„Primavera Sound“ festivalyje šiemet džiugins „Pull&Bear“ staigmenos

Šiais metais festivalis „Primavera Sounds“ nustebins naujais pokyčiais. Kartu su mados prekių ženklu „Pull&Bear“ jis pristatys kapsulinę kolekciją „SOUND X PULL & BEAR“.

Naujoji kolekcija yra skirta tiek vyrams, tiek moterims (unisex), įkvėpta tarptautinės gatvės mados ir miesto kultūros. Kolekcijos gaminiai pasiūti iš ekologiškos medvilnės bei perdribto poliesterio.


Šį kartą festivalyje „Primavera Sound“ bus erdvių, skirtų muzikai, madai bei tvarumui, o kartu su „Pull&Bear“ vystomas projektas – tai atviras langas į naują realybę, kurioje muzika, mada bei tvarumas susipina tarpusavyje.


Festivalio staigmena – aktoriai Finn Wolfhard ir Sadie Sink, iš filmo „Stranger Things“, ne tik svečiuosis festivalyje, bet ir pristatys naują kolekciją, kurią kūrė su prekių ženklu. Be to, „Pull & Bear“ parduotuvė bus transformuota į didžiąją žaliąją erdvę, kurioje bus pop-up parduotuvė, mobiliųjų telefonų įkrovimo punktai, rekreacinės zonos bei interaktyvus įrenginys, kuriame vartotojai galės perdirbti PET plastiką iš vandens butelių.


Festivalio pabaigoje „Pull & Bear“ surinks sukauptą plastiką, kuris bus transformuojamas į pluoštą naudojamas perdirbtiems poliesterio drabužiams gaminti. Tokiu būdu dalyviai prisidės prie naujų kolekcijų kūrimo bei festivalio atributikos ateinantiems metams.  

Užsakymo nr.: PT_56382

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis