Alanas Chošnau apie mamos ligą ir mirtį: „Tai buvo visiškas pragaras“

Sėkme, talentais ar turtais apdovanoti žmonės širdyse slepia net labai skaudžias patirtis.

Sunkios ligos, traumos, avarijos, nepakeliami skausmai ir netgi mirtys. Jau šį penktadienio vakarą, 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“ scenos, sporto ir pramogų pasaulio žvaigždės pirmą kartą ryšis prabilti apie bene sunkiausius likimo siųstus išbandymus.


Dainininkas Alanas Chošnau atvirai pasakos apie patį siaubingiausią savo gyvenimo etapą, kuomet jis, kartu su tėvais gyvenęs turtingą ir visa ko pilną gyvenimą, išgirdo siaubingą žinią: mama serga sarkoma. Tą dieną Chošnau šeimos idilė negrįžtamai subyrėjo.


„Galiu sakyti, tai buvo visiškas pragaras. Vienas iš skausmingiausių dalykų, ypač kada tau yra 8–eri metai, patirti tokį smūgį. Dar baisiau kai matai, kada mama miršta tavo akyse“, – sunkiai rinkdamas žodžius sudėtingą savo vaikystę prisimena Alanas.


Po mamos mirties populiarus dainininkas liko pusiau našlaitis. Alaną net 10 metų augino močiutė. „Po mamos mirties šeima visiškai subyrėjo. Mano tėvas liko Bagdade su mano sese ir aš nei jo, nei sesers nemačiau apie 10 metų. Mes pirmą kartą pasimatėme tiktai tada, kai man buvo 18 metų“, – pasakos Alanas.


Skausmingiausią gyvenimo etapą „KK2 penktadienyje“ prisimins ir Arvydas Martinėnas – Vudis. Jo tėtis žuvo siaubingoje avarijoje. „Tėtis buvo išvažiavęs į Vokietiją. Tai buvo prieš pat Kalėdas. Lazdijų rajone susidūrė su sunkiąja mašina. Tai žuvo mano tėtis ir dar du draugai – vyras su žmona, jų berniukas visai našlaitis liko“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis