Prabangiame grožio vakare žymios moterys kvietė atkreipti dėmesį į krūties vėžio prevenciją

„Nedelsk dėl savęs ir dėl tų, kurie tave myli. Būk gera, pasitikrink!” – kvietė akcijos, kovojančios prieš krūties vėžį „Nedelsk” įkūrėja Agnė Zuokienė, televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė bei verslininkė Izolda Gudelis. Moterims antrino ir renginio iniciatorius, verslininkas Benas Gudelis. 

Trečiadienio vakarą žymios damos rinkosi į tradicinį „Kristianos” VIP vakarėlį, kuriame buvo pristatytos grožio naujienos: rudens makiažo kolekcijos, „Chanel” aromatai bei odos priežiūros priemonės ir naujas „Dior” aromatas „Joy”.

 

Izolda Gudelis
Izolda Gudelis
ELTA/M.Morkevičiaus nuotr.


Tarp grožio mylėtojų – bendrovės vadovas Benas Gudelis su žmona Izolda, televizijos laidų vedėjos Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė, projekto „Nedelsk“ iniciatorė Agnė Zuokienė, verslininkės Asta Meschino, Gitana Markovičienė, legendiniai šokėjai Jūratė ir Česlovas Norvaišos bei daugelis kitų.

 


Vakaro metu kalbėta ne tik apie grožio naujienas, o aprangos kodas „rožinė” – ne atsitiktinis. Pirmą kartą „Kristiana” bendradarbiavo su organizacija, kovojančia prieš krūties vėžį „Nedelsk”.

 

Žodį tarusi A. Zuokienė džiaugėsi per 15 akcijos „Nedelsk” gyvavimo metų pasiektais rezultatais, bet pridūrė, kad vienintelis kelias užkristi kelią šiai ligai – nuolat tikrintis. Jai pritarė ir R. Mikelkevičiūtė. Pasirodo, moteris ir pati yra išgyvenusi baimę dėl šios ligos. „Mano dukrai buvo vos treji, kai išgirdau: Jums įtariame krūties vėžį! Laimė, tai buvo klaida, – pasakojo ji. – Pasirūpinkite savimi vardan tų, kuriems esate visas pasaulis – tikrinkitės.”

 

A. Zuokienė, I. Gudelis, R. Mikelkevičiūtė
A. Zuokienė, I. Gudelis, R. Mikelkevičiūtė
ELTA/M.Morkevičiaus nuotr.


I. Gudelis už skatinimą ir priminimą tikrintis dėkojo savo vyrui Benui. Jis jai neleidžia pamiršti šios svarbios patikros, o pati moteris savo ruožtu kviečia tikrintis kitas.

 

Iki spalio 20-tos dienos šalia Vilniaus Gedimino prospekte esančio salono stovės rožinis „Nedelsk” autobusiukas, kuriame bus vykdomos nemokamos krūties vėžio patikros. Nedelskite, pasitikrinkite!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis