Šeštadienio horoskopas: Ožiaragiai kurs praturėjimo planus, Vandeniai pajus polėkį

Rugsėjo 18-oji – Miškininko diena.

Miškininko diena minima rugsėjo mėnesio trečiąjį šeštadienį. Miškininko diena švenčiama nuo 2000 m. Rekomendavus Aplinkos ministerijos kolegijai, tuometis aplinkos ministras priėmė šventę numatantį įstatymą.

Rugsėjo aštuonioliktoji, šeštadienis – 261-oji metų diena (šeštoji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 104 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Galmantė, Minas, Minbartas, Minbartė, Minbutas, Minbutė, Minė, Mingailas, Mingailė, Stefa, Stefanija;

rytoj: Arnulfas, Giedrė, Girvinas, Vytė, Vilhelmina, Vilė;

poryt: Andriejus, Eustachijus, Fausta, Tautgirdė, Vainoras.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.54, leidžiasi 19.32. Dienos ilgumas – 12.38.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Gamta moko taip neįkyriai, jog mes per vėlai sužinom, kad ji – mūsų mokytoja“ (V. Karalius).


************

Astrologinė prognozė rugsėjo 18-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Būsite kupini ūpo bendrauti, organizuoti susitikimus. Regis, daug galvosite apie renginius, keliones, išvykusius draugus, artimuosius. Galite gauti žinią apie buvusį ar esamą draugą.


JAUTIS. Šiandien gana gerai seksis tvarkyti su visuomenine ir politine veikla susijusius reikalus. Galbūt veršitės į viešumą, Galite susitikti su asmeniu, su kuriuo jus sieja neįvykdytas įsipareigojimas. Jeigu turite tikslą, rasite jėgų jį pasiekti.


DVYNIAI. Galite gauti informaciją, kuria sumaniai pasinaudosite. Galbūt išskleisite sparnus pažinimo ir kūrybiniam polėkiui, o galbūt kur nors realiai išvyksite. Bet kuriuo atveju, kelionės ir tarptautiniai renginiai jus išties domins.


VĖŽYS. Svarbus finansinis ar verslo susitarimas gali atnešti naudos. Skleiskite meilę, išsakykite gerus jausmus, ir leiskite, kad jus taip pat mylėtų, globotų. Juk kiekvienas yra vertas meilės.


LIŪTAS. Šiandieninės draugystės, partnerystės ar meilės paieškos gali atnešti pastebimų rezultatų. Bet kuriuo atveju, susitikimai su draugais ir naujais pažįstamais turėtų būti įdomūs.


MERGELĖ. Ši diena stimuliuos poreikį tvarkytis, gerinti gyvenimo sąlygas, plušėti ūkyje, rūpintis augintiniais. Regis, tam nepagailėsite lėšų. Galima pagunda įsigyti kilmingą ar egzotišką gyvūną.


SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite nusiteikę džiaugtis savaitgalio ramybe ir malonumais. Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą arba poreikį ir malonumą sportuoti, rungtyniauti.


SKORPIONAS. Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių darbelių. Jauki namų rutina ramins, o švelnumo poreikis skatins siekti patinkančio asmens dėmesio, romantikos.


ŠAULYS. Daugiau laiko praleiskite su žmonėmis, kuriems reikalingas jūsų artumas, patarimai. Turėtumėte aktyviai praleisti laisvalaikį, atrasti įdomių užsiėmimų, reikalingos informacijos.


OŽIARAGIS. Kursite naujus praturtėjimo planus. Paklausykite rimto patarimo – jis žada sėkmę. Palanku skirti romantiškus pasimatymus arba susitikti su patikimais draugais.


VANDENIS. Suraskite, kuo pamaloninti kūną ir sielą bei kaip prisidėti prie kitų žmonių ar gyvūnų gerovės. Tuomet ši diena bus tikra atgaiva. Regis, pajusite daugiau polėkio, šviesos savo viduje.


ŽUVYS. Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių ir pakeisti juos meditacija, joga, savanoryste. Regis, pradėsite geriau atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis