Pirmadienio horoskopas: Jaučiai neatsispirs avantiūrai, Mergelėms prabus gyvenimo džiaugsmas

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Tarptautinė stalo teniso diena.

Saugaus eismo diena Lietuvoje paskelbta nuo 2006-ųjų. Lietuvos policija kviečia šalies gyventojus bent šią dieną pabūti kelyje žmogiškesnius, pakantesnius ir rūpestingesnius. Pareigūnai ragina pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą, kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles.


Tarptautinės stalo teniso federacijos iniciatyva balandžio 6-oji nuo 2015 m. paskelbta Tarptautine stalo teniso diena, siekiant populiarinti šią sporto šaką ir skatinti aktyvų gyvenimo būdą.


Stalo tenisas (dar kitaip vadinamas ping-pongu) pradėtas žaisti daugiau nei prieš šimtmetį, o nuo 1988 m. jis yra olimpinė sporto šaka. Tarptautinės stalo teniso federacijos duomenimis, profesionaliai stalo tenisą žaidžia 226 šalys, kurios yra federacijos narės. Stalo tenisas ypač populiarus Azijoje, kur gyvena apie 4 milijardai žmonių.


Balandžio šeštoji, pirmadienis – 97-oji metų diena (pirmoji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 269 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Celestinas, Dagnė, Dangerutis, Dangira, Dangiras, Dangirutė, Daugira, Daugiras, Daugirda, Daugirdas, Daugirutė, Daugirutis, Genardas, Izolda, Žintautė;


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.40, leidžiasi 20.04. Dienos ilgumas – 13.24.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.


************

Astrologinė prognozė balandžio 6-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Kaip reikiant padvelks pavasariu. Daugės ūpo kurti, dirbti, mylėti. Nors aplinkybės turbūt ribos jūsų polėkį, jūs visgi būsite linkę rizikuoti, persidirbti, pereikvoti jėgas. Galite pakenkti savo ar kažkieno kito sveikatai.


JAUTIS. Būsite kūrybingi, sportiški ir azartiški. Galite neatsispirti rizikingai meilės avantiūrai ar kitokiai pagundai. Eibių gali prikrėsti ir jūsų atžalos. Nutrūktgalviškumas veikiausiai nepasiteisins tose situacijose, kuriose galima susižeisti, užsikrėsti.


DVYNIAI. Iš darbdavio arba verslo partnerio galite gauti pasiūlymą arba pastabą. Visgi daugiausiai jėgų ir laiko atims rutina. Teks uoliai rūpintis paprastais praktiniais dalykais, namų ūkiu, šeima. Galimos buitinės traumos, materialinė žala.


VĖŽYS. Seksis įvairaus pobūdžio informacinė veikla. Tinkamas metas labiau pasidomėti artimų žmonių ir aplinkinių reikalais, mokytis, ieškoti reikalingos informacijos. Rizikinga lįsti į skolas.


LIŪTAS. Ši diena jums turėtų būti nebloga, tik per daug neišlaidaukite. Visgi jums ramybės neduos svetimos nuodėmės ir naudos, todėl emocijos banguos. Saugokitės neprognozuojamų situacijų, agresyvių asmenų.


MERGELĖ. Prabus gyvenimo džiaugsmas, meilės troškulys. Gali kilti noras rizikuoti. Dėl skonių ir interesų skirtumo gali kilti nedideli konfliktai. Saugokitės traumų, būkite atsargūs ir kitų žmonių atžvilgiu.


SVARSTYKLĖS. Netinkama diena sudėtingiems reikalams. Regis, jums pavyks perprasti slaptas aplinkinių gudrybes ar kėslus. Finansiniai reikalai turbūt labiau konkretizuosis, taps aišku, ką/kiek gausite ar ką/kiek turėsite atiduoti.


SKORPIONAS. Su draugais, bendraminčiais šiandien lengvai rasite bendrą kalbą ir bendrų užsiėmimų. Kita vertus, rizika gali sukelti problemų, jei kažką organizuosite ne virtualioje erdvėje.


ŠAULYS. Regis, būsite verčiami prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus, aiškintis už savo kalbas, komentarus ar pan. Saugokitės traumų, infekcijų, neprovokuokite konfliktinių situacijų.


OŽIARAGIS. Šiandien pasistenkite atlikti svarbiausius įmanomus reikalus, susirast reikalingos informacijos. Galbūt gausite pasiūlymą ar atsakymą, kuris išvaduos jus iš netikrumo. Saugokite nuo pavojų vaikus.


VANDENIS. Jums ši diena gali būti nelengva, kelianti sumaištį. Regis, labai nerimausite dėl šeimos nario problemų – psichologinių, finansinių arba sveikatos. Reikia ypač saugotis ugnies, traumų, infekcijų.


ŽUVYS. Šiandien labiausiai pageidausite palankaus kito žmogaus vertinimo, dėmesio, draugiško bendradarbiavimo. Visgi jausis konkurencija dėl tų pačių dalykų. Neskleiskite gandų, sąmokslo teorijų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis