Šv. Valentino dienai – 5 filmai, kurie privers patikėti meile

Įsimylėjėlių diena – puiki proga suteikti Jūsų kasdienybei kiek daugiau romantikos.

Nesvarbu, kur ir su kuo planuojate praleisti šią dieną, filmas tikrai prisidės prie romantiškos nuotaikos sukūrimo. Dinamiškas „Noting Hilas“, jausmingas „Amelija iš Monmartro“ ar liūdnas, tačiau ne prastesnis filmas „Vaiduoklis“.

Siūlome Jums 5 filmus, kurie Jus įtikins, kad tikra meilė egzistuoja.


„Vaiduoklis“ (Ghost)

Režisierius: Jerry Zucker

Vaidina: Patrick Swayze, Demi Moore, Whoopi Goldberg ir kt.„Vaiduoklis“
„Vaiduoklis“
Vida PressŠiam filmui šiemet sukanka 30 metų ir kažin, ar jūs jo dar nesate matę. Vis tik net po tiek laiko sunku bus rasti filmą, kuris būtų jį nukonkuravęs. Demie Moore, Patrickas Swayze'as, Whoopi Gldberg ir tikriausia meilė, kuriai niekas nebaisu, net mirtis. Širdelių diena – puiki proga prisiminti šią legendinę istoriją.


„Adelainos amžius“ (The Age of Adaline)

Režisierius: Lee Tolandas Kriegeris

Vaidina: Blake Lively, Michel Huisman, Harrisonas Fordas„Adelainos amžius“
„Adelainos amžius“
Vida PressTai viską įveikiančios meilės, kurią du žmonės sugebėjo išsaugoti per amžius, istorija. Filmas vertas dėmesio ne tik dėl kiek mistiško siužeto, bet ir dėl puikių aktorių komandos ir, žinoma, stilingosios Blake Lively herojės, kuri drabužius keičia kone kiekvienoje scenoje.


„Meilė ir kiti narkotikai“ (Love & Other Drugs)

Režiseirius: Edwardas Zwickas

Vaidina: Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway„Meilė ir kiti narkotikai“
„Meilė ir kiti narkotikai“
Vida PressTai ne pirmas filmas, kuriame susitinka Anne ir Jake'as, gal todėl jiems pavyko atskleisti nuoširdžius jausmus. Iš tiesų, jau kone nuo pirmų minučių žiūrovas ima pergyventi dėl herojų likimo ir kažkokiu momentu net ima atrodyti, kad aplinkybės buvo stipresnės už jausmus. Tačiau nenuvertinkite meilės jėgos.


„Noting Hilas“ (Notting Hill)

Režisierius: Rogeris Michelis

Vaidina: Julia Roberts, Hugh Grantas„Noting Hilas“
„Noting Hilas“
Vida PressFilmas pasakoja apie tai, kaip vienas atsitiktinis susitikimas gali iš pagrindų pakeisti gyvenimą. O dar apie tai, kaip kartais yra svarbu išdrįsti. Nuostabioji Julia Roberts, žavingasis Hugh Grantas ir jų graži romantinė istorija, kuri nepaliks abejingų.


„Amelija iš Monmartro“

Režisierius: Jean-Pierre Jeunet

Vaidina: Audrey Tautou, Mathieu Kassovitzas„Amelija iš Monmartro“
„Amelija iš Monmartro“
Vida PressAmelijos Pulen istorija – puikus pavyzdys šviesaus ir gero kino, kurio taip stinga pilkoje kasdienybėje. Šiek tiek naivi, bet nuoširdi meilė, užburiantys vasaros Paryžiaus vaizdai ir puikioji Audrey Tautou, atliekanti pagrindinį vaidmenį. Filmas jau tapo klasika, ir jei netyčia Jūs jo dar nematėte – pats metas tai padaryti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis