Verslininkai Alisa Miniotaitė ir Ignas Staškevičius kviečia į pokalbį apie lyderystę

Knygos „Lyderystė“ autoriai, verslininkai Alisa Miniotaitė ir Ignas Staškevičius, kviečia susitikti pajūryje, kur ir gimė didžioji dalis šios knygos.

Pokalbiai apie lyderystės KAIP su autoriais vyks rugpjūčio 13 dieną Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centre ir rugpjūčio 14 dieną Klaipėdos kultūrų komunikacijos centro (KKKC) Parodų rūmuose. Renginiai nemokami ir atviri visiems pajūrio gyventojams bei svečiams.


Leidyklos „Tyto alba“ 2019 metų pavasarį išleista knyga „Lyderystė“ nagrinėja atsakymus į lyderystės „kaip“: kaip tapti lyderiu, kaip vesti žmones pirmyn, kaip padaryti, kad žmonės tave sektų, kaip pasiekti tikslą. Remdamiesi savo patirtimi, autoriai A. Miniotaitė ir I. Staškevičius žvelgia į lyderystės reiškinį pro skirtingų teorijų akinius. Jųdviejų spalvingas pokalbis ir įžvalgos gali ne tik įkvėpti vadovus, bet ir padėti norintiesiems tapti lyderiais, paskatinti imtis veiklos.I. Staškevičius
I. Staškevičius
Organizatorių nuotr.Didelė dalis šios knygos ir buvo parašyta pajūryje – kokiomis aplinkybėmis?


Alisa Miniotaitė (A. M.): Neringa – visuomet galimybė atitrūkti nuo miesto šurmulio. Ypač gera ištuštėjusioje Nidoje. Kadangi žiema į Neringą ateina vėliau, nuo rugpjūčio pabaigos iki pat gruodžio čia būti labai malonu. Neringoje rašiau ne tik šią knygą, bet ir disertaciją, atvažiuoju ramiai apmąstyti verslo idėjų ar plėtros planų.


Ignas Staškevičius (I. S.): Pajūryje praleidžiu kiekvieną vasarą skaitydamas ir rašydamas, čia parašiau nemažą „Lyderystės” dalį.


Kas jums labiausiai patinka pajūryje, kodėl gera čia būti, ką mėgstate veikti?


I. S.: Čia mėgstu tiesiog gyventi vasarą – bendrauti, bėgioti, plaukioti, lankytis koncertuose. Man patinka Palanga – ji ir kurortiška, ir tinka darbui: patogu susisiekti su kitais miestais, yra įvairių paslaugų. Šis kraštas gražėja ir auga, man labai smagu, kad pajūry gausėja ne tik lankytojų, bet ir nuolatinių gyventojų.


A. M.: Kai atvažiuoju su šeima, viskas labai paprasta – laikomės neformalaus plano: pusryčiai, pietūs, vakarienė, tarpuose jūra, dviračiai, miškai, žaidimai. Jei viena – daugiausiai laiko praleidžiu rašydama ir vaikščiodama pajūriu. Nida tada būna visiškai nurimusi.


Jau buvote susitikę su knygos „Lyderystė“ skaitytojų auditorija Vilniuje ir Kaune. Kas žmonėms labiausiai rūpi, ko jie klausia apie lyderystę?


A. M.: Man regis, žmonės ieško vilties, geros žinios. Vieniems gera žinia, kad lyderiu tampama, vadinasi, ir jie gali tapti. Kitiems – kad gali tapti geresniu vadovu ir nori gauti įžvalgų, ką reikia daryti. Treti tikisi, kad jų vadovai taps tikraisiais lyderiais. Ir galų gale – bendroje diskusijoje randame atsakymus, kaip Lietuva gali būti dar geresnė šalis gyventi.


I. S.: Iš kitų susitikimų įstrigo, kad žmonėms labai rūpi, jog Lietuvoje būtų daugiau lyderių, o taip pat – kad lyderiais taptų jų vaikai. Kažkodėl susidomėjusieji knyga mažiau svarsto, kaip puoselėti savo pačių lyderystę.


***

Dr. Alisa Miniotaitė yra tarptautinės bendrovės „Alisa Management Laboratory“ įkūrėja, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūros Lyderystės programos vadovė. Veda mokymus, konsultuoja Lietuvos ir užsienio bendroves. Laidų bei straipsnių autorė, aistringa slidininkė ir keliautoja.


Ignas Staškevičius su bendraminčiais yra įsteigęs ir užauginęs ne vieną verslą, tarp jų – prekybos tinklą „Maxima“. Studijavo mediciną ir teisę, vadovavo įvairioms bendrovėms, parašė keletą knygų, sukūrė dokumentinių filmų, daug metų bėgioja maratonus.


Pokalbiai apie lyderystės KAIP su autoriais vyks rugpjūčio 13 d. 19 val. Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centre ir rugpjūčio 14 d. 18 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose. Renginiai nemokami ir atviri visiems pajūrio gyventojams bei svečiams.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis