Išskirtinė padėka Prezidentei Dalia Grybauskaitei

Penktadienį sostinės S. Daukanto aikštėje prie Prezidentūros vyks išskirtinis renginys.

Koncerte „Ačiū – už 10 metų kartu“ pasirodys grupės „Biplan“ ir „Lemon Joy“, atlikėjai Jurga, Ieva Narkutė, Donatas Montvydas, Vaidas Baumila, Domantas Razauskas su grupe „Vos Vos“. Renginyje dalyvaus ir kadenciją baigianti šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.


Aikštė prie Prezidentūros nuo vidurdienio taps išskirtine laisvalaikio, muzikos ir maisto erdve. Čia vienai dienai perkeliamas maisto festivalis „Open Kitchen“, kuris visų pietaujančiųjų lauks nuo 11.30 val. Tai gatvės maisto turgelis, kuriame galima paragauti įvairiausių pasaulio virtuvių. Iki vėlyvo vakaro čia skambės muzika ir bus skleidžiama gera nuotaika. Šio maisto festivalio organizatoriai nusprendė prisidėti prie padėkos renginio, todėl visiems vilniečiams ir miesto svečiams dovanos visos dienos pikniką.


Šventinę dieną džiugins įvairiausios muzikos gausa, be koncerto atlikėjų, už didžėjaus pulto stos Tomas Boo ir Aleksandr Spicyn. Išalkę atviram piknike galės paragauti viso pasaulio virtuvių skonių. Pievelė šalia Prezidentūros virs ir žaidimų erdve vaikams su įvairiais lavinamaisiais ir edukaciniais užsiėmimais. Šventėje nebus pamiršta ekologijos ir tvaraus gyvenimo būdo tema. „Open Kitchen“ nerasite vienkartinio panaudojimo plastiko, gėrimams naudojami daugkartinio naudojimo puodeliai.


Koncerte dainuosiančio Donato Montvydo teigimu, per dvi Dalios Grybauskaitės prezidentavimo kadencijas įvyko daug įsimintinų projektų ir iniciatyvų, kuriose jam teko dalyvauti. Įsimintiniausia akimirka atlikėjui tapo prezidentės skambutis 2016 metais, kai ji visos Tautos vardu linkėjo sėkmės, atstovaujant Lietuvai Eurovizijos finale. „Tada ypač pajutau, kad šalies vieningumas priklauso ne tik nuo pačių žmonių, bet ir nuo šalies vadovo, kuris turi didelę galią vienyti ir įkvėpti“, – sakė atlikėjas.


Renginį „Ačiū – už 10 metų kartu“ inicijuoja Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis