Mėgstamas darbas ir buitis – kaip moterys tai suderina?

Kai darbas teikia malonumą, bet užima daug laiko, buities reikalus norisi išspręsti kuo greičiau ir paprasčiau. Kaip moterims pavyksta intensyvų gyvenimą suderinti su namų rūpesčiais?

Greta Marcinkevičiūtė,

„Sakme Marketing Agency“ vadovė

 

Darbas keliaujant ir nepamirštant namų

 

„Esu skaitmeninės rinkodaros specialistė. Darbo pobūdis man leidžia dirbti lanksčiu grafiku ir iš bet kurios pasaulio vietos, tad jį puikiai derinu su savo aistra – kelionėmis. Ilgiausia mano kelionė – aplink pasaulį, tuomet aplankiau 18 šalių, o iš viso iki šiol jau esu buvusi 53 valstybėse, – pasakoja Greta Marcinkevičiūtė. – Visgi labai myliu Lietuvą: kuo daugiau keliauju, tuo stipriau įsitikinu, kokioje nuostabioje šalyje gyvename.

 

Daug keliaujant lengviausia pamiršti mokesčius, tad džiaugiuosi, kad gyvename technologijų laikais ir pastaruosius 2 metus niekada nevėluoju atsiskaityti už teikiamas paslaugas. Tai pavyksta itin lengvai, nes mėnesio pabaigoje „Viena sąskaita“ atsiunčia priminimą ir apmoku visas sąskaitas vienoje vietoje. Be to, man patinka čia užsisakyti žurnalus. Galiu juos užsisakyti nors ir vienam mėnesiui, kai žinau, kad tiek būsiu namuose. Itin patogu, kad už prenumeratą galiu sumokėti kartu su kitomis sąskaitomis ir nereikia pačiai pildyti jokios papildomos informacijos ar pristatymo adreso.“


Greta Marcinkevičiūtė
Greta Marcinkevičiūtė
Partnerio archyvas

 

Sonata Jučinskienė,

UAB „Meistro pasaulis“ bendrasavininkė, biuro administratorė

 

Mokesčius norisi palikti už biuro durų

 

Daugiau nei 15 metų su vyru šeimos verslą kurianti Sonata Jučinskienė pasakoja, kad kai kasdien darbe tenka rūpintis fizinės ir elektroninės parduotuvių tiekėjų bei klientų atsiskaitymais, mažiausiai tai daryti norisi ir grįžus namo.

 

„Gali atrodyti, kad dirbti su profesionalia plaukų (ir ne tik) kosmetika yra tarsi romantika, bet kai esu atsakinga už atsiskaitymų sekimą, seminarų, mokymų ir pristatymų organizavimą, planuoju kiekvieną sekundę ir po darbo noriu tik tokios veiklos, kurią galiu atlikti iš inercijos. Turbūt todėl ir naudojuosi www.vienasaskaita.lt teikiamomis paslaugomis, kai reikia sumokėti mokesčius. Pakanka suvesti skaitiklių duomenis, ir darbas baigtas, net jeigu turiu sumokėti ne tik savo, bet ir mamos būsto mokesčius. Laisvą laiką su šeima mėgstame leisti aktyviai, tad jeigu net nebūname namuose, atsiskaitymą galiu atlikti prisijungusi prie programėlės, kad ir kur būčiau“, – kalba Sonata.


Sonata Jučinskienė
Sonata Jučinskienė
Partnerio archyvas

 

 Ugnė Juodytė,

„Start4networking“ bendrakūrėjė, psichologė


Kai visas laikas – verslių moterų klubui


„Didžiausias malonumas man – nuolat mokytis ir padėti tai daryti kitoms moterims. Esu psichologė ir „Start4networking“ verslių moterų klubo bendrakūrėjė, tad visos mano mintys paskutinius 10 metų nuolat sukasi apie tai, kaip rasti pagalbos žmonėms būdų, taip pat apie mokymų rengimą, straipsnių bei knygos rašymą. Savo darbą labai mėgstu, skiriu jam daug laiko, tad mokesčių mokėjimas tampa ta gyvenimo dalimi, kurią tiesiog reikia atlikti, bet norisi tai padaryti kuo greičiau“, – sako Ugnė Juodytė.

 

Pasak moters, „Viena sąskaita“ ji pradėjo naudotis tuomet, kai atsirado poreikis padėti mamai lengviau tvarkyti turimas sąskaitas. „Ieškojome būdo, kaip efektyviai, neskiriant tam daug laiko sumokėti visas sąskaitas, neišeinant iš namų. Manau, kad „Viena sąskaita“ puikiai tinka tiems, kas mėgsta sistemiškumą, nes visos sąskaitos matomos vienoje platformoje, o jų apmokėjimas – itin paprastas.“


Ugnė Juodytė
Ugnė Juodytė
Partnerio archyvas


Užsakymo nr.: PT_69153

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis