Technologijos, kurios leidžia labiau pasirūpinti savimi: išmaniojo laikrodžio „Huawei Watch Fit“ apžvalga

Rūpinimasis savimi gali atrodyti ir kaip savaime suprantamas dalykas: teisingai maitintis, išlikti aktyviai ir gerai miegoti neskamba kaip sudėtinga užduotis.

Vis dėlto daugeliui moterų šių dalykų subalansuoti nepavyksta. Psichologai sako, kad geros savijautos paieškos iš tiesų prasideda nuo sveikų santykių su savimi. Tai reikalauja pastangų, tačiau būtina jas įdėti, siekiant atrasti balansą. Visų pirma, svarbu įsiklausyti į savo organizmo ritmą ir jo klausytis – kai reikia, sustoti pailsėti, o kitais atvejais judėti sparčiau. Šiuolaikinei moteriai tai padaryti padėti gali ir technologijos – naujasis „Huawei Watch Fit“ išmanusis laikrodis leidžia sekti savo sveikatą, streso lygį, mėnesinių ciklą ir yra nepamainomas sportuojant.


Specialistai pastebi, kad rūpinimąsi savimi dažnai galima palaikyti savanaudiškumu. Tačiau iš tiesų kiekvienas žmogus turėtų tinkamai rūpintis savo kūnu ir protu, kad jo savijauta būtų gera. Žinoma, visų moterų požiūris į asmeninę priežiūrą gali skirtis. Kai kurie mūsų prioritetai yra universalūs, o kiti – ne. Pavyzdžiui, vienoms reikia mažiau miego, kitoms – daugiau, kai kurios atsiduoda meditacijos praktikai, o kitos laiką leidžia sporto salėje. Kiekviena moteris turėtų individualiai sukurti tokį gyvenimo būdą atitinkantį planą, kuris atneš daugiausiai naudos.


Įvertinkite savo miego kokybę


Reguliarus ir kokybiškas miegas neabejotinai yra vienas svarbiausių dalykų, kai kalbame apie gerą savijautą ir bendrą sveikatą. Juk visoms gerai pažįstamas jausmas, kai bemiegė naktis lemia irzlumą, nesusikaupimą ir nuovargį dienos metu. „Huawei Watch Fit“ įdiegta širdies ritmu pagrįsta miego sekimo technologija, kuri užfiksuoja jūsų miego būseną ir analizuoja miego kokybę. Be to, laikrodis jums taip pat pateiks daugiau nei 200 mokslinių patarimų, kaip pagerinti miego kokybę, jei ji jums kelia nerimą.


Tam, kad pasinėrusios į kasdienius rūpesčius neužmirštumėte savęs, įrenginys jūsų širdies darbą stebės ne tik miego metu, tad visuomet galėsite sekti savo sveikatą ir savijautą. Speciali stebėjimo funkcija padės nustatyti, ar širdies ritmas neviršija įprasto diapazono ir automatiškai išsiųs jums pranešimą, taip įspėdamas apie pokyčius.


Stebėdamas širdies darbą, „Huawei Watch Fit“ taip pat įvertins kraujo prisotinimo deguonimi lygį. Per mažas kraujo prisotinimas deguonimi gali lemti sveikatos problemas, tad įvertinti šį rodiklį labai svarbu. Laikrodis vos per kelias sekundes nustatys ir pateiks analizės duomenis, atsiųs priminimus, kada reikėtų labiau susirūpinti savo sveikata.„Huawei Watch Fit“
„Huawei Watch Fit“
Organizatorių archyvasPadės suvaldyti stresą ir sekti ciklą


Natūralu, kad kiekviena moteris kasdien patiria daugiau ar mažiau streso – tai gali būti rūpesčiai darbe, asmeninės problemos ar bėdos šeimoje. Naujasis „Huawei“ įrenginys taip pat gali praversti ir tokiose situacijose. Stresas ir įtampa ilgainiui gali lemti nerimą ar kitas sveikatos problemas, o „Huawei Watch Fit“ gali padėti užkirsti tam kelią.


Streso lygio sekimui skirta technologija ir streso sekimo algoritmas gali efektyviai stebėti jūsų streso lygį ir sužinoti, ar jaučiatės įsitempusi. Įrenginys pasiūlys atlikti įvairius kvėpavimo pratimus, kad sumažintumėte stresą, kai nerimaujate ar įtampa pasiekia aukštą lygį.


„Huawei Watch Fit“ taip pat gali palengvinti mėnesinių ciklo sekimą. Pasirinkus individualius nustatymus, prietaisas seks jūsų ciklą, nurodys ovuliacijos datą, siųs priminimus apie ciklo pokyčius ir artėjančias menstruacijas, kad visuomet būtumėte joms pasiruošusi bei galėtumėte geriau planuoti savo laiką.„Huawei Watch Fit“
„Huawei Watch Fit“
Organizatorių archyvasNepamainomas sportuojant


Sportas ir aktyvus gyvenimo būdas – vienas iš būdų rūpintis tiek savo fizine, tiek emocine sveikata. „Huawei Watch Fit“ sukurtas būtent aktyviai moteriai, kuri sportą nori paversti dar efektyvesne ir malonesne veikla. Visų pirma, laikrodis žavi savo dizainu – netrukdo atlikti judesių, nes yra lengvas ir patogus, o jo išvaizdą pagyvina skirtingų spalvų dirželiai.


Ne ką mažiau sportuojant praverčia ir visos įrenginio funkcijos bei išskirtinės technologijos. „Huawei Watch Fit“ ne tik seka treniruotės trukmę, kalorijas bei jos efektyvumą, bet ir suteikia virtualaus trenerio paslaugą – laikrodyje rasite įvairių treniruočių ir pratimų animacijas, kurios paskatins sportuoti ir darbo pertraukėlių metu ar namuose. Be to, prietaisas atsparus vandeniui, tad jį galite dėvėti įvairaus tipo treniruočių metu.


Užsakymo nr.: PT_65417

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis