Ketvirtadienio horoskopas: Jaučius domins kelionės, Žuvims nestigs bendravimo

Liepos dvidešimt antroji, ketvirtadienis – 203-ioji metų diena (ketvirtoji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 162 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dalius, Mantilė, Magdalena, Magdalė, Magdė, Marija;

rytoj: Apolinaras, Apolinarija, Brigita, Gilmina, Palius, Palys, Polis, Tarvilas, Tarvilė;

poryt: Dargvainas, Dargvainė, Dargvilas, Dargvilė, Kristina, Kristoforas, Kristupas, Laimis, Živilė, Živilis, Žyvilas, Žyvilė.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.10, leidžiasi 21.40. Dienos ilgumas – 16.30.

Šiandien – paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Mūsų slepiami jausmai yra daug galingesni už atvirai reiškiamus“ (O. de Balzakas).


***************

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Tikriausiai nelabai objektyviai vertinsite savo galimybes, sugebėjimus bei įtaką kitiems. Tiek neįvertinę, tiek pervertinę jėgas galite patirti nusivylimą. Galimas pokalbis su potencialiu darbdaviu ar buvusiu kolega.


JAUTIS. Jus domins kelionių, užsienio ryšių, migracijos temos. Galbūt išvykstate aplankyti artimo žmogaus arba pas jus iš toli atvažiuoja vaikai, draugai. Kaip bebūtų, kažką nekasdieniška šiuo metu turėtumėte patirti ar suvokti.


DVYNIAI. Šiandien suksite galvą dėl finansinių reikalų, mokesčių ir viso kito, kas nemažai kainuoja. Vieno reikia, kito norisi, o galimybės ribotos. Ieškokite alternatyvų, džiaukitės tuo, kuo galite pasidžiaugti.


VĖŽYS. Šiandien geriausiai seksis bendrauti su žmonėmis, su kuriais nereikia dėl nieko konkuruoti. Paprasti draugiški pokalbiai padės atsipalaiduoti, pagauti reikalingą patarimą ir juo pasinaudoti.


LIŪTAS. Stengsitės kažką pakeisti savo stiliuje, įpročiuose, dienotvarkėje, mityboje. Pasidomėkite buhalterinėmis naujovėmis, darbo pasiūlymais, jei tai jums aktualu.


MERGELĖ. Nevenkite parodyti švelnumo, dėmesio, ištarti komplimento – tai gali palankiai pakeisti situaciją. Gerbkite ir tuos, kurie nėra jums lygūs pagal rangą, socialinę padėtį ar yra kitokių pažiūrų. Nepamirškite, kad jūsų pavyzdžiu seka vaikai.


SVARSTYKLĖS. Bus nelengva suvaldyti emocijas, nuotaikų kaitą. Derėtų labiau paisyti aplinkinių nuomonės ir poreikių. Būkite sąžiningi, nuoširdūs nors su savimi, jei visgi nenorite atsiskleisti kitiems.


SKORPIONAS. Tikėtina netolima kelionė, viešnagė, interviu arba sulauksite svečių. Pasirūpinkite, kad informacija, kuria ketinate disponuoti, būtų patikrinta, atitiktų faktus.


ŠAULYS. Gyvenimas nestovi vietoje ir jūs nė akimirkai negalėsite liautis skubėję gyventi, regzti įvairius planus. Galite šio to imtis dėl šeimos gerovės.


OŽIARAGIS. Ši diena nenuvils, jeigu veiksite planingai. Kitu atveju galite patirti emocinių stresų. Vienas susitikimas gali būti labai reikšmingas, daug ką išsprendžiantis.


VANDENIS. Šiandien neverta niekuo rimtu užsiimti, nebent tai būtų su menu, medicina susijusi veikla, socialiniai reikalai. Pastarieji užsiėmimai gali atnešti apčiuopiamos naudos.


ŽUVYS. Šiandien jums nepristigs bendravimo. Bendraminčiai, draugai nepamirš jūsų pakviesti į kolektyvinius renginius. Regis, kils romantiškų impulsų, neatsisakysite nuotykių, pramogų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis