Šeštadienio horoskopas: Mergelėms reikės romantikos, Vandenius kamuos persivalgymas

Balandžio 3-ioji – Didysis šeštadienis.

Didysis šeštadienis – tai diena ramaus ir šviesaus laukimo, kurį išgyvename kartu su Marija, Jėzaus Motina, su tikėjimu ir viltimi laukiančia savo Sūnaus pergalės.


Didįjį šeštadienį krikščionių bendruomenė nešvenčia Eucharistijos, nėra nei Mišių, nei Komunijos. Kodėl nešvenčiama Eucharistija? Tai atspindi tikrąją Didžiojo šeštadienio reikšmę: Bažnyčia išgyvena didžios tuštumos jausmą, tačiau tai nėra nebuvimo tuštuma, o laukimo, ir netrukus ji prisipildys prisikėlusio Viešpaties artumo.


Marijos diena vadinamą Didįjį šeštadienį tikintieji ruošiasi Velyknakčio apeigoms, kurios prasideda nusileidus saulei. Velyknakčio budėjimo liturgiją sudaro keturios dalys: Šviesos, arba Žiburių liturgija, Žodžio liturgija, Krikšto liturgija ir Eucharistija. Per Šviesos, arba Žiburių, liturgiją bažnyčios prieangyje uždegama ir šventinama ugnis, nuo kurios šventinama Velykų žvakė, o jos šviesa perduodama žmonių žvakelėms. Velykų žvakė simbolizuoja prisikėlusį Kristų, Pasaulio šviesą.


Balandžio trečioji, šeštadienis – 93-ioji metų diena (šeštoji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 272 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis;

rytoj: Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius;

poryt: Balandė, Balandis, Ira, Irenius, Rimantė, Rimvydas, Vincentas, Žygintė.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.50, leidžiasi 19.57. Dienos ilgumas – 13.07.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Didis menas skirtas didiems tikslams“ (L. van Bethovenas).


**************

Astrologinė prognozė balandžio 3-iajai, šeštadieniui


AVINAS. Šį rytą turbūt kažkur vyksite, bendrausite su užsienyje esančiais giminaičiais ar kt. Galbūt demonstruosite savo žinias, išprusimą. Popiet teks kibti į darbus – jei ne darbe, tai namuose.


JAUTIS. Galbūt išvyksite į kelionę, dalyvausite virtualiame renginyje, pristatyme ar pan. Džiugins aplinkinių reiškiamas susidomėjimas. Vis dėlto mažai pažįstamiems žmonėms nepatikėkite savo daiktų, dokumentų.


DVYNIAI. Jeigu branginate artimus santykius, pasistenkite būti objektyvūs ir galvoti ne tik apie savo naudą. Ji turi būti abipusė. Siekite darnos bendraudami su antrąja puse, mylimu žmogumi. Galite patirti aistringų akimirkų.


VĖŽYS. Būkite dėmesingesni ir atlaidesni šeimos nariams, giminaičiams. Nederėtų priekaištauti dėl jausmų ar pinigų stygiaus. Raskite bendrų pramogų ar bent jau nevaržykite vienas kito iniciatyvos.


LIŪTAS. Regis, iš ryto nemažai dėmesio skirsite sveikatai arba tvarkai namuose. Apskritai tai nebloga diena pramogoms, jeigu jaučiatės pakankamai sveiki ir nepavargę.


MERGELĖ. Geriausias vaistas nuo visų bėdų jums būtų meilė, romantika, saikingas sportas. Leiskite sau atsipalaiduoti ar bent jau pasvajokite apie malonius dalykus. Visgi derėtų vengti atsitiktinių nuotykių bei svaigalų.


SVARSTYKLĖS. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų nuotaikos ir savitvardos. Pasistenkite nenuvilti artimo žmogaus. Jeigu buvote kažką pažadėję, nemėginkite išsisukti. Regis, vienas asmuo per atstumą virtualiai kurstys jūsų meilės svajas.


SKORPIONAS. Tikriausiai kils didelis susidomėjimas žiniasklaidos, interneto informacija, reklama. Jums lyg oro reikės bendravimo, dėmesio. Pavienių pašnekovų tikrai rasite.


ŠAULYS. Diena bus smagi, jeigu laiką leisite tarp savų žmonių. Galbūt kils poreikis paklausyti draugiško patarimo ir atsikratyti blogo įpročio, gerinti mitybą, keisti įvaizdį.


OŽIARAGIS. Pasistenkite praleisti šią dieną bendraudami su artimaisiais ar su gerais draugais. Jie suteiks jums optimizmo, padės išlikti objektyvesniems, jeigu susipainiojote troškimuose. Skleiskite meilę, šilumą, būkite atlaidūs.


VANDENIS. Regis, nelabai gerai jausitės. Tikriausiai kamuos pagirios ar persivalgymo padariniai. Venkite bendravimo su tais, kuriais nepasitikite ir kurių įkyrumas jus vargina. Mokėkite subtiliai atsiriboti.


ŽUVYS. Geriau už kitus šiandien jus supras bendraminčiai. Pokalbiai su jais pralinksmins, nuramins, leis aiškiau suvokti tikslus. Gali atsinaujinti nutrūkęs draugystės ryšys arba atsiras tokių galimybių.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis