Erika Vitulskienė: „Drąsiai sakau, kad šis šou keičia žmonių gyvenimus“

Jau antrą sezoną naujų plius dydžių žvaigždžių ieškantis LNK realybės šou „Dydžio evoliucija“ į televizijos ekranus sugrąžina ir vieną ryškiausių šalies plius dydžio moterų – nuoširdžiąją Eriką Vitulskienę.

Merginoms, kurios jau dabar pildo anketas ir ruošiasi dalyvauti „Dydžio evoliucijos“ atrankoje, garsi moteris turi vieną svarbiausią patarimą: „Meilė sau, pasitikėjimas savimi puikiai atsispindi žmogaus išorėje. Juk jeigu nepatiksi pats sau, kaip patiksi kitiems? Todėl mes ir ieškome moterų – nuo studenčių, mokslininkių iki jaunų mamų – kurios turi svajonę, kurios myli save ir kurios dega noru parodyti Lietuvai, kokios gražios – visomis prasmėmis – plius dydžio moterys yra iš tiesų!“


Į LNK eterį grįžtantis realybės šou „Dydžio evoliucija“ kviečia visas plius dydžio merginas, kurios visą gyvenimą svajojo eiti podiumu, pozuoti prieš kameras, kurios nebijo greito šou pasaulio ritmo ir kurios nori pabėgti iš lietuviškos žiemos, – visos jos jau dabar turėtų užpildyti dalyvės anketą puslapyje lnk.lt.


„Pirma – tai nėra svorio metimo šou! Praėjusiais metais į atranką atėjo ne viena mergina, kuri manė, kad ateis į projektą, numes svorio ir taps žvaigžde – laida ne apie tai! Čia mes ieškome merginų, kurios gali būti žvaigždėmis ir neatitikdamos „tradicinių“ grožio standartų, ieškome tokių, kurios mylėtų savo plius dydžio formas! Merginos, pagalvokite – šiemet mes filmuosime ir labai karštoje, labai egzotiškoje šalyje – negi jūs manote, kad slėpsimės po kailiniais?“ – retoriškai klausė E. Vitulskienė.


Realybės šou „Dydžio evoliucija“ rengiamas pagal originalų kompanijos „Armoza Formats“ formatą „Curvy Supermodel“, kuris transliuojamas Vokietijoje, Nyderlanduose ir Ukrainoje. Viso šou metu merginų pasirodymus vertins kompetentinga profesionalų komisija – kol kas šou rengėjai, prodiuserių kompanija „TymDrym“, neatskleidžia visų garsių komisijos narių pavardžių, tačiau jau dabar aišku, kad komisijoje ir vėl bus E. Vitulskienė.


„Drąsiai sakau, kad tokios laidos kaip „Dydžio evoliucija“ keičia žmonių gyvenimus. Praėjusiais metais bendraudama su merginomis mačiau, kaip jos keitėsi, kaip su kiekviena fotosesija įgaudavo vis daugiau pasitikėjimo savimi, kaip jos išmoko mylėti save. Tikiu, kad savo pavyzdžiu jos įkvėpė ir kitas merginas ateiti pas mus į atranką ir parodyti, kad jos yra dar drąsesnės, dar nuoširdesnės, dar didesnės žvaigždės! Lietuvoje moterys gali sugalvoti milijoną priežasčių, kodėl yra negražios – joms nepatinka jų kojos, rankos, pilvas ar kt. – tačiau joms taip sunku įvardinti bent vieną priežastį, kodėl jos yra gražios. Noriu tą pakeisti ir mes tą padarysime šioje laidoje“, – kalbėjo būsimoji „Dydžio evoliucijos“ komisijos narė.


E. Vitulskienė taip pat pridūrė, kad „Dydžio (r)evoliucijos“ sėkmė jai padėjo ir asmeniškai – rasti modelių jau antrajai savo vardo plius dydžio mados namų kolekcijai buvo daug lengviau.


„Net nekalbu apie tas merginas, su kuriomis susipažinau filmavimų metu, – apskritai, kai paskelbiau apie modelių paiešką, į atranką atėjo labai daug merginų, kurios buvo mačiusios šou per televizorių, matė, kad ir plius dydžio merginos ant podiumo atrodo gražiai, profesionaliai, seksualiai – kaip tikri modeliai – ir pagalvojo: „Aš irgi galiu eiti tuo podiumu!” O aš pagaliau turėjau didelį modelių pasirinkimą savo kolekcijos pristatymui”, – juokavo E. Vitulskienė.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis