Technologija, padėsianti susikaupti: išmaniųjų ausinių „Huawei FreeBuds Pro“ apžvalga

Šiuolaikinė moteris gyvena itin aktyvų gyvenimą – nuolatinis bėgimas, skubėjimas, balansavimas tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Intensyvus ritmas priverčia toleruoti nuolatinius dirgiklius, pavyzdžiui, triukšmą. Jo šaltiniai gali būti įvairūs: nesibaigiantys kaimyno remonto darbai, kavinės šurmulys, transporto priemonių garsai, kolegų pašnekesiai.

Nuo šiol susikaupti darbui ar tiesiog ramiai pasimėgauti muzika gali padėti naujosios „Huawei FreeBuds Pro“ ausinės. Jos turi išmaniąją triukšmo slopinimo sistemą, kuri leis atsiriboti nuo nepageidaujamų pašalinių garsų.


Tyrimai rodo, kad nuolatinis triukšmas aplinkoje gali sukelti įvairias sveikatos problemas. Dažniausiai triukšmas daro įtaką klausos aparatui, tačiau susiduriama ir su stresu, įtampa. Tad norint kovoti su triukšmo padariniais bei siekiant atsiriboti nuo pašalinių garsų, gali padėti paprastas prietaisas – išmaniosios ausinės. Įsigyjant prietaisą svarbu atkreipti dėmesį į tam tikrus parametrus: garso kokybę, baterijos laiką, stilių ir komfortą. Visų šių elementų darna leis mėgautis muzika, vaizdo įrašais ar pajusti visiškos tylos ramybę ir naudą.Gamintojo nuotr.Pamirškite triukšmą ir įvertinkite tylą


Ne veltui sakoma, kad tyla skatina kūrybiškumą ir geriausias idėjas. Kai protas yra įtemptas ir galvoje daug minčių, kyla rizika padaryti daugiau klaidų, nepavyksta susikaupti ir pasiekti produktyvumo. Norint įsiklausyti į savo mintis tarp viso aplinkos triukšmo, kai kurios pasirenka keliauti į „tylos stovyklas“, o kitos renkasi paprastesnius sprendimus – išmaniąsias ausines, kurias galima naudoti ir pritaikyti kiekvieną dieną.


„Huawei FreeBuds Pro“ ausinės turi triukšmo slopinimo sistemą, kuri gali atpažinti aplinkos garsus. Tai reiškia, kad prietaisas reaguoja į aplinką ir atitinkamai parenka ir perjungia reikiamą triukšmo slopinimo režimą. Pavyzdžiui, sustiprintas „Ultra“ triukšmo rėžimas puikiai tiks, kai keliaujate lėktuvu ar traukiniu. „Jaukus“ režimas tinka tada, kai norima sumažinti triukšmą, kuris sklinda nuo popieriaus sklaidymo, kompiuterio garsų ar retkarčiais vykstančių pokalbių, o „bendras rėžimas“ leis mėgautis tylos pojūčiu net ir sausakimšose kavinėse.


Beje, šios ausinės turi unikalų balso režimą, kuris sumažina aplinkos garsus, kad lengviau išgirstumėte žmogaus balsą. Todėl daugiau nebereikės nutraukti svarbaus pokalbio dėl triukšmingos aplinkos – net ir minioje žmonių aiškiai girdėsite pašnekovą.Gamintojo nuotr.Vargina susipinantys laidai ir trūksta funkcijų?


Kiekviena yra susidūrusi su situacija, kuomet standartines ausines išėmus iš rankinuko prireikia bent penkių minučių, kol pavyksta išspręsti laidų susivyniojimo lygtį. Taip pat senos ausinės dažniausiai turi tik keletą funkcijų – garso reguliavimą ir dainos sustabdymą.


Belaidėse „Huawei FreeBuds Pro“ ausinėse yra integruotas išmanus valdymas. Į jas yra įmontuotas jautrus jutiklis, kuris reaguoja į tam tikrus poreikius. Perbraukiant, paspaudžiant arba suimant ausines galima padidinti ar sumažinti garsą, priimti skambučius arba įjungti sekančią, taip pat ir ankstesnę dainą. Ilgai paspaudus ausinių šoną – įjungsite aktyvų triukšmo slopinimą. Tad tik keliais paprastais paspaudimais galima valgyti beveik visas ausinių funkcijas.


Beje, šios ausinės pasižymi ir ilgu naudojimo laiku, tad galima pamiršti dažnus įkrovimus. Išjungus triukšmo slopinimą, vienu įkrovimu jų galima klausytis iki 7 valandų, o kartu su įkrovimo dėklu – ir iki 30 valandų. Tuo metu įjungus triukšmo slopinimą, vienu įkrovimu galima skambinti ir kalbėtis ausinėmis iki 3,5 valandos, o kartu su įkrovimo dėklu – iki 16 valandų. Su įjungtu triukšmo slopinimu vienu įkrovimu galima klausytis muzikos iki 4,5 valandos, o kartu su įkrovimo dėklu – iki 20 valandų. Jei šalia yra išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris, ausinių įkrovimo dėklą nuo jų galima pakrauti bet kada.Gamintojo nuotr.Stilius ir komfortas – du viename


Daugumai žmonių itin svarbu ne tik funkcionalumas, bet ir stilius. Reikia pripažinti, kad daiktą galima įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Be to, ausinės visada matomos, tad jos privalo būti stilingos ir traukiančios akį. Ne veltui „Huawei FreeBuds Pro“ yra aptakios, modernaus bei rafinuoto dizaino. Taip pat šios ausinės turi trijų spalvų paletę: sidabro šalnos su subtiliu metaliniu blizgesiu, elegantiškos keramikinės baltos ir klasikinės anglies juodos spalvos.


Verta atkreipti dėmesį ir į ausinių formą. Jas patogu dėvėti net ir visą dieną, kadangi minkštus silikoninius ausų kamštelius galima prisitaikyti pagal savo poreikius. Ausinių dizainas prikausto ne tik akį, bet ir suteikia komforto jausmą, kadangi jų beveik nejaučiame ausyse.


Galiausiai, prekės ženklas „Huawei“ atkreipia dėmesį į tvarumo klausimus bei siekia mažinti poveikį gamtai. Todėl šios ausinės – dar vienas būdas paskatinti žmones rinktis tvarius sprendimus. Tai paliudija ir I laipsnio pramoninio pasaulinio sertifikavimo SGS sertifikatas, kuris rodo, kad „Huawei FreeBuds Pro“ ausinės pirmauja technologijų pramonės ekologiškuose standartuose.Gamintojo nuotr.


Užsakymo nr.: PT_65676

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis