„Sijonuota vasara“ kviečia į moteriškos draugystės ir judesio šventę

Renginys liepos 3 d., penktadienį, rengiamas Vilniuje moterų iniciatyva „Sijonuotos”. Jis atviras ir nemokamas – dalyvauti kviečiamos visas merginos, moterys, damos.

Susitikti moterys kviečiamos Katedros aikštėje ir kartu nukeliauti į Bernardinų sodą. Čia, ant pievutės, jos bus pakviestos patyrimų ir judesio užsiėmimams: dėmesingam vaikščiojimui, kalanetikos mankštai, laisvam judesiui ir sutartinių ratui „Promočių giesmės“ su folkloriste Laurita Peleniūte. Norinčios už simbolinę kainą galės pasipuošti chna piešiniais. Renginį fiksuos fotografė ir videografas.B. Bučienės nuotr.„Sijonuotos vasaros“ šventė – tai priminimas apie išskirtinai moterišką, sakralinę prasmę turintį moters drabužį. Ilgas, kūgio formos sijonas sijonas net tik traukia akį savo nekasdieniu grožiu, bet moteriai suteikia ypatingą poveikį. Vien pasirėdžius tokiu drabužiu, jaučiame kaip pasikeičia mūsų būsena. Norisi pasitempti, išsiteisti, judėti lėtai, ramiai – karališkai. Susitikimo metu dalyves pakviesime pažadinti savo kūno pojūčius, atgaivinti, sustiprinti savo vidinę eleganciją ir moterišką išraišką, atverti subtilų jausminį pasaulį palaikančioje ir bendramintiškoje aplinkoje. Tokia moterų bendrystė suteikia daug pozityvių išgyvenimų ir veikia terapiškai“, – teigia renginio organizatorė, dėmesingo įsisamoninimo (angl. mindfulness) praktikė vedančioji Aistė Gustė-Jančiukienė.Aistė Gustė-Jančiukienė.
Aistė Gustė-Jančiukienė.
S.Andrijevskės nuotr.„Sijonuota meilė kojoms gimė dar 2009 m., kartu ir su mano mylimos, šokio įkvėptos mankštos, kalanetikos, atradimu”, – pasakoja moteris. „Judesys, kuris kviečia judėti gracingai, elegantiškai, kviečia išsitiesti ir kilstelti smakrą, akimirksniu pažadina ir apsnūdusį moteriškumą, gyvybingumą, seksualumą. Kyla noras labiau pažinti savo prigimtį, rūpintis savimi visapusiškai – savo gyvenimui įpūsti daugiau moteriškų kerų ir galių. Lygiagrečiai prasidėjo mano tampri draugystė su sijonais, suknelėmis ir būriais moterų ieškančių to paties – harmonijos, pasitikėjimo, grožio jausmo. Didis malonumas įkvėpti bendramintes ne tik moteriškos mankštos, bet kviesti į saviugdos renginius jau visus 10 metų.“

Plačiau: www.sijonuotos.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis