Lietuvių duetas pristato savąją „Last Christmas“ versiją

Lietuvių duetas „DuoViola“ artėjant gražiausioms žiemos šventėms įrašė vienos populiariausių visų laikų kalėdinių dainų „Last Christmas“ cover‘į ir nufilmavo jo vaizdo klipą.

Muzikos gurmanams ir renginių organizatoriams kauniečiai sutuoktiniai Getrūda Beinarytė-Krunglevičienė ir Laimis Krunglevičius yra žinomi kaip profesionalių altininkų ir renginių vedėjų duetas, pavadinimu „DuoViola“. Šią kauniečių porą dažnai galima sutikti įvairiuose kultūriniuose ir pramoginiuose renginiuose.

 

Duetas „DuoViola“ dažnai stebina savo gerbėjus įvairiais kūrybiniais sumanymais, kaip šįsyk idėja įrašyti šventinį kūrinį: pergroti grupės „Wham“ dainą Last Christmas.“ „Nusprendėme įrašyti būtent kaledini kūrinį, nes šv.Kalėdos mums magiška šventė! Jų laukimo laikas suteikia vidinio džiaugsmo, kantrumo, o pati diena, susirinkus visai šeimai prie bendro stalo, daug šilumos visiems“, – sakė G. Beinarytė-Krunglevičienė.


Lietuvių muzikantų koveryje galima išgirsti antrąjį balsą bei netikėtų improvizacijų, kurias sukūrė ir aranžavo dueto narys L. Krunglevičius. „Tikimės, jog ir klausytojams šis kūrinys nuskambės kiek kitaip, nei jie jį yra girdėję ankščiau“, – įsitikinęs Laimis.Laimis Krunglevičius
Laimis Krunglevičius
P. Dautarto nuotr.Dueto „DuoViola“ nariai mano, kad lietuvių atlikėjai pernelyg retai įrašo kalėdinių kūrinių. „Galbūt todėl, jog šiais laikais, kai visko tiek daug ir visi visur skuba, daugeliui gali atrodyti, jog yra muzikos perteklius šia tematika, tad dažniau renkasi kitą laiką savo kūrinio išleidimui ar vaizdo klipo sukūrimui“, – mano L. Krunglevičius.


Muzikantų šventinio vaizdo klipo idėja buvo būtent perteikti tą šventinį jausmą, jaudulį, laukiant šv. Kalėdų ryto, perteikti gražius, šiltus jausmus ir džiaugsmą, kai tave supa artimiausi žmonės, kurie visada šalia, kad ir kas benutiktų. Šį vaizdo klipą sukūrė ir jį filmavo Paulius Dautartas, taip pat įamžinęs Gertrūdą ir Laimį kalėdinėje fotosesijoje. Garso įrašo autorius Modestas Kapustinskas. Atlikėjų įvaizdį kūrė žinomas plaukų stilistas Karolis Murauskas bei vizažistė Asta Bedunkevičiūtė.


Getrūda ir Laimis neslepia, kad jiems dažnai tenka ne tik vesti įmonių kalėdinius vakarėlius, bet ir juose groti: „Esame tuo išskirtiniai, nes be vedimo paslaugų, profesionaliai atliekame įvairių žanrų bei stilių kūrinius, ir taip paįvairiname bei suteikiame daugiau spalvų bet kokio tipo šventei ar vakarėliui“.Getrūda Beinarytė-Krunglevičienė
Getrūda Beinarytė-Krunglevičienė
P. Dautarto nuotr.Artistų šeima: ir scenoje, ir namuose kartu. Kaip jiems pavyksta atrasti tą balansą, tarp darbo ir poilsio, ir dar vienas kitam nepabosti, rimtai nesusipykti? „Visko būna, nes abu esame gana emocionalūs. Būna ir paburbame vienas ant kito, tačiau kad ir kaip kartais išsiskirtų nuomonės vienoje ar kitoje situacijoje, suprantame, kad vistiek su kitais dirbti lenviau nebūtų. Visgi esame šeima. Vienas kumštis. Tad konstruktyvi kritika vienas kitam, svarbiausia išreikšta su meile, tai tik pats didžiausiais postūmis eiti pirmyn ir tobulėti. Visada svarbiausias yra bendra mūsų vizija ir bendri tikslai“, įsitikinęs L. Krunglevičius.


„Gal nuskambės ir netikėtai, bet tikrai vienas kitam nepabostame, nors nebūna viskas tobula. Taip dažniausiai būna tik filmuose. Mūsų skirtingi charakteriai bei asmenybės mums padeda judėti į priekį. Kritiškai bei nuoširdžiai vienas kitam patarti ir padėti bei surasti kompromisą. O meilės receptas visiems skirtingas, o mūsų atveju tikėjimo vertybių puoselėjimas”, – G. Beinarytė-Krunglevičienė.


Gertrūda ir Laimis prieš beveik ketverius metus aukso žiedus sumainė vieną gilios žiemos rytą. Kaip atlikėjai pasakojo, kad tądien buvo daug sniego ir viską gaubė šalto ryto magija. Tuoktuvėse dalyvavo tik liudininkai ir patys jaunieji. Ir tik po vedybų ceremonijos netikėtas naujienas paskelbė artimiesiems.


https://www.youtube.com/watch?v=4uVmde8zRi4

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis