Aktorė Aldona Vilutytė ir atlikėjas Zala kviečia į literariumą tarp žvaigždžių

Vilniaus universiteto planetariume svečiuosis Literariumas – aktorės Aldonos Vilutytės sukurtas meninis reiškinys, nuolat pasipildantis kuriančiais, skaitančiais, mylinčiais poeziją ir literatūrą žmonėmis.

Šįkart prie jo prisijungia dainų autorius ir atlikėjas, grupės „Arbata“ lyderis Andrius Zalieska – Zala. Bendroje dviejų kūrėjų programoje pirmą kartą po žvaigždėmis suskambės Daivos Čepauskaitės eilėraščiai ir Zalos dainos.


Šių metų liepos mėnesį Aldona ir Andrius pristatė trumpą šios programos ištrauką „Bardai LT“ gimtadienio metu ir kaipmat sužavėjo susirinkusius žiūrovus ir, atrodo, pačius kūrėjus taip pat. Iš to pradėjo skleistis graži, kūrybinga draugystė, o eilių ir dainų dialogas tapo dar ilgesnis, atviresnis, spalvingesnis.


Žinoma aktorė Aldona Vilutytė tarp visos gausybės veiklų visada atranda laiko savo mylimai sričiai – poezijai. „Manau, kad poezija yra galimybė pabėgti nuo rutinos, kasdienybės reikalų. Skaitymuose mes kviečiame žmones sustoti ir nuo visko atsitraukti, pabūti drauge su mumis, o tuo pat metu – su savimi: pafantazuoti, mintimis pakeliauti po kitokį pasaulį“. Aldonos scenos partneris Andrius Zalieska – Zala yra roko grupės „Arbata“ lyderis. Aktyviai kuria eilėraščius, kurie virsta dainomis, eksperimentais ir sugula į solinės veiklos albumus, kaip pavyzdžiui, atlikėjo 40-mečio proga rugsėjo pabaigoje pasirodęs albumas „Autentiškai gilus“. Zala meistriškai moka melodiją ir jausmą vienu mostu pernešti į klausytojų ausis tiesiai iš savo širdies.


Į dviejų kūrėjų pokalbį po žvaigždėtu planetariumo dangumi kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir „Literariumas“.


Daugiau informacijos: www.bardai.lt; tel. 8 672 23266 ir koncertai@bardai.lt


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis