Dizaino ir meno įvykis sostinės širdyje alsuos kūrybiškumu

Liepos 13-ąją Vilniaus Rotušės aikštė prisipildys meniško šurmulio ir kūrybiškų idėjų – čia jau antrus metus miesto gyventojus ir svečius sukvies meno ir dizaino įvykis „Lokacija“.

Renginys žada pažerti smagių staigmenų ir teigiamos energijos – organizatoriai išskiria gyvus pasirodymus, kūrybines dirbtuves, vaikams skirtą žaidimų erdvę. Gausus dalyvių būrys padės sukurti išskirtinę atmosferą ir išlaisvinti kūrybiškumą.


Koncertų erdvėje – gyvi pasirodymai


Šių metų renginys ypatingas dėl išskirtinių ir kūrybiškų dalyvių. Gerą nuotaiką ir linksmą toną renginio metu palaikysianti EYE'stė la'SEE'tė žada prakalbinti elektroniką ir poeziją, apjungti ramias melodijas ir chaotišką triukšmą, keliais sakiniais papasakoti ištisas istorijas. Čia Gleb Divov pristatys dirbtinio intelekto ir muzikos kūrybos sintezę – pirmąjį pasaulyje muzikos rinkinį, atliekamą gyvai, derinant dirbtinio intelekto sudėliotą garso ir vaizdo medžiagą bei muziką ir tokiu būdu išgaunant unikalias melodijas. Taip pat savo kūrinius svečiams ir dalyviams dovanos Justin 3 bei prie projekto prisijungę „Ars SummerFest“ – laukia Lietuvos kariuomenės orkestro pasirodymas „Cello on the Square“ Rotušės aikštėje, koncertas Savičiaus g. ir Ramintojos bažnyčioje.


„Ars SummerFest“
„Ars SummerFest“
Organizatorių archyvas


Kūrybinių dirbtuvių įvairovė


Kūrybinėse dirbtuvėse liepos 13–ąją laukia įdomūs užsiėmimai. Dizaineris Žilvinas Stankevičius siūlys pasigaminti popierinį, ekologinėmis idėjomis paremtą kaleidoskopą, dizainerė Reda Paula kvies gaminti tvarius aksesuarus. Įsikūrusi grožio laboratorija kvies pasidaryti įmantrią šukuoseną, „Pretty Ugly“ makiažo taške – profesionalų ir kūrybišką makiažą, išgirsti įdomių bei naudingų patarimų. Tatuiruočių meistras Gee Equilibrium vienai dienai įkurs tatuiruočių studiją, kurioje bus galima stebėti tatuiravimo procesą gyvai. David (Salo Scuadra) kvies kartu kurti kolektyvinį meno kūrinį „Tapybos jungtys“, o tapytojos Valerija Andre ir Kotryna Majauskaitė vienai dienai savo studijas įkurdins aikštėje, tad bus galima patyti, kaip gi iš tiesų gimsta meno kūriniai. „Denim Diaries“ kvies iš naujo susipažinti su džinsu jį ardant ir kuriant iš atraižų, o kiti dalyviai – pasigaminti praktiškus daiktus, kurie pravers kasdienai.


„Ernesta ceramics“
„Ernesta ceramics“
Organizatorių archyvas


Renginys ir mažiems, ir dideliems


Vilniaus Rotušės aikštėje antrą kartą vyksiantis renginys laukia įvairaus amžiaus svečių. Štai vaikų erdvėje lauks išskirtinė, unikali pramoga – „Mackis Kids“ vaikų žaidimų autobusas. Žaidimų autobuse įkurta žaidimų aikštelė ir pramogos džiugins mažuosius svečius. „Happimess“ labdaros iniciatyva kvies šeimas į diskusiją apie atsakingą vartojimą bei dalinimosi svarbą, kartu su vaikais kurs iš audinių atraižų ir kvies prisijungti prie labdaros iniciatyvos į renginį atnešant paaukoti vaikų išaugtų ar nebenaudojamų daiktų. Naminius gyvūnus iš apačios nemokamai įamžins „Underlook“ – tokios savo mylimo gyvūno nuotraukos tikrai dar nematėte! Renginio metu svečiai galės mėgautis maisto vagonėlių maistu, paremti kūrėjus bei menininkus ir įsigyti originalių rankinių, juvelyrikos, keramikos dirbinių, drabužių bei susipažinti jų gamybos procesu, priartėti prie meno ir pajusti modernaus dizaino alsavimą pačioje miesto širdyje.


„Mackis Kids“
„Mackis Kids“
Organizatorių archyvas


Renginys nemokamas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis