Katerina Voropaj: mane žavi vyriškumas, gebėjimas mylėti, globoti savo moterį

Žinoma šokėja Katerina Voropaj, vadinama populiarių televizijos šokių projektų senbuve, pastaruoju metu sukasi it voverė rate. Moko šokio meno kitus, kone kasdien repetuoja su choreografu Pauliumi Šinkūnu – partneriu projekte „Šok su žvaigžde“, nuveža ir parveža iš darželio sūnų Rojų Patriką. Tačiau atranda valandėlę laiko ir savo grožiui.

- Katerina, kokia yra jūsų žavesio paslaptis?


- Darbas, darbas ir dar kartą darbas. Juk sakoma, jog darbas žmogų puošia.


- Koks komplimentas apie jūsų grožį jums įsiminė labiausiai?


- Pasakysiu sąžiningai: nemoku priimti komplimentų. Visada pasimetu ir nežinau net ką atsakyti… O iš to jaudulio paskui ir nebepamenu, ką man sakė.


Katerina Voropaj
Katerina Voropaj
Rūtos Andre ir asmeninio albumo nuotr.


- Visai neseniai žvaigždžių stilistė Rūta Morozovienė pakeitė Jūsų plaukų spalvą?


- Mes su Rūta pažįstamos jau pakankamai seniai. Esame dirbusios keliuose televizijos šokių projektuose, kuriuose R. Morozovienė buvo atsakinga už šokėjų įvaizdį. Tad pastarojo susitikimo metu jos įkurtame salone „Cut Code“ puikiai praleidome laiką. Meistrė pakoregavo mano plaukų spalvą. Rūta patarė pagyvinti mano įvaizdį ryškesnėmis spalvomis: į mano plaukus įliejo raudonų sruogų. Mane sužavėjo jos pasiūlymas.


- Įdomu, ar šokių partneris Paulius Šinkūnas pastebėjo Jūsų įvaizdžio pasikeitimus?


- Taip, pastebėjo (šypsosi). Netgi truputį nustebo, kad jam nieko prieš tai nesakiau, kad pasiryžau naujovėms.


- Prieš gerus metus buvote gerokai pasišviesinusi plaukus. Kodėl ir vėl grįžote prie tamsios plaukų spalvos?


- Tai buvo spontaniškas sprendimas, noras drastiškai pasikeisti. Tačiau laikui bėgant supratau, kad tamsi plaukų spalva man artimesnė. Mėgstu juokauti: „Aš – blondinė? Niekada!”


- Esate vadinama populiarių televizijos šokių projektų senbuve. Kodėl ir vėl sutikote dalyvauti panašaus pobūdžio projekte, šįkart – „Šok su žvaigžde“?


Man patinka šokti, patinka kurti, patinka būti ant scenos. TV projektai – tai tiesiog dar viena galimybė realizuoti save kaip artistę. Be manęs šiame projekte yra dar keli senbuviai. Gal mes kiek ir užtikrinčiau jaučiamės nei naujokai, tačiau visuomet ruošiant šokių pasirodymą ieškome „trečios akies“, nes kuo daugiau žmonių išmanančių apie šokį tave konsultuoja, tuo geresnis rezultatas išeina.


Katerina Voropaj ir Paulius Šinkūnas
Katerina Voropaj ir Paulius Šinkūnas
Rūtos Andre ir asmeninio albumo nuotr.


- Jūs jau žinote pergalės skonį – laimėjote projektą „Šok su manimi“, kuriame dalyvavote su atlikėju Donatu Montvydu. Su tikslu laimėti ėjote ir į projektą Šok su žvaigžde“?


Tikrai ne. Dalyvavimas projekte profesionalius šokėjus pirmiausiai įpareigoja per trumpą laiką išmokyti šokti žmones, kurie niekada nėra ragavę pramoginių šokių. Tai jau yra nemenkas iššūkis mums kaip mokytojams. Taipogi, mes turime galimybę išbandyti savo jėgas ir kitose srityse: ne tik sukurti choreografiją, bet ir įvilkti visa tai į kokį nors siužetą, sukurti istoriją, apgalvoti pasirodymo kostiumus, kokia muzika skambės, koks bus šviesų žaismas ir dar daug kitų dalykų. Žiūrovas pamato tik galutinį rezultatą. Mane žavi pats kūrybos procesas, o apie pergalę, manau, mažiausiai reikia galvoti.


- Nėra ko slėpti: su šokių partneriais jums – itin sekasi. Prodiuseriai jums parenka tokius vyrus, kuriems tikrai užtenka ryžto bei energijos siekti finalo.


- Manau, jog kiekvienas dalyvis, čia turiu omeny žvaigždes, ateina pakankamai motyvuoti, suvokdami, kiek reikės skirti laiko pasiruošimui. Tikrai labai džiugu, kad mano partnerių nereikėdavo skatinti, visi itin noriai treniruodavosi.


Katerina Voropaj
Katerina Voropaj
Rūtos Andre ir asmeninio albumo nuotr.


- Ar esate azartiška ir gyvenime?


- Ne, tikrai taip nemanau.


- Kaip mėgstate leisti laisvalaikį su sūnumi Rojumi Patriku?


- Įvairiai. Visada prisigalvojame kokios nors veiklos. Tai gali būti ramūs pasibuvimai šeimos rate, išvykos į gamtą, žaidimų kambariai, spektakliai, baseinas ir dar daug daug visko… Žinoma, esame priklausomi ir nuo oro sąlygų, tačiau, jeigu lauke lyja, tai nereiškia, kad namie nežaidžiame futbolo (šypsosi).


Pastaruosiuose interviu žiniasklaidai prasitarėte, kad jau turbūt atėjo metas naujiems jausmas pasibelsti į jūsų širdį...


Man regis, jau būčiau pasiruošusi naujiems jausmams. Tik bėda ta, kad dėl veiklos intensyvumo beveik neturiu laisvo laiko kur nors apsilankyti, kur būtų kokia nors galimybė susipažinti. Net juokauju, kad itin užimtam žmogui antrą pusę skubant galima sutikti ir stovint eilėje prie kasos prekybos cente. Niekada nežinosi, kokia lemtis tavęs laukia.


Sakykit, o kokios vyrų savybės jus labiausiai žavi?


Kalbant apie išorinius dalykus, nesinori kurti svajonių namelio, nes sutikus sau mielą žmogų, pamatai, kad jis visai kitoks nei tu svajodavai. Viską lemia vidiniai dalykai. Mane žavi pats vyriškumas. Gebėjimas mylėti, globoti savo moterį. Turėti tvirtą nuomonę ir mokėti ją apginti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis