Trečiadienio horoskopas: Dvyniams impulsyvumas gali sukelti problemų, Liūtams laikas atostogų

Birželio 9-oji – trečiadienis, 160-oji metų diena (trečioji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 205 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daina, Felicija, Felicijus, Ginta, Gintas, Gintautas, Gintautė, Gintė, Prima, Primas, Vitalija;

rytoj: Diana, Galindas, Galindė, Gaudrimė, Litgarda, Liutgardas, Margarita, Nikandras, Nikas, Pelagas, Pelagija, Vingailas, Vingailė, Vinmantas, Vinmantė, Vintara, Vintaras;

poryt: Agluona, Aluona, Barnabas, Flora, Raminta, Ramintas, Tvirbutas, Tvirbutė, Tvirgeda, Tvirgedas, Tvirmantas, Tvirmantė.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 21.52. Dienos ilgumas – 17.08.

Šiandien – paskutinė Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Niekuomet laimė nėra iškėlusi žmogaus į tokią aukštumą, kad jam nebūtų reikėję draugo“ (Seneka).


***************

Astrologinė prognozė birželio 9-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Norėdami pademonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, galite taip įnikti į ne savo reikalus, kad prisidarysite rūpesčių. Neviršykite greičio kelyje.


JAUTIS. Nepirkite, neimkite to, kas jums primygtinai siūloma. Asmenys, nestokojantys iškalbos, gali mėginti jus sugundyti abejotinam reikalui. Pagalvokite, ar iš tiesų jums tai reikalinga.


DVYNIAI. Šiandien pravartu nuodugniai įvertinti savo galimybes, jėgas, lėšas. Tegul situacija savaime subręsta. Impulsyvumas, neatsargumas gali sukelti problemų.


VĖŽYS. Pagalvokite apie savo siekių realumą ir įvertinkite finansines bei kitas galimybes. Jeigu sumanėte kur nors išvykti ir tokiu būdu pabėgti nuo problemų, jos tarsi šešėlis seks iš paskos. Galite gauti klastingą pasiūlymą, patirti keistą spaudimą.


LIŪTAS. Jeigu jau atostogaujate, tuomet nekils problemų. Daug bendravimo, dėmesio. O jeigu dirbate, tai pasistenkite, kad dėl neplanuotų kontaktų, reikalų nenukentėtų tiesioginės jūsų pareigos.


MERGELĖ. Daug darbo, įtampos. Tai ypač patirs tie iš jūsų, kurie „netilpo į terminus“, o yra būtina užbaigti tai, kas pradėta. Neatliktas įsipareigojimas gali sukelti problemų.


SVARSTYKLĖS. Šiandien gali tekti kažkur toliau vykti poilsio ar darbo reikalais, arba rūpintis atvykusiais iš kitur. Tačiau daugiausiai jėgų išeikvosite mokymuisi, jeigu ruošiatės egzaminui, mokslinio darbo gynimui.


SKORPIONAS. Jums nestigs įžvalgumo, apsukrumo. Visgi dar nederėtų startuoti su naujovėmis, reformomis. Tačiau galite reikalauti kompensacijų, draudimo išmokos ar pan. Laiku sumokėkite mokesčius.


ŠAULYS. Gali kilti įtarimų dėl žmonių, kurie jums daro vienokią ar kitokią įtaką. Galbūt pamatysite, kad jie klysta labiau nei tikėjotės. Pasitikėjimo krizė didins vidinį nerimą.


OŽIARAGIS. Protingai spręskite profesines bei kitas problemas. Jeigu kils idėja keisti darbą ar politinę partiją, neskubėkite nešti pareiškimo. Venkite užgaulaus kritikavimo, o ir patys neskubėkite įsižeisti. Saugokite sveikatą.


VANDENIS. Jums gali būti aktualu užbaigti kūrybinį projektą, sutvarkyti su augančia karta susijusius reikalus, dokumentus, pateikti ataskaitas. Regis, labiausiai nerimausite dėl savo vaikų.


ŽUVYS. Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe, namuose ar visuomenėje, viskas gali pakrypti atvirkščiai. Regis, kai ką sugadinsite, sutrikdysite ar sukelsite nereikalingą įtampą.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis