sklindančią nuo gėlės iki gėlės, nuo vilkdalgių iki žibuoklių bei švelniai tviska po vėsiu vaismedžių šešėliu.


Insouciance kokteilis - tai džinas, papildomas agurkais ir vyšnių likeriu. Gėrimas vainikuojamas persikų puta.


Allegresse
Allegresse
Partnerio archyvas


Allegresse


Gyvybingai tekanti upė, trykštanti jausmingumu, kurį pabrėžia žydinčios kvapiosios tuberozos, o joje slypintys smulkiagrūdžiai ir bergamotės užlieja gaivumu, kuris nuostabiai atsiskleidžia šių šiltų akordų dėka.


Allegresse kokteilis – nealkoholinis. Jis sukurtas su rožėmis, apelsinų žiedų vandeniu, imbieru bei nealkoholiniu vermutu ir nealkoholiniu putojantį rose vynu.


Kristiana, Cartier ir Apoteka sostinės gyventojus ir svečius kviečia apsilankyti Apotekos bare jau dabar, išbandyti Rivières de Cartier kvapus, išsirinkti savo mėgstamiausią ir paragauti jo įkvėpto kokteilio!

Užsakymo nr.: PT_69864

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis