Monica Lewinsky pagaliau ryžosi papasakoti savo versiją apie meilės romaną su buvusiu JAV prezidentu Billu Clintonu

Monica Lewinsky prodiusuos televizijos serialą apie savo meilės romaną su buvusiu JAV prezidentu Billu Clintonu.

Trečiajame serialo „Amerikietiško nusikaltimo istorija“ („American Crime Story“) sezone kalba suksis apie apkaltos procesą B. Clintonui, kuris tuometiniam prezidentui vos nekainavo posto, pranešė JAV stotis „FX Network“. Rodyti serialą planuojama 2020 metų rugsėjo 27-ąją, likus kelioms savaitėms iki JAV prezidento rinkimų.


B. Clintono afera su Baltųjų rūmų stažuotoja jo prezidentavimą (1993-2001) įstūmė į didelę krizę. 1998-aisiais buvo pradėtas apkaltos procesas prieš B. Clintoną. Jis buvo kaltinamas priesaikos sulaužymu ir trukdymu teisingumui. Vis dėto dauguma Senate balsavo prieš prezidento nušalinimą.M. Lewinsky
M. Lewinsky
Vida PressPradžioje ji „labiau nei šiek tiek bijojo“ dalyvauti projekte, sakė M. Lewinsky žurnalui „Vanity Fair“. Tačiau galiausiai ryžosi, kad papasakotų savo įvykių versiją. Turėdama omenyje #MeToo judėjimą prieš seksualinį smurtą, M.Lewinsky sakė esanti dėkinga už tai, kad visuomenė pasikeitė ir tai „leido tokiems žmonėms kaip man, kurie praeityje buvo nutildyti, vėl kalbėti“.


Numatyta serialo rodymo data sulaukė kritikos internete. „FX Network“ vadovas Johnas Landgrafas gynė sprendimą: „Žmonės dėl prezidento rinkimų labai tuo domėsis, ir tai bus puikus šou“. Jis teigė nemanąs, kad serialas turės įtakos kito prezidento rinkimams.


„Amerikietiško nusikaltimo istorija“ jau pasakojo apie nužudymo procesą prieš buvusią amerikietiško futbolo žvaigždę O. J. Simpsoną ir mados dizainerio Giannio Versacės nužudymą. Serialas iki šiol buvo apdovanotas iš viso 16 „Emmy“ statulėlių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis