10-metį švenčiantis Baltijos baleto teatras atvėrė naujos studijos duris

Pirmadienio vakarą Vilniuje Baltijos Baleto teatre (BBT) smagiai paminėtos net kelios svarbios šventės - naujos Baltijos baleto teatro (BBT) studijos atidarymas ir dešimties metų sėkmingo gyvavimo minėjimas.

Šis ruduo Baltijos Baleto teatrui (BBT) itin svarbus ir reikšmingas - tai jau dešimtasis sėkmingas sezonas ir naujos studijos atidarymas, bei pristatymas visuomenei. O Ž. Grigaitis šį rudenį paskirtas vieno alkoholio prekių ženklo ambasadoriumi. Norėdami smagiai paminėti šias svarbias progas Baltijos Baleto teatro įkūrėja Marija Simona Šimulynaitė ir Žilvinas Grigaitis suvienijo jėgas ir surengė draugams ir bičiuliams įspūdingą šventę su prancūzišku šampanu ir gurmaniškais užkandžiais. Ypatingą pasirodymą svečiams pristatė Baltijos Baleto teatro (BBT) šokėjai.


Jubiliejinio sezono proga renginyje dalyvavo žinomi šokėjai: Nagis Bierancas, Kristina Tarasevičiūtė, Žilvinas Beniuševičius su žmona Aušra, Igoris Zaripovas, Justas Girdvainis, muzikinėmis „dovanomis“ dalinosi Eugenijus Chreptovas, Agnė Sabulytė. Sveikino aktoriai Aleksandra Metalnikova, Martynas Vaidotas bei kiti svečiai.atidarymas
atidarymas
D. Matvejevo nuotr.„Be galo džiaugiuosi, kad naujoje BBT studijoje susirinko tiek daug mūsų su Žilvinu draugų, baleto atstovų, šokėjų, su kuriais per tuos dešimt metų bendradarbiavome, drauge šokome, kūrėme. Taip buvo gera visus pamatyti! Su Nagliu Bierancu esame kartu dirbę prie daugybės BBT spektaklių, prisiminėme senus laikus, kuomet jis dar šokdavo baletą. Aš, kaip teatro įkūrėja ir choreografė, buvau labai laiminga matydama pilną mūsų naująją studiją svečių! Kartu su šokėjais smagiai aptarinėjome nutikusius nuotykius ir akimirkas, pasvajojome apie naujus dar didesnius projektus, kuriuos galėtume susivieniję padaryti ateityje.


Sveikinimai ir euforija tęsėsi visą vakarą, vis dar esu kupina gerų emocijų ir pačių gražiausių įspūdžių. Nors šiuo metu teatras Lietuvoje išgyvena gan sunkų metą, mes, šokėjai, visi jaučiamės kaip viena didelė baleto šeima. Nuoširdžiai tikiu, kad gyvenime nebūna atsitiktinumų, kaip ir šis smagus mūsų su Ž. Grigaičiu surengtas vakaras draugams ir bičiuliams. Tikiu, kad tai tik mūsų draugystės pradžia, kad mes drauge sukursime dar ne vieną gražų projektą, kuris nustebins visus, - smagiu vakaru džiaugėsi Baltijos Baleto teatro įkūrėja Marija Simona Šimulynaitė.atidarymas
atidarymas
D. Matvejevo nuotr.


Šio šventinio vakaro vieta pasirinkta neatsitiktinai. Ž. Grigaičiui ne kartą gerą įspūdį paliko „Baltijos Baleto teatro“ drąsūs pasirodymai, todėl vos atsiradus progai, nusprendė su jais bendradarbiauti. „Seniai galvojau apie koloboraciją su šiuo teatru. Man patinka jo įkūrėjos, režisierės, choreografės Marijos Simonos Šimulynaitės požiūris į šiuolaikinį meną, baletą. Marija kūrybiška, daug idėjų turinti menininkė, kuri mielai sutiko priimti mano iššūkį ir specialiai šiam vakarui sukūrė net keletą drąsių pasirodymų - mini ištraukas iš spektaklių ir jai puikiai pavyko nustebinti ne tik mane! Jos trupės kurtais pasirodymais sužavėti liko ir visi svečiai“, - sakė verslininkas.


BBT skaičiuoja 10-us veiklos metus ir pirmą kartą visuomenei atveria savo šokių studijos duris, norintiems mokytis šokti baletą su profesionaliais šio amato meistrais ir choreografe, pedagoge M. S. Šimulynaite. 


Teatro įkūrėja, M.S.Šimulynaitė ne vienerius metus dirbusi ir tobulinusis Norvegijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje bei kitose šalyse nė nedvejojo, kad BBT studijoje bus laikomasi Skandinaviškos edukacinės sistemos pavyzdžiu, kuris yra labiausiai vertinamų pasaulyje ir suteikia visapusišką (tiek kokybinę, tiek ir vertybinę) pagalbą asmenybės vystymuisi ir tobulėjimui. Dėl pastarosios priežasties lankyti baleto klases galės ne tik vaikai ir profesionalūs šokėjai, bet ir patirties neturinčios jaunos ir vyresnės moterys. atidarymas
atidarymas
D. Matvejevo nuotr.Dešimtojo sezono metu Baltijos baleto teatras aktyviai rodys savo repertuare esančius tiek senus tiek naujus spektaklius, tokius kaip: "Kitas Pasaulis" pagal Depeche Mode muziką; dramos ir šokio projektą "Mindaugas" (pagal J.Marcinkevičių); naujausią šiuolaikinio baleto spektaklį "Army of Solitude" su Bjork muzikos kūriniais; Spektaklį vaikams "Saldainių Fėjos" pagal Nino Rota filmų garso takelius, bei kitus BBT projektus.  )


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis