Kristupo vasaros festivalis kviečia šluoti bilietus

„Laikas mygtuką „stop“ keisti mygtuku „groti“ ir leistis į vasariškus atradimus“, sako Kristupo vasaros festivalio organizatoriai. Visus, išsiilgusius geros muzikos, festivalis pakvies į daugiau kaip 20 koncertų, vyksiančių liepos 22 – rugsėjo 26 dienomis.


Nors kai kuriuos planus teko keisti ar koreguoti, tradicinė akcija „Šluok kiek gali“ vyks kaip ir kiekvienais metais. Liepos 13 – 19 dienomis klausytojai galės įsigyti bilietus į Kristupo vasaros festivalio renginius su 30 proc. nuolaida.


„Šie metai daugeliui iš mūsų nepašykštėjo įvairiausių iššūkių. Nepaisant to, jog organizuojant festivalį teko priimti keletą sunkių sprendimų, atlikti nemažai pakeitimų, tačiau stengėmės išlaikyti svarbiausius principus - kokybiška muzika, įdomūs atlikėjai, žanrų įvairovė bei galimybė kiekvienam atrasti tai, kas artima. Gaila, kad šiemet klausytojų negalime pakviesti į planuotus užsienio atlikėjų pasirodymus, tačiau juos išvysime 2021 metais. Prisitaikydami prie esamos situacijos, renginius perkėlėme į atviras erdves – pagrindinė scena įsikurs Vilniaus universiteto didžiajame kieme, vėliau - Vilniaus paveikslų galerijos kieme. Tik vargonų muzikos koncertai, kaip įprasta, vyks Šv. Kazimiero bažnyčioje“, – pasakojo Kristupo festivalio meno vadovė Jurgita Murauskienė.„Future Cello“
„Future Cello“
Organizatorių nuotr.Šiemet Kristupo vasaros festivalio sceną galingu violončelės ir elektronikos užtaisu sudrebins „Future Cello“, milijonus klausytojų širdžių pakerėjusiomis ispaniškomis melodijomis svaigins Jacob Gurevitch Trio. Naujų idėjų kamerinis orkestras su dirigentu Gediminu Gelgotu priešakyje naujai pažvelgs į „Radiohead“ kūrybą, „Baltos varnos“ savo dainas įvilks į styginių instrumentų skambesį, dainininkė Gabrielė Vilkickytė užpildys sielą tikrumu, o muzikos gurmanų laukia „Grammy“ laureato, orkestro „Kremerata Baltica“ solistų pasirodymas.Organizatorių nuotr.„Fortepijono muzikos klausysimės prie Bernardinų sodo fontano, Neries krantinę vėl užlies publikos pamėgta „Muzika ant vandens“. Šv. Kazimiero bažnyčios vargonus kalbins geriausi pasaulio vargonininkai, o įspūdingu finaliniu akordu priblokš Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras su maestro Gintaru Rinkevičiumi bei solistais – Jūrate Švedaite ir Kristianu Benediktu. Malonių vasaros atradimų stengėmės pateikti pačiam įvairiausiui skoniui, o šiemet visi jų tikrai nusipelnėme“, – kalbėjo J. Murauskienė.Jacob Gurevitch
Jacob Gurevitch
Organizatorių nuotr.Tik vieną savaitę, liepos 13 – 19 d., šluokite tiek bilietų, kiek galite ir pasinerkite į Kristupo festivalio vasariškus atradimus. Akcijos metu bilietus į visus festivalio koncertus galėsite įsigyti su 30 proc. nuolaida (perkant internetu bei kasose). Bilietų kiekis ribotas. Akcijos nuolaidos netaikomos stovykloms ir ekskursijoms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis