Pirmadienio horoskopas: Skorpionai trokš romantikos, Vandeniai ieškos galimybių pralobti

Liepos 26-oji – Šv. Ona ir šv. Joakimas. Pabaigtuvės.

Nuo seno lietuviai šią dieną tradiciškai švęsdavo Pabaigtuves. Dar kitaip ši šventė vadinama Nokiu ar Sirpstu. Buvo rengiamos vakaronės, prirenkama uogų, prikepama šviežios duonos, prikasama šviežių bulvių.


Lietuvoje įvedus krikščionybę, ši šventė sutapatinta su šv. Onos ir šv. Joakimo varduvėmis. Šv. Ona buvo švč. Mergelės Marijos motina, o šv. Joakimas – tėvas. Manoma, kad šv. Ona – Betliejaus kunigo Matano duktė. Ištekėjusi už Joakimo ji ilgai neturėjo vaikų, tačiau pagaliau susilaukė dukters Marijos. Ona mirė sulaukusi senyvo amžiaus.

Liepos dvidešimt šeštoji, pirmadienis – 207-oji metų diena (pirmoji 30-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 158 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Dauginta, Daugintas, Daugintė, Eigas, Eigirda, Eigirdas, Eigirdė, Eigis, Eigys, Milbutas, Milbutė, Milė, Ona, Onė;

rytoj: Danguolė, Natalija, Nazaras, Subartas, Sugauda, Sugaudas, Sugaudė, Suginta, Sugintas, Svalia, Žintautas, Žintautė;

poryt: Ada, Augmantas, Augmantė, Augmilas, Augmilė, Augmina, Augminas, Inocenta, Inocentas, Samsonas, Vyta, Vytara, Vytaras, Vytarta, Vytartas, Vytas, Vytė.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.16, leidžiasi 21.33. Dienos ilgumas – 16.17.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Nori, kad tave gerbtų – daug nekalbėk, nori būti sveikas – daug nevalgyk“ (Uzbekų liaudies išmintis).


***************

Astrologinė prognozė liepos 26-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Tikriausiai atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti atsargiai. Neregzkite intrigų, nemeluokite nei sau, nei kitiems, nes viskas išaiškės. Saugokitės apsinuodijimų bei nelaimių vandenyje.


JAUTIS. Noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais. Tačiau nelengva bus išlikti korektiškiems. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių, net jei tai būtų vaikų paslaptys. Lengva įsivelti į nepadorius žaidimus, intrigas.


DVYNIAI. Trumpalaikiai darbai šiandien eisis kaip iš pypkės. Kita vertus, galite jausti keistą nuovargį ar net silpnumą. Regis, jus slėgs netikrumas dėl karjeros, asmeninių santykių ar pan.


VĖŽYS. Šiandien neblogai pasirodysite, jei esate neabejotini teisuoliai arba talentingi demagogai. Gali užgriūti nenumatyti rūpesčiai, susiję su atvykėliais iš toli, kelione ar tarptautiniais reikalais.


LIŪTAS. Aktualūs gali būti mokesčių, muitų, draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Verčiau nesitikėkite ką nors gauti už dyką. Labiau pasisaugokite avarinių bei konfliktinių situacijų, nelėkite kaip be galvos.


MERGELĖ. Norint kai ką taikiai išsiaiškinti, jums gali prireikti tarpininkų pagalbos, geranoriškai nusiteikusių žmonių patarimų. Kita vertus, suinteresuotus asmenis glumins jūsų atsargumas, nepatiklumas.


SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad užuot atostogavę, ieškosite dalykinių partnerių ar darbuotojų, pirksite įrangą, techniką ir pan. Venkite aplaidumo, darbų saugos taisyklių pažeidinėjimo.


SKORPIONAS. Trokšite įspūdžių, romantiško bendravimo. Dėmesio ir pažadų iš jūsų sulauks žmonės, kuriems esate neabejingi. Tačiau to, ko jūs tikitės iš jų, galite ir negauti. Draugystė ir meilė gali sukels abejonių.


ŠAULYS. Regis, labai rūpinsitės nuosavybe ir artimais žmonėmis. Visgi jie nebūtinai tai įvertins. Galimas tam tikras nesusipratimas, keisti kaprizai. Bet kuriuo atveju, jūs nenorėsite atsisakyti planuoto pirkinio ar išvykos.


OŽIARAGIS. Tikriausiai domėsitės reikalais, kurių eiga yra neaiški, trūksta leidimų, tinkamai sutvarkytų dokumentų, informacijos ar pan. Galite gauti žinią iš toli. Ji sukels aibę retorinių klausimų.


VANDENIS. Būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus. Tikriausiai ieškosite galimybių lengvai pralobti. Galbūt tokia galimybė reali, tačiau galite patirti abejotinų gundymų, manipuliavimo.


ŽUVYS. Atsiras žavių ateities vizijų, arba tiesiog labiau susimąstysite apie savo ateitį, tobulėjimo galimybes. Galite patirti romantišką nuotykį arba sulaukti malonaus siurprizo.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis