Aktorės Astos Preidytės kūrybos vakaras „Gyvenimas skolon“

Gegužės 6 d., 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje svečiuosis Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Asta Preidytė. Sostinės žiūrovus aktorė kviečia į savo kūrybos vakarą „Gyvenimas skolon“.

„Kelio ieškome tik pasiklydę, o artimo peties tveriamės tik gerokai nudegę. Gyvenimo ritmas greitėja... ar neprarasime vieni kitų taip belėkdami? Spėkim pasakyti vieni kitiems, kad mylim“ –šiais žodžiais pagrindinę vakaro mintį išsako A. Preidytė.


Jaukiam pašnekesiui su žiūrovais aktorė parinko savo mylimų poetų eilėraščius, kuriuos sieja meilės, žmogiško artumo, ryšio, šilumos siekis. Aktorė skaitys Aldonos Puišytės, Onės Baliukonės, Elenos Mezginaitės, Jono Jakšto, Elvyros Pažemeckaitės eiles.


Aktorei svarbus dialogas su publika, todėl vakaro metu menininkė pasidalins istorijomis iš teatrinio gyvenimo, mažais ir dideliais atradimais, tuo, kas šiandien jai svarbu ir atrodo reikalinga kalbėti.


Asta Preidytė teatru susidomėjo dar paauglystėje. Būdama penkiolikos pradėjo lankyti garsaus režisieriaus J. Miltinio įkurtą ir vadovaujamą teatro studiją, baigusi jas įstojo į tuometinę Lietuvos valstybinės konservatorijos aktorinio meistriškumo specialybę. Žinoma panevėžietė menininkė savo profesijai atidavė virš 40 metų ir sukūrė daug įsimintinų vaidmenų. 2005-aisiais už Margaritos vaidmenį to paties pavadinimo spektaklyje (režisierius Albinas Keleris) buvo apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi. Tais pačiais metais buvo paskelbta Panevėžio garbės piliete.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis