Išmanusis laikrodis – vienintelis aksesuaras, kurio reikia šiuolaikiniam vyrui: „Huawei Watch GT2 Pro“ apžvalga

Iki XX a. pradžios riešo laikrodžiai (angl. wrist watch) laikyti išimtinai moterišku aksesuaru. Bet po Pirmojo pasaulinio karo jie sulaukė masinio populiarumo tarp vyrų ir nuo to laiko tapo neatsiejama vyriško stiliaus ir mados dalimi.

Šiandien, kai tikslų laiką nuolat matome net keliuose ekranuose ir į laikrodį dirsčioti neprivalome, jų dizainas ir stilius tapo dar svarbesnis. Šiam aspektui ypač daug dėmesio skiria ir išmaniųjų laikrodžių kūrėjai – šį rudenį pristatytas naujasis „Huawei Watch GT2 Pro“ aukštyn iškėlė ne tik funkcionalumo, bet ir dizaino kartelę. Kaip šis išmanusis laikrodis gali papildyti modernaus vyro garderobą?

 

Populiariausias vyriškas aksesuaras

 

Šiandien išmanusis laikrodis yra turbūt populiariausias vyriškas aksesuaras, nes ne tik atrodo stilingai, bet ir yra ypač funkcionalus – teikia išsamią informaciją apie sveikatą, padeda sekti sporto rezultatus, akimirksniu praneša svarbias naujienas ir žinutes. Taip vartotojai gauna dvigubą naudą – turi daugiafunkcinį įrenginį, kuris yra dar ir puiki stiliaus detalė.laikrodis
laikrodis
Gamintojo nuotr.


 

Lygiai dėl tos pačios priežasties XX a. pradžioje laikrodžiai masiškai išpopuliarėjo tarp vyrų. Jie atliko labai svarbią funkciją – leido nuolat žinoti tikslų laiką – tačiau kartu puikiai atrodė ant riešo ir papildė kasdienį stilių. Taip laikrodžiai amžiams tapo neatsiejama vyrų stiliaus dalimi.

 

Šiandien jie populiarūs ir todėl, kad nėra tiek jau daug rankinių aksesuarų, skirtų ir tinkančių konservatyviems vyrams. Dažniausiai jų riešus puošia odinės apyrankės ar grandinėlės, o pirštus – paprasčiausi vestuviniai žiedai. Tad būtent laikrodis gali padėti išsiskirti iš aplinkinių ir pagyvinti įprastą stilių.

 

Su naujuoju išmaniuoju laikrodžiu „Huawei Watch GT2 Pro“ tai padaryti lengva, nes įrenginys ne tik atitinka naujausius šios dienos inovatyvumo standartus, bet ir aukštyn iškelia stiliaus bei dizaino kartelę.

 

Vienas laikrodis – visoms progoms

 

Kitaip nei anksčiau, dabar skirtingoms progoms ir aprangoms nereikės rinktis skirtingų laikrodžių – pakaks turėti vieną išmanųjį.laikrodis
laikrodis
Gamintojo nuotr.


 

„Watch GT2 Pro“ dizainas subtilus ir lengvas, tačiau sukurtas naudojant itin aukštos kokybės tvirtas medžiagas – laikrodžio priekį dengia subraižymams atsparus safyro stiklas, o korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus ir nesidėvinčio titano. Todėl norint pasipuošti einant į prabangų vakarėlį ar į svarbų darbo pokalbį, šis laikrodis puikiai papildys klasikinio ar oficialaus stiliaus rūbus, tačiau išsiskirs ir savo modernumu.

 

Šio laikrodžio elegantiškumo ir tvirtumo derinys tarsi jungia šiandieną ir XX a. pradžią, kai šis aksesuaras įgavo populiarumo pagreitį. Tuo metu vyrai norėjo tvirtų ir nedūžtančių riešo laikrodžių, o šiandien – išmanių ir elegantiškų. „Watch GT2 Pro“ laikrodyje dera abi šios savybės.

 

Be to, vartotojai bet kurią akimirką gali atsinaujinti turbūt svarbiausią laikrodžio dizaino detalę – ekrane matomą ciferblatą – tad jis akimirksniu gali virsti sportui ir laisvalaikiui tinkančiu ir neformalią aprangą papildančiu aksesuaru. Laikrodžio savininkai taip pat galės pakeisti laikrodžio dirželį ir taip įrenginį dar labiau pritaikyti pasirinktoms progoms. Tokiu būdu laikrodžio bei aprangos derinimo galimybės išsiplečia dar labiau.

 

Kuo mažiau problemų

 

Vyrų madoje įprastai ryškus praktiškumo aspektas – aksesuarai turi būti ne tik stilingi ir gražūs, bet praktiški ir patogūs. Praktiškumas šiuo atveju reiškia ne tik laikrodžio panaudojimo galimybių gausą, bet ir patogų bei lengvą dėvėjimą – aksesuarai neturi reikalauti sudėtingos priežiūros. Tas ypač svarbu šiais laikais, kai kiekvieno vyro gyvenimo tempas itin greitas ir įtemptas.laikrodis
laikrodis
Gamintojo nuotr.


 

Naujasis „Watch GT2 Pro“ turi net iki 2 savaičių po įkrovimo veikiančią bateriją, kurią įkrovus vos 5 minutes, naudojant belaidžio greito įkrovimo funkciją, laikrodžiu naudotis galima iki 10 valandų. Tad rūpintis išsikraunančia baterija tikrai neteks. Be to, jeigu po ranka neturite jokių įkroviklių, laikrodis palaiko ir atvirkštinį įkrovimą – jį galima įkrauti tiesiog iš telefono.

 

„Watch GT2 Pro“ laikrodį nešioti ant riešo itin patogu, nes jis turi blizgią ir odos nedirginančią keraminę nugarėlę. Be to, vartotojai turės galimybę pakeisti laikrodžio dirželį į tą, kurį naudoti maloniausia. Todėl praktiškos ir patogios vyriškos mados reikalavimus „Huawei Watch GT2 Pro“ išpildys su kaupu.

Užsakymo nr.: PT_65263

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis